TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenek

podzim 2019 - 1. kolo

14.9.2019 10:00 AUB001 HK Slavia VŠ Plzeň - DHK Slavoj Žirovnice
14.9.2019 14:00 AUB002 1.SC Bohumín - Sokol Lázně Kynžvart
15.9.2019 16:00 AUB003 TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Velké Meziříčí
14.9.2019 13:00 AUB005 SHK Kunovice - HC Háje
15.9.2019 17:00 AUB006 TJ Turnov - DHK Pardubice

podzim 2019 - 2. kolo

21.9.2019 15:00 AUB007 DHK Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice
22.9.2019 11:00 AUB008 HC Háje - TJ Turnov
21.9.2019 12:00 AUB009 Astra Praha - SHK Kunovice
22.9.2019 14:00 AUB011 Sokol Lázně Kynžvart - TJ Jiskra Otrokovice
22.9.2019 13:00 AUB012 HK Slavia VŠ Plzeň - 1.SC Bohumín

podzim 2019 - 3. kolo

5.10.2019 14:00 AUB013 1.SC Bohumín - DHK Slavoj Žirovnice
6.10.2019 14:00 AUB014 TJ Jiskra Otrokovice - HK Slavia VŠ Plzeň
5.10.2019 13:00 AUB016 SHK Kunovice - TJ Sokol Velké Meziříčí
5.10.2019 16:30 AUB017 TJ Turnov - Astra Praha
6.10.2019 15:00 AUB018 DHK Pardubice - HC Háje

podzim 2019 - 4. kolo

12.10.2019 15:00 AUB019 DHK Slavoj Žirovnice - HC Háje
12.10.2019 09:00 AUB020 Astra Praha - DHK Pardubice
12.10.2019 11:00 AUB021 TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Turnov
13.10.2019 14:00 AUB022 Sokol Lázně Kynžvart - SHK Kunovice
12.10.2019 15:45 AUB024 1.SC Bohumín - TJ Jiskra Otrokovice

podzim 2019 - 5. kolo

20.10.2019 14:00 AUB025 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Slavoj Žirovnice
19.10.2019 13:00 AUB027 SHK Kunovice - HK Slavia VŠ Plzeň
19.10.2019 15:30 AUB028 TJ Turnov - Sokol Lázně Kynžvart
20.10.2019 15:00 AUB029 DHK Pardubice - TJ Sokol Velké Meziříčí
20.10.2019 11:00 AUB030 HC Háje - Astra Praha

podzim 2019 - 6. kolo

26.10.2019 15:00 AUB031 DHK Slavoj Žirovnice - Astra Praha
26.10.2019 11:00 AUB032 TJ Sokol Velké Meziříčí - HC Háje
27.10.2019 14:00 AUB033 Sokol Lázně Kynžvart - DHK Pardubice
27.10.2019 10:00 AUB034 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Turnov
26.10.2019 15:45 AUB035 1.SC Bohumín - SHK Kunovice

podzim 2019 - 7. kolo

2.11.2019 13:00 AUB038 SHK Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice
2.11.2019 17:00 AUB039 TJ Turnov - 1.SC Bohumín
3.11.2019 15:00 AUB040 DHK Pardubice - HK Slavia VŠ Plzeň
2.11.2019 00:00 AUB041 HC Háje - Sokol Lázně Kynžvart
3.11.2019 12:00 AUB042 Astra Praha - TJ Sokol Velké Meziříčí

podzim 2019 - 8. kolo

9.11.2019 15:00 AUB043 DHK Slavoj Žirovnice - TJ Sokol Velké Meziříčí
10.11.2019 14:00 AUB044 Sokol Lázně Kynžvart - Astra Praha
10.11.2019 13:00 AUB045 HK Slavia VŠ Plzeň - HC Háje
10.11.2019 15:45 AUB046 1.SC Bohumín - DHK Pardubice
10.11.2019 16:00 AUB047 TJ Jiskra Otrokovice - TJ Turnov

podzim 2019 - 9. kolo

16.11.2019 13:00 AUB049 SHK Kunovice - DHK Slavoj Žirovnice
17.11.2019 15:00 AUB051 DHK Pardubice - TJ Jiskra Otrokovice
16.11.2019 17:00 AUB052 HC Háje - 1.SC Bohumín
17.11.2019 10:00 AUB053 Astra Praha - HK Slavia VŠ Plzeň
16.11.2019 11:00 AUB054 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Lázně Kynžvart

podzim 2019 - 10. kolo

30.11.2019 15:00 AUB055 DHK Slavoj Žirovnice - Sokol Lázně Kynžvart
1.12.2019 15:00 AUB056 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Sokol Velké Meziříčí
24.11.2019 15:45 AUB057 1.SC Bohumín - Astra Praha
30.11.2019 14:00 AUB058 TJ Jiskra Otrokovice - HC Háje
30.11.2019 13:00 AUB060 SHK Kunovice - TJ Turnov

podzim 2019 - 11. kolo

8.12.2019 17:00 AUB061 TJ Turnov - DHK Slavoj Žirovnice
8.12.2019 15:00 AUB062 DHK Pardubice - SHK Kunovice
8.12.2019 12:00 AUB064 Astra Praha - TJ Jiskra Otrokovice
7.12.2019 11:00 AUB065 TJ Sokol Velké Meziříčí - 1.SC Bohumín
8.12.2019 14:00 AUB066 Sokol Lázně Kynžvart - HK Slavia VŠ Plzeň

jaro 2020 - 12. kolo

8.2.2020 15:00 AUB067 DHK Slavoj Žirovnice - HK Slavia VŠ Plzeň
8.2.2020 14:00 AUB068 Sokol Lázně Kynžvart - 1.SC Bohumín
8.2.2020 11:00 AUB069 TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
8.2.2020 00:00 AUB071 HC Háje - SHK Kunovice
9.2.2020 00:00 AUB072 DHK Pardubice - TJ Turnov

jaro 2020 - 13. kolo

16.2.2020 00:00 AUB073 DHK Pardubice - DHK Slavoj Žirovnice
16.2.2020 09:00 AUB074 TJ Turnov - HC Háje
15.2.2020 13:00 AUB075 SHK Kunovice - Astra Praha
15.2.2020 17:00 AUB077 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol Lázně Kynžvart
15.2.2020 15:45 AUB078 1.SC Bohumín - HK Slavia VŠ Plzeň

jaro 2020 - 14. kolo

22.2.2020 15:00 AUB079 DHK Slavoj Žirovnice - 1.SC Bohumín
23.2.2020 14:00 AUB080 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice
22.2.2020 11:00 AUB082 TJ Sokol Velké Meziříčí - SHK Kunovice
22.2.2020 00:00 AUB083 Astra Praha - TJ Turnov
22.2.2020 13:00 AUB084 HC Háje - DHK Pardubice

jaro 2020 - 15. kolo

29.2.2020 13:00 AUB085 HC Háje - DHK Slavoj Žirovnice
1.3.2020 00:00 AUB086 DHK Pardubice - Astra Praha
29.2.2020 10:00 AUB087 TJ Turnov - TJ Sokol Velké Meziříčí
29.2.2020 13:00 AUB088 SHK Kunovice - Sokol Lázně Kynžvart
29.2.2020 17:00 AUB090 TJ Jiskra Otrokovice - 1.SC Bohumín

jaro 2020 - 16. kolo

7.3.2020 15:00 AUB091 DHK Slavoj Žirovnice - TJ Jiskra Otrokovice
8.3.2020 14:00 AUB093 HK Slavia VŠ Plzeň - SHK Kunovice
7.3.2020 14:00 AUB094 Sokol Lázně Kynžvart - TJ Turnov
7.3.2020 11:00 AUB095 TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Pardubice
7.3.2020 00:00 AUB096 Astra Praha - HC Háje

jaro 2020 - 17. kolo

14.3.2020 00:00 AUB097 Astra Praha - DHK Slavoj Žirovnice
14.3.2020 19:00 AUB098 HC Háje - TJ Sokol Velké Meziříčí
15.3.2020 00:00 AUB099 DHK Pardubice - Sokol Lázně Kynžvart
14.3.2020 16:30 AUB100 TJ Turnov - HK Slavia VŠ Plzeň
14.3.2020 13:00 AUB101 SHK Kunovice - 1.SC Bohumín

jaro 2020 - 18. kolo

4.4.2020 17:00 AUB104 TJ Jiskra Otrokovice - SHK Kunovice
12.4.2020 15:45 AUB105 1.SC Bohumín - TJ Turnov
4.4.2020 14:00 AUB106 HK Slavia VŠ Plzeň - DHK Pardubice
4.4.2020 14:00 AUB107 Sokol Lázně Kynžvart - HC Háje
4.4.2020 11:00 AUB108 TJ Sokol Velké Meziříčí - Astra Praha

jaro 2020 - 19. kolo

18.4.2020 11:00 AUB109 TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Slavoj Žirovnice
18.4.2020 00:00 AUB110 Astra Praha - Sokol Lázně Kynžvart
19.4.2020 11:00 AUB111 HC Háje - HK Slavia VŠ Plzeň
19.4.2020 00:00 AUB112 DHK Pardubice - 1.SC Bohumín
18.4.2020 10:00 AUB113 TJ Turnov - TJ Jiskra Otrokovice

jaro 2020 - 20. kolo

25.4.2020 15:00 AUB115 DHK Slavoj Žirovnice - SHK Kunovice
25.4.2020 17:00 AUB117 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Pardubice
25.4.2020 15:45 AUB118 1.SC Bohumín - HC Háje
25.4.2020 16:00 AUB119 HK Slavia VŠ Plzeň - Astra Praha
25.4.2020 14:00 AUB120 Sokol Lázně Kynžvart - TJ Sokol Velké Meziříčí

jaro 2020 - 21. kolo

2.5.2020 14:00 AUB121 Sokol Lázně Kynžvart - DHK Slavoj Žirovnice
2.5.2020 11:00 AUB122 TJ Sokol Velké Meziříčí - HK Slavia VŠ Plzeň
2.5.2020 00:00 AUB123 Astra Praha - 1.SC Bohumín
3.5.2020 12:00 AUB124 HC Háje - TJ Jiskra Otrokovice
2.5.2020 10:00 AUB126 TJ Turnov - SHK Kunovice

jaro 2020 - 22. kolo

9.5.2020 15:00 AUB127 DHK Slavoj Žirovnice - TJ Turnov
9.5.2020 13:00 AUB128 SHK Kunovice - DHK Pardubice
9.5.2020 17:00 AUB130 TJ Jiskra Otrokovice - Astra Praha
10.5.2020 15:45 AUB131 1.SC Bohumín - TJ Sokol Velké Meziříčí
10.5.2020 14:00 AUB132 HK Slavia VŠ Plzeň - Sokol Lázně Kynžvart