Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže MOL liga žen

podzim 2019 - 1. kolo

31.8.2019 17:00 AW001 DHC Slavia Praha - Sokol Písek Milan Hájek, Michal Nezbeda, D: Miloš Kastner
31.8.2019 16:00 AW002 MŠK Dunajská Streda - DHK Baník Most Michal Baďura, Jaroslav Ondogrecula, D: Vladimír Rančík
31.8.2019 18:00 AW003 HC Sporta Hlohovec - HK Sokol RMK Bánovce n.B Barbora Bočáková, Lucia Jánošíková, D: Zuzana Füleová
31.8.2019 18:00 AW004 HC Zlín - ŠŠK Prešov David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Pavel Novotný
31.8.2019 14:00 AW005 DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba Jiří Králíček, Milan Letev, D: Petr Videcký
30.8.2019 18:00 AW006 SHK Veselí n.M. - HK Slovan Duslo Šaľa Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Roman Bauer
31.8.2019 17:30 AW007 Iuventa Michalovce - HK Hodonín Josef Daňo, Ivan Vydra, D: Marianna Nemčíková

podzim 2019 - 2. kolo

7.9.2019 15:00 AW008 Sokol Písek - HK Hodonín Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Miroslav Šajner
7.9.2019 18:00 AW009 HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce Michal Baďura, Jaroslav Ondogrecula, D: Ladislav Podlucký
8.9.2019 18:00 AW010 DHC Sokol Poruba - SHK Veselí n.M. Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Jana Rzymanová
7.9.2019 17:30 AW011 ŠŠK Prešov - DHK Zora Olomouc Valér Cibere, D: Lívia Kalaninová
6.9.2019 18:00 AW012 HK Sokol RMK Bánovce n.B - HC Zlín Juraj Gabriš, Milan Veselka, D: Milan Nedorost
11.9.2019 18:00 AW013 HC Sporta Hlohovec - DHK Baník Most Andrej Budzák, Michal Zahradník, D: Marian Čech
7.9.2019 18:45 AW014 DHC Slavia Praha - MŠK Dunajská Streda David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Jiří Konečný

podzim 2019 - 3. kolo

15.9.2019 16:00 AW015 MŠK Dunajská Streda - Sokol Písek Juraj Gabriš, Milan Veselka, D: Ján Rudinský
18.9.2019 19:00 AW016 HC Sporta Hlohovec - DHC Slavia Praha Martin Manek, Andrej Majstrík, D: Peter Dvorský
15.9.2019 18:00 AW017 HC Zlín - DHK Baník Most Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Jana Rzymanová
14.9.2019 17:30 AW018 DHK Zora Olomouc - HK Sokol RMK Bánovce n.B Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Roman Bauer
13.9.2019 18:00 AW019 SHK Veselí n.M. - ŠŠK Prešov Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Daniel Douda
11.9.2019 17:30 AW020 Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba Josef Daňo, Ondrej Sabol, D: Josef Gedeon
14.9.2019 17:30 AW021 HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Jiří Ondráš

podzim 2019 - 4. kolo

21.9.2019 15:00 AW022 Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa Jiří Králíček, Milan Letev, D: Karel st. Hladký
20.9.2019 18:00 AW023 DHC Sokol Poruba - HK Hodonín Kateřina Brzósková, Karolína Pavelová, D: Jaromír Petřek
20.9.2019 17:30 AW024 ŠŠK Prešov - Iuventa Michalovce Boris Cipov, Zoran Klus, D: Marianna Nemčíková
20.9.2019 18:30 AW025 HK Sokol RMK Bánovce n.B - SHK Veselí n.M. Peter Haščík, Richard Sivák, D: Marián Jahodka
21.9.2019 18:00 AW026 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc Petr Halada, Jan Kosmák, D: Petr Směja
21.9.2019 18:30 AW027 HC Zlín - DHC Slavia Praha Pavel Friedel, Tomáš Kučerka, D: Lada Trojková
22.9.2019 15:00 AW028 MŠK Dunajská Streda - HC Sporta Hlohovec Barbora Bočáková, Lucia Jánošíková, D: Peter Dvorský

podzim 2019 - 5. kolo

5.10.2019 18:00 AW029 HC Sporta Hlohovec - Sokol Písek
6.10.2019 18:00 AW030 HC Zlín - MŠK Dunajská Streda
5.10.2019 17:30 AW031 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha
5.10.2019 17:00 AW032 SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most
5.10.2019 17:30 AW033 Iuventa Michalovce - HK Sokol RMK Bánovce n.B
4.10.2019 17:30 AW034 HK Hodonín - ŠŠK Prešov
5.10.2019 18:00 AW035 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba

podzim 2019 - 6. kolo

12.10.2019 15:00 AW036 Sokol Písek - DHC Sokol Poruba
12.10.2019 17:30 AW037 ŠŠK Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa
12.10.2019 18:00 AW038 HK Sokol RMK Bánovce n.B - HK Hodonín
12.10.2019 18:00 AW039 DHK Baník Most - Iuventa Michalovce
13.10.2019 17:00 AW040 DHC Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
12.10.2019 16:00 AW041 MŠK Dunajská Streda - DHK Zora Olomouc
12.10.2019 18:00 AW042 HC Sporta Hlohovec - HC Zlín

podzim 2019 - 7. kolo

19.10.2019 18:00 AW043 HC Zlín - Sokol Písek
19.10.2019 17:30 AW044 DHK Zora Olomouc - HC Sporta Hlohovec
19.10.2019 17:00 AW045 SHK Veselí n.M. - MŠK Dunajská Streda
19.10.2019 17:30 AW046 Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha
19.10.2019 17:30 AW047 HK Hodonín - DHK Baník Most
19.10.2019 18:00 AW048 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Sokol RMK Bánovce n.B
19.10.2019 18:00 AW049 DHC Sokol Poruba - ŠŠK Prešov

podzim 2019 - 8. kolo

26.10.2019 15:00 AW050 Sokol Písek - ŠŠK Prešov
26.10.2019 18:00 AW051 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHC Sokol Poruba
26.10.2019 18:00 AW052 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa
26.10.2019 17:30 AW053 HK Hodonín - DHC Slavia Praha
26.10.2019 16:00 AW054 MŠK Dunajská Streda - Iuventa Michalovce
26.10.2019 18:00 AW055 HC Sporta Hlohovec - SHK Veselí n.M.
27.10.2019 18:00 AW056 HC Zlín - DHK Zora Olomouc

podzim 2019 - 9. kolo

2.11.2019 17:30 AW057 DHK Zora Olomouc - Sokol Písek
2.11.2019 17:00 AW058 SHK Veselí n.M. - HC Zlín
2.11.2019 17:30 AW059 Iuventa Michalovce - HC Sporta Hlohovec
2.11.2019 17:30 AW060 HK Hodonín - MŠK Dunajská Streda
2.11.2019 18:00 AW061 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha
2.11.2019 18:00 AW062 DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most
2.11.2019 17:30 AW063 ŠŠK Prešov - HK Sokol RMK Bánovce n.B

podzim 2019 - 10. kolo

9.11.2019 15:00 AW064 Sokol Písek - HK Sokol RMK Bánovce n.B
9.11.2019 18:00 AW065 DHK Baník Most - ŠŠK Prešov
10.11.2019 17:00 AW066 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba
9.11.2019 16:00 AW067 MŠK Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa
9.11.2019 18:00 AW068 HC Sporta Hlohovec - HK Hodonín
9.11.2019 18:00 AW069 HC Zlín - Iuventa Michalovce
9.11.2019 17:30 AW070 DHK Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.

podzim 2019 - 11. kolo

16.11.2019 17:00 AW071 SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
16.11.2019 17:30 AW072 Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc
16.11.2019 18:30 AW073 HK Hodonín - HC Zlín
16.11.2019 18:00 AW074 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Sporta Hlohovec
16.11.2019 18:00 AW075 DHC Sokol Poruba - MŠK Dunajská Streda
16.11.2019 17:30 AW076 ŠŠK Prešov - DHC Slavia Praha
16.11.2019 18:00 AW077 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHK Baník Most

podzim 2019 - 12. kolo

30.11.2019 15:00 AW078 Sokol Písek - DHK Baník Most
1.12.2019 17:00 AW079 DHC Slavia Praha - HK Sokol RMK Bánovce n.B
30.11.2019 16:00 AW080 MŠK Dunajská Streda - ŠŠK Prešov
30.11.2019 18:00 AW081 HC Sporta Hlohovec - DHC Sokol Poruba
1.12.2019 18:00 AW082 HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa
30.11.2019 17:30 AW083 DHK Zora Olomouc - HK Hodonín
30.11.2019 17:00 AW084 SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce

podzim 2019 - 13. kolo

7.12.2019 17:30 AW085 Iuventa Michalovce - Sokol Písek
6.12.2019 17:30 AW086 HK Hodonín - SHK Veselí n.M.
7.12.2019 18:00 AW087 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc
7.12.2019 18:00 AW088 DHC Sokol Poruba - HC Zlín
7.12.2019 17:30 AW089 ŠŠK Prešov - HC Sporta Hlohovec
7.12.2019 18:00 AW090 HK Sokol RMK Bánovce n.B - MŠK Dunajská Streda
7.12.2019 18:00 AW091 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha

jaro 2020 - 14. kolo

14.12.2019 15:00 AW092 Sokol Písek - DHC Slavia Praha
14.12.2019 18:00 AW093 DHK Baník Most - MŠK Dunajská Streda
14.12.2019 18:00 AW094 HK Sokol RMK Bánovce n.B - HC Sporta Hlohovec
14.12.2019 17:30 AW095 ŠŠK Prešov - HC Zlín
14.12.2019 18:00 AW096 DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc
14.12.2019 18:00 AW097 HK Slovan Duslo Šaľa - SHK Veselí n.M.
11.12.2019 17:30 AW098 HK Hodonín - Iuventa Michalovce

jaro 2020 - 15. kolo

4.1.2020 17:30 AW099 HK Hodonín - Sokol Písek
4.1.2020 17:30 AW100 Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa
4.1.2020 17:00 AW101 SHK Veselí n.M. - DHC Sokol Poruba
4.1.2020 17:30 AW102 DHK Zora Olomouc - ŠŠK Prešov
4.1.2020 18:00 AW103 HC Zlín - HK Sokol RMK Bánovce n.B
4.1.2020 18:00 AW104 DHK Baník Most - HC Sporta Hlohovec
4.1.2020 16:00 AW105 MŠK Dunajská Streda - DHC Slavia Praha

jaro 2020 - 16. kolo

11.1.2020 15:00 AW106 Sokol Písek - MŠK Dunajská Streda
12.1.2020 17:00 AW107 DHC Slavia Praha - HC Sporta Hlohovec
11.1.2020 18:00 AW108 DHK Baník Most - HC Zlín
11.1.2020 18:00 AW109 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHK Zora Olomouc
11.1.2020 17:30 AW110 ŠŠK Prešov - SHK Veselí n.M.
11.1.2020 18:00 AW111 DHC Sokol Poruba - Iuventa Michalovce
11.1.2020 18:00 AW112 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Hodonín

jaro 2020 - 17. kolo

18.1.2020 18:00 AW113 HK Slovan Duslo Šaľa - Sokol Písek
18.1.2020 17:30 AW114 HK Hodonín - DHC Sokol Poruba
18.1.2020 17:30 AW115 Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov
18.1.2020 17:00 AW116 SHK Veselí n.M. - HK Sokol RMK Bánovce n.B
18.1.2020 17:30 AW117 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most
19.1.2020 17:00 AW118 DHC Slavia Praha - HC Zlín
18.1.2020 18:00 AW119 HC Sporta Hlohovec - MŠK Dunajská Streda

jaro 2020 - 18. kolo

25.1.2020 15:00 AW120 Sokol Písek - HC Sporta Hlohovec
25.1.2020 16:00 AW121 MŠK Dunajská Streda - HC Zlín
26.1.2020 17:00 AW122 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc
25.1.2020 18:00 AW123 DHK Baník Most - SHK Veselí n.M.
25.1.2020 18:00 AW124 HK Sokol RMK Bánovce n.B - Iuventa Michalovce
25.1.2020 17:30 AW125 ŠŠK Prešov - HK Hodonín
25.1.2020 18:00 AW126 DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa

jaro 2020 - 19. kolo

1.2.2020 18:00 AW127 DHC Sokol Poruba - Sokol Písek
1.2.2020 18:00 AW128 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov
1.2.2020 17:00 AW129 HK Hodonín - HK Sokol RMK Bánovce n.B
1.2.2020 17:30 AW130 Iuventa Michalovce - DHK Baník Most
1.2.2020 17:00 AW131 SHK Veselí n.M. - DHC Slavia Praha
1.2.2020 17:30 AW132 DHK Zora Olomouc - MŠK Dunajská Streda
1.2.2020 18:00 AW133 HC Zlín - HC Sporta Hlohovec

jaro 2020 - 20. kolo

8.2.2020 15:00 AW134 Sokol Písek - HC Zlín
8.2.2020 18:00 AW135 HC Sporta Hlohovec - DHK Zora Olomouc
8.2.2020 16:00 AW136 MŠK Dunajská Streda - SHK Veselí n.M.
9.2.2020 17:00 AW137 DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce
8.2.2020 18:00 AW138 DHK Baník Most - HK Hodonín
8.2.2020 18:00 AW139 HK Sokol RMK Bánovce n.B - HK Slovan Duslo Šaľa
8.2.2020 17:30 AW140 ŠŠK Prešov - DHC Sokol Poruba

jaro 2020 - 21. kolo

15.2.2020 17:30 AW141 ŠŠK Prešov - Sokol Písek
15.2.2020 18:00 AW142 DHC Sokol Poruba - HK Sokol RMK Bánovce n.B
15.2.2020 18:00 AW143 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most
15.2.2020 17:00 AW144 DHC Slavia Praha - HK Hodonín
15.2.2020 17:30 AW145 Iuventa Michalovce - MŠK Dunajská Streda
15.2.2020 17:00 AW146 SHK Veselí n.M. - HC Sporta Hlohovec
15.2.2020 17:30 AW147 DHK Zora Olomouc - HC Zlín

jaro 2020 - 22. kolo

22.2.2020 15:00 AW148 Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
22.2.2020 18:00 AW149 HC Zlín - SHK Veselí n.M.
22.2.2020 18:00 AW150 HC Sporta Hlohovec - Iuventa Michalovce
22.2.2020 16:00 AW151 MŠK Dunajská Streda - HK Hodonín
23.2.2020 17:00 AW152 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa
22.2.2020 18:00 AW153 DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba
22.2.2020 18:00 AW154 HK Sokol RMK Bánovce n.B - ŠŠK Prešov

jaro 2020 - 23. kolo

29.2.2020 18:00 AW155 HK Sokol RMK Bánovce n.B - Sokol Písek
29.2.2020 17:30 AW156 ŠŠK Prešov - DHK Baník Most
29.2.2020 18:00 AW157 DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha
29.2.2020 18:00 AW158 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK Dunajská Streda
29.2.2020 17:00 AW159 HK Hodonín - HC Sporta Hlohovec
29.2.2020 17:30 AW160 Iuventa Michalovce - HC Zlín
29.2.2020 17:00 AW161 SHK Veselí n.M. - DHK Zora Olomouc

jaro 2020 - 24. kolo

7.3.2020 15:00 AW162 Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
7.3.2020 17:30 AW163 DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce
7.3.2020 18:00 AW164 HC Zlín - HK Hodonín
7.3.2020 18:00 AW165 HC Sporta Hlohovec - HK Slovan Duslo Šaľa
7.3.2020 16:00 AW166 MŠK Dunajská Streda - DHC Sokol Poruba
8.3.2020 17:00 AW167 DHC Slavia Praha - ŠŠK Prešov
7.3.2020 18:00 AW168 DHK Baník Most - HK Sokol RMK Bánovce n.B

jaro 2020 - 25. kolo

4.4.2020 18:00 AW169 DHK Baník Most - Sokol Písek
4.4.2020 18:00 AW170 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHC Slavia Praha
4.4.2020 17:30 AW171 ŠŠK Prešov - MŠK Dunajská Streda
4.4.2020 18:00 AW172 DHC Sokol Poruba - HC Sporta Hlohovec
4.4.2020 18:00 AW173 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín
4.4.2020 17:00 AW174 HK Hodonín - DHK Zora Olomouc
4.4.2020 17:30 AW175 Iuventa Michalovce - SHK Veselí n.M.

jaro 2020 - 26. kolo

9.4.2020 15:00 AW176 Sokol Písek - Iuventa Michalovce
9.4.2020 17:00 AW177 SHK Veselí n.M. - HK Hodonín
9.4.2020 17:30 AW178 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa
9.4.2020 18:00 AW179 HC Zlín - DHC Sokol Poruba
9.4.2020 18:00 AW180 HC Sporta Hlohovec - ŠŠK Prešov
9.4.2020 16:00 AW181 MŠK Dunajská Streda - HK Sokol RMK Bánovce n.B
9.4.2020 17:00 AW182 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most