TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 1.liga ženy

podzim 2019 - 1. kolo

14.9.2019 12:00 AR002 Sokol Kobylisy II A - Sokol Lázně Kynžvart
15.9.2019 14:00 AR003 TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
15.9.2019 14:00 AR004 Jiskra Havlíčkův Brod - Házená Jindřichův Hradec
14.9.2019 15:00 AR005 SHK Kunovice - HK Ivančice
14.9.2019 16:00 AR006 Sokol Vršovice A - DHC Plzeň

podzim 2019 - 2. kolo

22.9.2019 15:30 AR008 HK Ivančice - Sokol Vršovice A
21.9.2019 18:00 AR009 Házená Jindřichův Hradec - SHK Kunovice
22.9.2019 17:00 AR010 Tatran Bohunice - Jiskra Havlíčkův Brod
22.9.2019 16:00 AR011 Sokol Lázně Kynžvart - TJ Jiskra Otrokovice
22.9.2019 15:00 AR012 SK UP Olomouc - Sokol Kobylisy II A

podzim 2019 - 3. kolo

6.10.2019 16:00 AR014 TJ Jiskra Otrokovice - SK UP Olomouc
5.10.2019 14:00 AR015 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Lázně Kynžvart
5.10.2019 11:00 AR016 SHK Kunovice - Tatran Bohunice
5.10.2019 17:00 AR017 Sokol Vršovice A - Házená Jindřichův Hradec
5.10.2019 15:00 AR018 DHC Plzeň - HK Ivančice

podzim 2019 - 4. kolo

12.10.2019 18:30 AR020 Házená Jindřichův Hradec - DHC Plzeň
12.10.2019 17:00 AR021 Tatran Bohunice - Sokol Vršovice A
13.10.2019 16:00 AR022 Sokol Lázně Kynžvart - SHK Kunovice
13.10.2019 17:00 AR023 SK UP Olomouc - Jiskra Havlíčkův Brod
12.10.2019 14:00 AR024 Sokol Kobylisy II A - TJ Jiskra Otrokovice

podzim 2019 - 5. kolo

20.10.2019 14:00 AR026 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Kobylisy II A
19.10.2019 15:00 AR027 SHK Kunovice - SK UP Olomouc
20.10.2019 16:00 AR028 Sokol Vršovice A - Sokol Lázně Kynžvart
19.10.2019 15:00 AR029 DHC Plzeň - Tatran Bohunice
20.10.2019 15:30 AR030 HK Ivančice - Házená Jindřichův Hradec

podzim 2019 - 6. kolo

26.10.2019 17:00 AR032 Tatran Bohunice - HK Ivančice
27.10.2019 16:00 AR033 Sokol Lázně Kynžvart - DHC Plzeň
27.10.2019 17:00 AR034 SK UP Olomouc - Sokol Vršovice A
27.10.2019 16:00 AR035 Sokol Kobylisy II A - SHK Kunovice
27.10.2019 14:00 AR036 TJ Jiskra Otrokovice - Jiskra Havlíčkův Brod

podzim 2019 - 7. kolo

2.11.2019 15:00 AR038 SHK Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice
3.11.2019 16:00 AR039 Sokol Vršovice A - Sokol Kobylisy II A
3.11.2019 17:00 AR040 DHC Plzeň - SK UP Olomouc
3.11.2019 15:30 AR041 HK Ivančice - Sokol Lázně Kynžvart
2.11.2019 18:00 AR042 Házená Jindřichův Hradec - Tatran Bohunice

podzim 2019 - 8. kolo

10.11.2019 16:00 AR044 Sokol Lázně Kynžvart - Házená Jindřichův Hradec
10.11.2019 17:00 AR045 SK UP Olomouc - HK Ivančice
10.11.2019 16:00 AR046 Sokol Kobylisy II A - DHC Plzeň
10.11.2019 14:00 AR047 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol Vršovice A
10.11.2019 14:00 AR048 Jiskra Havlíčkův Brod - SHK Kunovice

podzim 2019 - 9. kolo

17.11.2019 16:00 AR050 Sokol Vršovice A - Jiskra Havlíčkův Brod
17.11.2019 16:00 AR051 DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice
24.11.2019 15:00 AR052 HK Ivančice - Sokol Kobylisy II A
17.11.2019 17:00 AR053 SK UP Olomouc - Házená Jindřichův Hradec
16.11.2019 17:00 AR054 Tatran Bohunice - Sokol Lázně Kynžvart

podzim 2019 - 10. kolo

1.12.2019 17:00 AR056 SK UP Olomouc - Tatran Bohunice
1.12.2019 16:00 AR057 Sokol Kobylisy II A - Házená Jindřichův Hradec
30.11.2019 12:00 AR058 TJ Jiskra Otrokovice - HK Ivančice
1.12.2019 15:00 AR059 Jiskra Havlíčkův Brod - DHC Plzeň
30.11.2019 15:00 AR060 SHK Kunovice - Sokol Vršovice A

podzim 2019 - 11. kolo

8.12.2019 16:00 AR062 DHC Plzeň - SHK Kunovice
7.12.2019 15:00 AR063 HK Ivančice - Jiskra Havlíčkův Brod
7.12.2019 18:00 AR064 Házená Jindřichův Hradec - TJ Jiskra Otrokovice
7.12.2019 17:00 AR065 Tatran Bohunice - Sokol Kobylisy II A
8.12.2019 16:00 AR066 Sokol Lázně Kynžvart - SK UP Olomouc

jaro 2020 - 12. kolo

9.2.2020 16:00 AR068 Sokol Lázně Kynžvart - Sokol Kobylisy II A
8.2.2020 17:00 AR069 Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
8.2.2020 18:00 AR070 Házená Jindřichův Hradec - Jiskra Havlíčkův Brod
9.2.2020 15:30 AR071 HK Ivančice - SHK Kunovice
8.2.2020 16:00 AR072 DHC Plzeň - Sokol Vršovice A

jaro 2020 - 13. kolo

16.2.2020 16:00 AR074 Sokol Vršovice A - HK Ivančice
15.2.2020 15:00 AR075 SHK Kunovice - Házená Jindřichův Hradec
15.2.2020 12:00 AR076 Jiskra Havlíčkův Brod - Tatran Bohunice
16.2.2020 15:00 AR077 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol Lázně Kynžvart
16.2.2020 09:00 AR078 Sokol Kobylisy II A - SK UP Olomouc

jaro 2020 - 14. kolo

23.2.2020 17:00 AR080 SK UP Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
23.2.2020 16:00 AR081 Sokol Lázně Kynžvart - Jiskra Havlíčkův Brod
22.2.2020 17:00 AR082 Tatran Bohunice - SHK Kunovice
22.2.2020 10:00 AR083 Házená Jindřichův Hradec - Sokol Vršovice A
23.2.2020 15:30 AR084 HK Ivančice - DHC Plzeň

jaro 2020 - 15. kolo

1.3.2020 16:00 AR086 DHC Plzeň - Házená Jindřichův Hradec
1.3.2020 16:00 AR087 Sokol Vršovice A - Tatran Bohunice
29.2.2020 15:00 AR088 SHK Kunovice - Sokol Lázně Kynžvart
1.3.2020 15:00 AR089 Jiskra Havlíčkův Brod - SK UP Olomouc
1.3.2020 15:00 AR090 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol Kobylisy II A

jaro 2020 - 16. kolo

8.3.2020 09:00 AR092 Sokol Kobylisy II A - Jiskra Havlíčkův Brod
8.3.2020 17:00 AR093 SK UP Olomouc - SHK Kunovice
8.3.2020 16:00 AR094 Sokol Lázně Kynžvart - Sokol Vršovice A
7.3.2020 17:00 AR095 Tatran Bohunice - DHC Plzeň
7.3.2020 18:00 AR096 Házená Jindřichův Hradec - HK Ivančice

jaro 2020 - 17. kolo

15.3.2020 17:30 AR098 HK Ivančice - Tatran Bohunice
14.3.2020 15:00 AR099 DHC Plzeň - Sokol Lázně Kynžvart
15.3.2020 16:00 AR100 Sokol Vršovice A - SK UP Olomouc
14.3.2020 15:00 AR101 SHK Kunovice - Sokol Kobylisy II A
14.3.2020 14:00 AR102 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Otrokovice

jaro 2020 - 18. kolo

5.4.2020 15:00 AR104 TJ Jiskra Otrokovice - SHK Kunovice
5.4.2020 09:00 AR105 Sokol Kobylisy II A - Sokol Vršovice A
5.4.2020 17:00 AR106 SK UP Olomouc - DHC Plzeň
5.4.2020 16:00 AR107 Sokol Lázně Kynžvart - HK Ivančice
4.4.2020 17:00 AR108 Tatran Bohunice - Házená Jindřichův Hradec

jaro 2020 - 19. kolo

18.4.2020 18:00 AR110 Házená Jindřichův Hradec - Sokol Lázně Kynžvart
19.4.2020 15:30 AR111 HK Ivančice - SK UP Olomouc
18.4.2020 16:00 AR112 DHC Plzeň - Sokol Kobylisy II A
19.4.2020 16:00 AR113 Sokol Vršovice A - TJ Jiskra Otrokovice
18.4.2020 15:00 AR114 SHK Kunovice - Jiskra Havlíčkův Brod

jaro 2020 - 20. kolo

25.4.2020 14:00 AR116 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice A
26.4.2020 15:00 AR117 TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň
26.4.2020 09:00 AR118 Sokol Kobylisy II A - HK Ivančice
25.4.2020 15:00 AR119 Házená Jindřichův Hradec - SK UP Olomouc
25.4.2020 16:00 AR120 Sokol Lázně Kynžvart - Tatran Bohunice

jaro 2020 - 21. kolo

2.5.2020 17:00 AR122 Tatran Bohunice - SK UP Olomouc
2.5.2020 18:00 AR123 Házená Jindřichův Hradec - Sokol Kobylisy II A
3.5.2020 15:30 AR124 HK Ivančice - TJ Jiskra Otrokovice
2.5.2020 16:00 AR125 DHC Plzeň - Jiskra Havlíčkův Brod
3.5.2020 16:00 AR126 Sokol Vršovice A - SHK Kunovice

jaro 2020 - 22. kolo

9.5.2020 15:00 AR128 SHK Kunovice - DHC Plzeň
9.5.2020 14:00 AR129 Jiskra Havlíčkův Brod - HK Ivančice
10.5.2020 15:00 AR130 TJ Jiskra Otrokovice - Házená Jindřichův Hradec
10.5.2020 09:00 AR131 Sokol Kobylisy II A - Tatran Bohunice
10.5.2020 17:00 AR132 SK UP Olomouc - Sokol Lázně Kynžvart