Házená v TV

28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže MOL liga žen

podzim - 1. kolo

8.9.2018 17:30 AW001 DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Daniel Douda
1.9.2018 17:30 AW002 Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa Michal Baďura, Jaroslav Ondogrecula, D: Dušan Barborík
1.9.2018 18:00 AW003 DHK Baník Most - ŠŠK Prešov Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Petr Pešek
8.9.2018 17:00 AW004 SHK Veselí n.M. - Sokol Písek Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Petr Směja
9.9.2018 16:00 AW005 HK Sokol RMK Bánovce n.B - HC Zlín Peter Haščík, Richard Sivák, D: Milan Nedorost
5.9.2018 18:30 AW006 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha Jiří Opava, Michal Nezbeda, D: Martin Tůma

podzim - 2. kolo

12.9.2018 17:00 AW007 DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Jana Rzymanová
16.9.2018 18:00 AW008 HC Zlín - DHC Plzeň Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Jaromír Petřek
15.9.2018 15:00 AW009 Sokol Písek - HK Sokol RMK Bánovce n.B David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Karel st. Hladký
15.9.2018 18:00 AW010 ŠŠK Prešov - SHK Veselí n.M. Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Lívia Kalaninová
15.9.2018 18:00 AW011 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most Boris Mandák, Mário Rudinský, D: Peter Dvorský
15.9.2018 17:30 AW012 DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Miloš Kastner

podzim - 3. kolo

22.9.2018 17:30 AW013 Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba Josef Daňo, Ondrej Sabol, D: Peter Molnár
22.9.2018 18:00 AW014 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc Michael Haramul, Michal Nezbeda, D: Miroslav Šajner
21.9.2018 18:30 AW015 SHK Veselí n.M. - HK Slovan Duslo Šaľa Adam Baader, Jiří Novotný, D: Roman Bauer
22.9.2018 18:00 AW016 HK Sokol RMK Bánovce n.B - ŠŠK Prešov Boris Cipov, Zoran Klus, D: Dušan Barborík
22.9.2018 14:00 AW017 DHC Plzeň - Sokol Písek Milan Hájek, Karel Macho, D: Libor Skružný
23.9.2018 15:00 AW018 DHC Slavia Praha - HC Zlín Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Jiří Konečný

podzim - 4. kolo

7.10.2018 18:00 AW019 DHC Sokol Poruba - HC Zlín Adam Baader, Jiří Novotný, D: Petr Směja
6.10.2018 15:00 AW020 Sokol Písek - DHC Slavia Praha Marek Bareš, Jakub Uhlíř, D: Libor Skružný
9.9.2018 16:00 AW021 DHC Plzeň - ŠŠK Prešov Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Petr Novák
6.10.2018 18:00 AW022 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Sokol RMK Bánovce n.B Juraj Gabriš, Milan Veselka, D: Igor Karlubík
6.10.2018 17:30 AW023 DHK Zora Olomouc - SHK Veselí n.M. Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Zuzana Füleová
6.10.2018 17:30 AW024 Iuventa Michalovce - DHK Baník Most Boris Cipov, Zoran Klus, D: Peter Molnár

podzim - 5. kolo

13.10.2018 18:00 AW025 DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba Marek Bečička, Jiří Horák, D: Martin Tůma
10.10.2018 19:00 AW026 SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Jaromír Petřek
12.10.2018 18:00 AW027 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHK Zora Olomouc Zbislav Oťapka, Roman Zubo, D: Milan Nedorost
13.10.2018 16:00 AW028 DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Miroslav Šajner
9.10.2018 17:30 AW029 DHC Slavia Praha - ŠŠK Prešov Milan Hájek, Karel Macho, D: Ivan Dolejš
14.10.2018 18:00 AW030 HC Zlín - Sokol Písek Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Daniel Douda

podzim - 6. kolo

20.10.2018 18:00 AW031 DHC Sokol Poruba - Sokol Písek Milan Hájek, Karel Macho, D: Petr Směja
21.10.2018 16:00 AW032 HC Zlín - ŠŠK Prešov Marek Bečička, Jiří Horák, D: Petr Samek
20.10.2018 18:00 AW033 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha Peter Brunovský, Vladimír Čanda, D: Marian Čech
20.10.2018 17:30 AW034 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň Jiří Králíček, Milan Letev, D: Petr Videcký
8.12.2018 17:30 AW035 Iuventa Michalovce - HK Sokol RMK Bánovce n.B Josef Daňo, Ondrej Sabol, D: Peter Molnár
19.10.2018 18:00 AW036 SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most Adam Baader, Jiří Novotný, D: Jaromír Petřek

podzim - 7. kolo

26.10.2018 18:00 AW037 SHK Veselí n.M. - DHC Sokol Poruba Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Jiří Ondráš
27.10.2018 18:00 AW038 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHK Baník Most Andrej Budzák, Michal Zahradník, D: Ladislav Podlucký
27.10.2018 16:00 AW039 DHC Plzeň - Iuventa Michalovce Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Petr Pešek
28.10.2018 18:00 AW040 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Libor Skružný
27.10.2018 17:00 AW041 HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Pavel Novotný
27.10.2018 15:00 AW042 Sokol Písek - ŠŠK Prešov Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Karel st. Hladký

podzim - 8. kolo

3.11.2018 18:00 AW043 DHC Sokol Poruba - ŠŠK Prešov Adam Baader, Jiří Novotný, D: Petr Samek
3.11.2018 15:00 AW044 HK Slovan Duslo Šaľa - Sokol Písek Pavol Bačík, Michal Nagy, D: Ján Beňo
3.11.2018 17:30 AW045 DHK Zora Olomouc - HC Zlín David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Jaromír Petřek
3.11.2018 17:30 AW046 Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha Andrej Budzák, Michal Zahradník, D: Vladimír Rančík
3.11.2018 18:00 AW047 DHK Baník Most - DHC Plzeň Marek Bareš, Jakub Uhlíř, D: Libor Skružný
3.11.2018 17:00 AW048 SHK Veselí n.M. - HK Sokol RMK Bánovce n.B Petr Kichner, Michal Vacula, D: Jana Rzymanová

podzim - 9. kolo

9.11.2018 18:00 AW049 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHC Sokol Poruba Peter Haščík, Richard Sivák, D: Vladimír Pokorný
11.11.2018 16:00 AW050 DHC Plzeň - SHK Veselí n.M. Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Stanislav Štrebl
7.11.2018 18:00 AW051 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha Milan Hájek, Karel Macho, D: Jiří Konečný
10.11.2018 18:00 AW052 HC Zlín - Iuventa Michalovce Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Zuzana Füleová
10.11.2018 15:00 AW053 Sokol Písek - DHK Zora Olomouc Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Miroslav Šajner
11.11.2018 16:00 AW054 ŠŠK Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa Boris Cipov, Zoran Klus, D: Dušan Barborík

podzim - 10. kolo

5.1.2019 18:00 AW055 DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Petr Samek
5.1.2019 17:30 AW056 DHK Zora Olomouc - ŠŠK Prešov Pavel Friedel, Tomáš Kučerka, D: Lada Trojková
28.10.2018 13:00 AW057 Sokol Písek - Iuventa Michalovce Michael Haramul, Michal Nezbeda, D: Petr Novák
5.1.2019 16:00 AW058 HC Zlín - DHK Baník Most Adam Baader, Jiří Novotný, D: Pavel Novotný
5.1.2019 17:00 AW059 SHK Veselí n.M. - DHC Slavia Praha Jiří Králíček, Milan Letev, D: Jana Rzymanová
6.1.2019 15:00 AW060 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHC Plzeň Peter Haščík, Richard Sivák, D: Ján Beňo

podzim - 11. kolo

12.1.2019 16:00 AW061 DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba Jiří Špunar, David Šlezingr, D: Libor Skružný
13.1.2019 17:00 AW062 DHC Slavia Praha - HK Sokol RMK Bánovce n.B Marek Bečička, Jiří Horák, D: Ivan Dolejš
12.1.2019 16:00 AW063 HC Zlín - SHK Veselí n.M. Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Petr Videcký
12.1.2019 18:00 AW064 Sokol Písek - DHK Baník Most Marek Bareš, Jakub Uhlíř, D: Miroslav Šajner
12.1.2019 18:00 AW065 ŠŠK Prešov - Iuventa Michalovce Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Lívia Kalaninová
12.1.2019 18:00 AW066 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc Boris Mandák, Mário Rudinský, D: Vladimír Rančík

jaro - 12. kolo

20.1.2019 18:00 AW067 DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Petr Videcký
19.1.2019 18:00 AW068 HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce Michal Baďura, Jaroslav Ondogrecula, D: Ladislav Podlucký
18.1.2019 17:00 AW069 ŠŠK Prešov - DHK Baník Most Boris Cipov, Zoran Klus, D: Peter Molnár
20.1.2019 15:00 AW070 Sokol Písek - SHK Veselí n.M. Jiří Opava, Pavel Válek, D: Petr Pešek
19.1.2019 17:00 AW071 HC Zlín - HK Sokol RMK Bánovce n.B Jiří Špunar, David Šlezingr, D: Daniel Douda
20.1.2019 17:00 AW072 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Zdeněk Vaněček

jaro - 13. kolo

25.1.2019 17:00 AW073 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Petr Pešek
27.1.2019 16:00 AW074 DHC Plzeň - HC Zlín Milan Hájek, Michal Nezbeda, D: Jiří Konečný
26.1.2019 18:00 AW075 HK Sokol RMK Bánovce n.B - Sokol Písek Juraj Gabriš, Milan Veselka, D: Milan Nedorost
26.1.2019 17:00 AW076 SHK Veselí n.M. - ŠŠK Prešov Petr Kichner, Michal Vacula, D: Zuzana Füleová
26.1.2019 18:00 AW077 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa Jiří Králíček, Milan Letev, D: Martin Tůma
27.1.2019 18:00 AW078 Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc Josef Daňo, Ivan Vydra, D: Miloš Šubák

jaro - 14. kolo

3.2.2019 18:00 AW079 DHC Sokol Poruba - Iuventa Michalovce Marek Bečička, Jiří Horák, D: Petr Samek
2.2.2019 17:30 AW080 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most Pavel Friedel, Tomáš Kučerka, D: Roman Bauer
2.2.2019 18:00 AW081 HK Slovan Duslo Šaľa - SHK Veselí n.M. Zbislav Oťapka, Roman Zubo, D: Vladimír Pokorný
2.2.2019 18:00 AW082 ŠŠK Prešov - HK Sokol RMK Bánovce n.B Valér Cibere, Peter Richvalský, D: Lívia Kalaninová
2.2.2019 15:00 AW083 Sokol Písek - DHC Plzeň Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Karel st. Hladký
3.2.2019 17:00 AW084 HC Zlín - DHC Slavia Praha Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Petr Videcký

jaro - 15. kolo

9.2.2019 18:00 AW085 HC Zlín - DHC Sokol Poruba Marek Bečička, Jiří Horák, D: Jiří Ondráš
10.2.2019 17:00 AW086 DHC Slavia Praha - Sokol Písek Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Ivan Dolejš
1.3.2019 17:00 AW087 ŠŠK Prešov - DHC Plzeň Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Miloš Šubák
9.2.2019 18:00 AW088 HK Sokol RMK Bánovce n.B - HK Slovan Duslo Šaľa Gábor Balogh, Patrik Klimko, D: Ladislav Podlucký
10.2.2019 17:30 AW089 SHK Veselí n.M. - DHK Zora Olomouc Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Jaromír Petřek
9.2.2019 18:00 AW090 DHK Baník Most - Iuventa Michalovce Michael Haramul, Michal Nezbeda, D: Petr Pešek

jaro - 16. kolo

16.2.2019 18:00 AW091 DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Roman Bauer
16.2.2019 17:30 AW092 Iuventa Michalovce - SHK Veselí n.M. Boris Cipov, Zoran Klus, D: Lívia Kalaninová
16.2.2019 17:30 AW093 DHK Zora Olomouc - HK Sokol RMK Bánovce n.B Karolína Pavelová, D: Lada Trojková
16.2.2019 18:00 AW094 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň Lucia Jánošíková, Barbora Bočáková, D: Ladislav Podlucký
16.2.2019 18:00 AW095 ŠŠK Prešov - DHC Slavia Praha Valér Cibere, Peter Richvalský, D: Dušan Barborík
16.2.2019 15:00 AW096 Sokol Písek - HC Zlín Adam Baader, Jiří Novotný, D: Libor Skružný

jaro - 17. kolo

23.2.2019 15:00 AW097 Sokol Písek - DHC Sokol Poruba Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Karel st. Hladký
23.2.2019 18:00 AW098 ŠŠK Prešov - HC Zlín Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Miloš Šubák
24.2.2019 17:00 AW099 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa Michael Haramul, Michal Nezbeda, D: Stanislav Štrebl
23.2.2019 16:00 AW100 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc Marek Bareš, Jakub Uhlíř, D: Miroslav Šajner
24.2.2019 15:00 AW101 HK Sokol RMK Bánovce n.B - Iuventa Michalovce Andrej Majstrík, Martin Manek, D: Marián Jahodka
23.2.2019 18:00 AW102 DHK Baník Most - SHK Veselí n.M. Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Petr Směja

jaro - 18. kolo

3.3.2019 18:00 AW103 DHC Sokol Poruba - SHK Veselí n.M. Milan Hájek, Karel Macho, D: Jiří Konečný
2.3.2019 18:00 AW104 DHK Baník Most - HK Sokol RMK Bánovce n.B Marek Bareš, Jakub Uhlíř, D: Petr Pešek
28.2.2019 17:30 AW105 Iuventa Michalovce - DHC Plzeň Josef Daňo, Ivan Vydra, D: Peter Molnár
2.3.2019 17:30 AW106 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Jaromír Petřek
3.3.2019 17:00 AW107 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín Valér Cibere, Peter Richvalský, D: Ján Rudinský
2.3.2019 18:00 AW108 ŠŠK Prešov - Sokol Písek Barbora Bočáková, Simona Klieštiková, D: Lívia Kalaninová

jaro - 19. kolo

9.3.2019 18:00 AW109 ŠŠK Prešov - DHC Sokol Poruba Valér Cibere, Peter Richvalský, D: Peter Molnár
10.3.2019 15:00 AW110 Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa Michael Haramul, Michal Nezbeda, D: Petr Směja
9.3.2019 17:00 AW111 HC Zlín - DHK Zora Olomouc Marek Bečička, Jiří Horák, D: Jana Rzymanová
10.3.2019 17:00 AW112 DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce Jiří Opava, Pavel Válek, D: Stanislav Štrebl
9.3.2019 18:30 AW113 DHC Plzeň - DHK Baník Most Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Miloš Kastner
9.3.2019 18:00 AW114 HK Sokol RMK Bánovce n.B - SHK Veselí n.M. Juraj Gabriš, Milan Veselka, D: Ján Beňo

jaro - 20. kolo

31.3.2019 17:00 AW115 DHC Sokol Poruba - HK Sokol RMK Bánovce n.B Pavel Friedel, Tomáš Kučerka, D: Zuzana Füleová
29.3.2019 18:00 AW116 SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Jiří Ondráš
31.3.2019 20:00 AW117 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Miroslav Šajner
30.3.2019 17:30 AW118 Iuventa Michalovce - HC Zlín Josef Daňo, Ondrej Sabol, D: Peter Molnár
30.3.2019 17:30 AW119 DHK Zora Olomouc - Sokol Písek Petr Kichner, Michal Vacula, D: Lada Trojková
30.3.2019 18:00 AW120 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov Simona Klieštiková, Lucia Jánošíková, D: Ján Beňo

jaro - 21. kolo

6.4.2019 18:00 AW121 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba
6.4.2019 18:00 AW122 ŠŠK Prešov - DHK Zora Olomouc
3.3.2019 16:00 AW123 Iuventa Michalovce - Sokol Písek Martin Manek, Andrej Majstrík, D: Jaroslav Ondogrecula
7.4.2019 17:00 AW124 DHK Baník Most - HC Zlín
7.4.2019 17:00 AW125 DHC Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
6.4.2019 14:00 AW126 DHC Plzeň - HK Sokol RMK Bánovce n.B

jaro - 22. kolo

13.4.2019 14:30 AW127 DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň
13.4.2019 18:00 AW128 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHC Slavia Praha
13.4.2019 17:00 AW129 SHK Veselí n.M. - HC Zlín
13.4.2019 18:00 AW130 DHK Baník Most - Sokol Písek
13.4.2019 17:30 AW131 Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov
13.4.2019 17:30 AW132 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa