Míče na házenou

Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenek

jaro 2020 - 12. kolo

8.2.2020 15:00 AUB067 DHK Slavoj Žirovnice - HK Slavia VŠ Plzeň
9.2.2020 14:00 AUB068 Sokol Lázně Kynžvart - 1.SC Bohumín
8.2.2020 11:00 AUB069 TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
8.2.2020 00:00 AUB071 HC Háje - SHK Kunovice
9.2.2020 00:00 AUB072 DHK Pardubice - TJ Turnov

jaro 2020 - 13. kolo

16.2.2020 00:00 AUB073 DHK Pardubice - DHK Slavoj Žirovnice
16.2.2020 09:00 AUB074 TJ Turnov - HC Háje
15.2.2020 13:00 AUB075 SHK Kunovice - Astra Praha
15.2.2020 17:00 AUB077 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol Lázně Kynžvart
15.2.2020 15:45 AUB078 1.SC Bohumín - HK Slavia VŠ Plzeň

jaro 2020 - 14. kolo

22.2.2020 15:00 AUB079 DHK Slavoj Žirovnice - 1.SC Bohumín
23.2.2020 14:00 AUB080 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice
22.2.2020 11:00 AUB082 TJ Sokol Velké Meziříčí - SHK Kunovice
22.2.2020 00:00 AUB083 Astra Praha - TJ Turnov
22.2.2020 13:00 AUB084 HC Háje - DHK Pardubice

jaro 2020 - 15. kolo

29.2.2020 13:00 AUB085 HC Háje - DHK Slavoj Žirovnice
1.3.2020 00:00 AUB086 DHK Pardubice - Astra Praha
29.2.2020 10:00 AUB087 TJ Turnov - TJ Sokol Velké Meziříčí
29.2.2020 13:00 AUB088 SHK Kunovice - Sokol Lázně Kynžvart
29.2.2020 17:00 AUB090 TJ Jiskra Otrokovice - 1.SC Bohumín

jaro 2020 - 16. kolo

7.3.2020 15:00 AUB091 DHK Slavoj Žirovnice - TJ Jiskra Otrokovice
8.3.2020 14:00 AUB093 HK Slavia VŠ Plzeň - SHK Kunovice
8.3.2020 14:00 AUB094 Sokol Lázně Kynžvart - TJ Turnov
7.3.2020 11:00 AUB095 TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Pardubice
7.3.2020 00:00 AUB096 Astra Praha - HC Háje

jaro 2020 - 17. kolo

14.3.2020 00:00 AUB097 Astra Praha - DHK Slavoj Žirovnice
14.3.2020 19:00 AUB098 HC Háje - TJ Sokol Velké Meziříčí
15.3.2020 00:00 AUB099 DHK Pardubice - Sokol Lázně Kynžvart
14.3.2020 16:30 AUB100 TJ Turnov - HK Slavia VŠ Plzeň
14.3.2020 13:00 AUB101 SHK Kunovice - 1.SC Bohumín

jaro 2020 - 18. kolo

4.4.2020 17:00 AUB104 TJ Jiskra Otrokovice - SHK Kunovice
5.4.2020 15:30 AUB105 1.SC Bohumín - TJ Turnov
4.4.2020 14:00 AUB106 HK Slavia VŠ Plzeň - DHK Pardubice
5.4.2020 14:00 AUB107 Sokol Lázně Kynžvart - HC Háje
4.4.2020 11:00 AUB108 TJ Sokol Velké Meziříčí - Astra Praha

jaro 2020 - 19. kolo

18.4.2020 11:00 AUB109 TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Slavoj Žirovnice
18.4.2020 00:00 AUB110 Astra Praha - Sokol Lázně Kynžvart
19.4.2020 11:00 AUB111 HC Háje - HK Slavia VŠ Plzeň
19.4.2020 00:00 AUB112 DHK Pardubice - 1.SC Bohumín
18.4.2020 10:00 AUB113 TJ Turnov - TJ Jiskra Otrokovice

jaro 2020 - 20. kolo

25.4.2020 15:00 AUB115 DHK Slavoj Žirovnice - SHK Kunovice
25.4.2020 17:00 AUB117 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Pardubice
25.4.2020 15:45 AUB118 1.SC Bohumín - HC Háje
25.4.2020 16:00 AUB119 HK Slavia VŠ Plzeň - Astra Praha
25.4.2020 14:00 AUB120 Sokol Lázně Kynžvart - TJ Sokol Velké Meziříčí

jaro 2020 - 21. kolo

2.5.2020 14:00 AUB121 Sokol Lázně Kynžvart - DHK Slavoj Žirovnice
2.5.2020 11:00 AUB122 TJ Sokol Velké Meziříčí - HK Slavia VŠ Plzeň
2.5.2020 00:00 AUB123 Astra Praha - 1.SC Bohumín
3.5.2020 12:00 AUB124 HC Háje - TJ Jiskra Otrokovice
2.5.2020 10:00 AUB126 TJ Turnov - SHK Kunovice

jaro 2020 - 22. kolo

9.5.2020 15:00 AUB127 DHK Slavoj Žirovnice - TJ Turnov
9.5.2020 13:00 AUB128 SHK Kunovice - DHK Pardubice
9.5.2020 17:00 AUB130 TJ Jiskra Otrokovice - Astra Praha
10.5.2020 15:45 AUB131 1.SC Bohumín - TJ Sokol Velké Meziříčí
10.5.2020 14:00 AUB132 HK Slavia VŠ Plzeň - Sokol Lázně Kynžvart