Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže Žákovská liga starších žaček

Skupina I 2.12.2017 Zlín

2.12.2017 08:00 AP033 ČZ HBC Strakonice 1921 - HC Zlín
2.12.2017 08:55 AP034 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - Házená J.Hradec
2.12.2017 09:50 AP035 HC Háje - ČZ HBC Strakonice 1921
2.12.2017 10:45 AP036 HC Zlín - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2.12.2017 11:40 AP037 Házená J.Hradec - HC Háje
2.12.2017 12:35 AP038 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2.12.2017 13:30 AP039 HC Zlín - Házená J.Hradec
2.12.2017 14:25 AP040 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - HC Háje
2.12.2017 15:30 AP041 Házená J.Hradec - ČZ HBC Strakonice 1921
2.12.2017 16:15 AP042 HC Háje - HC Zlín

Skupina II 3.12.2017 Praha hala Třebešín

3.12.2017 08:00 AP001 SC Bohumín - DHC Slavia Praha
3.12.2017 08:55 AP002 Sokol Poruba - Lázně Kynžvart
3.12.2017 09:50 AP003 Sokol Písek - SC Bohumín
3.12.2017 10:45 AP004 DHC Slavia Praha - Sokol Poruba
3.12.2017 11:40 AP005 Lázně Kynžvart - Sokol Písek
3.12.2017 12:35 AP006 SC Bohumín - Sokol Poruba
3.12.2017 13:30 AP007 DHC Slavia Praha - Lázně Kynžvart
3.12.2017 14:25 AP008 Sokol Poruba - Sokol Písek
3.12.2017 15:15 AP009 Lázně Kynžvart - SC Bohumín
3.12.2017 16:10 AP010 Sokol Písek - DHC Slavia Praha

Skupina III 2.12.2017 Plzeň

2.12.2017 09:00 AP027 DHC Plzeň - SKH Velká n.V.
2.12.2017 10:00 AP028 DHK Baník Most - HK Spartak Ústí n.L.
2.12.2017 11:30 AP029 DHK Baník Most - DHC Plzeň
2.12.2017 12:30 AP030 HK Spartak Ústí n.L. - SKH Velká n.V.
2.12.2017 14:00 AP031 SKH Velká n.V. - DHK Baník Most
2.12.2017 15:00 AP032 DHC Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.

Skupina IV 2.12.2017 Cheb

2.12.2017 08:00 AP011 FK Hvězda Cheb - Jiskra Havlíčkův Brod
2.12.2017 09:00 AP012 DHK Zora Olomouc - Tatran Bohunice
2.12.2017 10:40 AP013 DHK Zora Olomouc - FK Hvězda Cheb
2.12.2017 11:40 AP014 Tatran Bohunice - Jiskra Havlíčkův Brod
2.12.2017 13:20 AP015 Jiskra Havlíčkův Brod - DHK Zora Olomouc
2.12.2017 14:20 AP016 FK Hvězda Cheb - Tatran Bohunice

Skupina V 3.12.2017 hala Žirovnice

3.12.2017 09:00 AP017 DHK Slavoj Žirovnice - Sokol Vršovice
3.12.2017 10:00 AP018 Sokol Kobylisy II - TJ Jiskra Otrokovice
3.12.2017 11:00 AP019 TJ Sokol Karviná - DHK Slavoj Žirovnice
3.12.2017 12:00 AP020 Sokol Vršovice - Sokol Kobylisy II
3.12.2017 13:00 AP021 TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Karviná
3.12.2017 14:00 AP022 DHK Slavoj Žirovnice - Sokol Kobylisy II
3.12.2017 15:00 AP023 Sokol Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice
3.12.2017 16:00 AP024 Sokol Kobylisy II - TJ Sokol Karviná
3.12.2017 17:00 AP025 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Slavoj Žirovnice
3.12.2017 18:00 AP026 TJ Sokol Karviná - Sokol Vršovice

Skupina VI 13.1.2018 Praha - Kobylisy II

13.1.2018 09:00 AP043 HK Spartak Ústí n.L. - Sokol Kobylisy II
13.1.2018 10:00 AP044 SC Bohumín - Jiskra Havlíčkův Brod
13.1.2018 11:00 AP045 HC Zlín - HK Spartak Ústí n.L.
13.1.2018 12:00 AP046 Sokol Kobylisy II - SC Bohumín
13.1.2018 13:00 AP047 Jiskra Havlíčkův Brod - HC Zlín
13.1.2018 14:00 AP048 SC Bohumín - HK Spartak Ústí n.L.
13.1.2018 15:00 AP049 Sokol Kobylisy II - HC Zlín
13.1.2018 16:00 AP050 HK Spartak Ústí n.L. - Jiskra Havlíčkův Brod
13.1.2018 17:00 AP051 HC Zlín - SC Bohumín
13.1.2018 18:00 AP052 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Kobylisy II

Skupina VII 13.1.2018 Strakonice

13.1.2018 09:00 AP053 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Jiskra Otrokovice
13.1.2018 10:00 AP054 DHC Slavia Praha - FK Hvězda Cheb
13.1.2018 11:30 AP055 DHC Slavia Praha - ČZ HBC Strakonice 1921
13.1.2018 12:30 AP056 FK Hvězda Cheb - TJ Jiskra Otrokovice
13.1.2018 14:00 AP057 TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha
13.1.2018 15:00 AP058 ČZ HBC Strakonice 1921 - FK Hvězda Cheb

Skupina VIII 13.1.2018 Františkovy Lázně (Kynžvart)

13.1.2018 08:00 AP059 Lázně Kynžvart - DHK Baník Most
13.1.2018 09:00 AP060 HC Háje - Sokol Vršovice
13.1.2018 10:30 AP061 HC Háje - Lázně Kynžvart
13.1.2018 11:30 AP062 Sokol Vršovice - DHK Baník Most
13.1.2018 13:00 AP063 DHK Baník Most - HC Háje
13.1.2018 14:00 AP064 Lázně Kynžvart - Sokol Vršovice

Skupina IX 13.1.2018 Plzeň

13.1.2018 08:30 AP065 TJ Sokol Karviná - DHC Plzeň
13.1.2018 09:25 AP066 Házená J.Hradec - Sokol Písek
13.1.2018 10:20 AP067 Tatran Bohunice - TJ Sokol Karviná
13.1.2018 11:25 AP068 DHC Plzeň - Házená J.Hradec
13.1.2018 12:10 AP069 Sokol Písek - Tatran Bohunice
13.1.2018 13:05 AP070 TJ Sokol Karviná - Házená J.Hradec
13.1.2018 14:00 AP071 DHC Plzeň - Sokol Písek
13.1.2018 14:55 AP072 Házená J.Hradec - Tatran Bohunice
13.1.2018 15:50 AP073 Sokol Písek - TJ Sokol Karviná
13.1.2018 16:45 AP074 Tatran Bohunice - DHC Plzeň

Skupina X 14.1.2018 Olomouc

14.1.2018 08:30 AP075 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - DHK Zora Olomouc
14.1.2018 09:30 AP076 SKH Velká n.V. - Sokol Poruba
14.1.2018 10:30 AP077 DHK Slavoj Žirovnice - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14.1.2018 11:30 AP078 DHK Zora Olomouc - SKH Velká n.V.
14.1.2018 12:30 AP079 Sokol Poruba - DHK Slavoj Žirovnice
14.1.2018 13:30 AP080 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - SKH Velká n.V.
14.1.2018 14:30 AP081 DHK Zora Olomouc - Sokol Poruba
14.1.2018 15:30 AP082 SKH Velká n.V. - DHK Slavoj Žirovnice
14.1.2018 16:30 AP083 Sokol Poruba - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14.1.2018 17:30 AP084 DHK Slavoj Žirovnice - DHK Zora Olomouc

Skupina XI 10.2.2018 Velká nad Veličkou

10.2.2018 08:30 AP117 FK Hvězda Cheb - SKH Velká n.V.
10.2.2018 09:30 AP118 Lázně Kynžvart - HC Zlín
10.2.2018 10:30 AP119 TJ Sokol Karviná - FK Hvězda Cheb
10.2.2018 11:30 AP120 SKH Velká n.V. - Lázně Kynžvart
10.2.2018 12:30 AP121 HC Zlín - TJ Sokol Karviná
10.2.2018 13:30 AP122 FK Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart
10.2.2018 14:30 AP123 SKH Velká n.V. - HC Zlín
10.2.2018 15:30 AP124 Lázně Kynžvart - TJ Sokol Karviná
10.2.2018 16:30 AP125 HC Zlín - FK Hvězda Cheb
10.2.2018 17:30 AP126 TJ Sokol Karviná - SKH Velká n.V.

Skupina XII 11.2.2018 Havlíčkův Brod

11.2.2018 08:30 AP097 Jiskra Havlíčkův Brod - DHC Slavia Praha
11.2.2018 09:30 AP098 Sokol Vršovice - DHC Plzeň
11.2.2018 10:30 AP099 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - Jiskra Havlíčkův Brod
11.2.2018 11:30 AP100 DHC Slavia Praha - Sokol Vršovice
11.2.2018 12:30 AP101 DHC Plzeň - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
11.2.2018 13:30 AP102 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice
11.2.2018 14:30 AP103 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň
11.2.2018 15:30 AP104 Sokol Vršovice - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
11.2.2018 16:30 AP105 DHC Plzeň - Jiskra Havlíčkův Brod
11.2.2018 17:30 AP106 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - DHC Slavia Praha

Skupina XIII 11.2.2018 Jindřichův Hradec

11.2.2018 08:00 AP107 Házená J.Hradec - DHK Baník Most
11.2.2018 08:55 AP108 SC Bohumín - DHK Zora Olomouc
11.2.2018 09:50 AP109 TJ Jiskra Otrokovice - Házená J.Hradec
11.2.2018 10:45 AP110 DHK Baník Most - SC Bohumín
11.2.2018 11:40 AP111 DHK Zora Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
11.2.2018 12:35 AP112 Házená J.Hradec - SC Bohumín
11.2.2018 13:30 AP113 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc
11.2.2018 14:25 AP114 SC Bohumín - TJ Jiskra Otrokovice
11.2.2018 15:20 AP115 DHK Zora Olomouc - Házená J.Hradec
11.2.2018 16:15 AP116 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most

Skupina XIV 11.2.2018 Praha - Háje

11.2.2018 09:00 AP091 HC Háje - Sokol Kobylisy II
11.2.2018 10:00 AP092 Sokol Poruba - Tatran Bohunice
11.2.2018 11:40 AP093 Sokol Poruba - HC Háje
11.2.2018 12:40 AP094 Tatran Bohunice - Sokol Kobylisy II
11.2.2018 14:20 AP095 Sokol Kobylisy II - Sokol Poruba
11.2.2018 15:20 AP096 HC Háje - Tatran Bohunice

Skupina XV 10.2.2018 Písek

10.2.2018 09:00 AP085 ČZ HBC Strakonice 1921 - Sokol Písek
10.2.2018 09:55 AP086 DHK Slavoj Žirovnice - HK Spartak Ústí n.L.
10.2.2018 11:25 AP087 Sokol Písek - DHK Slavoj Žirovnice
10.2.2018 12:20 AP088 HK Spartak Ústí n.L. - ČZ HBC Strakonice 1921
10.2.2018 13:50 AP089 HK Spartak Ústí n.L. - Sokol Písek
10.2.2018 14:45 AP090 ČZ HBC Strakonice 1921 - DHK Slavoj Žirovnice

Skupina XVI 11.3.2018 Praha - Vršovice

Skupina XVII 11.3.2018 Jindřichův Hradec

Skupina XVIII 11.3.2018 Poruba

Skupina XIX 10.3.2018 Ústí nad Labem

Skupina XX 10.3.2018 Cheb

Skupina XXI 8.4.2018 Poruba

Skupina XXII 8.4.2018 Karviná

Skupina XXIII 7.4.2018 Ostrava - Zábřeh

Skupina XXIV 8.4.2018 Bohumín

Skupina XXV - 8.4.2018 Jindřichův Hradec (hala Třeboň)

Skupina XXVI - 12.5.2018 Žirovnice

Skupina XXVII - 13.5.2018 Strakonice

Skupina XXVIII - 13.5.2018 Havlíčkův Brod

Skupina XXIX - 13.5.2018 Sokol Vršovice (Praha)

Skupina XXX - 12.-13.5.2018 Ostrava-Zábřeh