Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenky - západ

jaro 2020 - 12. kolo

8.2.2020 00:00 AVA068 DHK Baník Most B - TJ Slavoj Tachov
8.2.2020 13:00 AVA070 ČZ HBC Strakonice 1921 - Jiskra Havlíčkův Brod
9.2.2020 15:30 AVA071 HC Plzeň - TJ Jiskra Třeboň
9.2.2020 13:00 AVA072 DHK Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.

jaro 2020 - 13. kolo

15.2.2020 13:00 AVA074 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - HC Plzeň
15.2.2020 14:00 AVA075 TJ Jiskra Třeboň - ČZ HBC Strakonice 1921
15.2.2020 10:30 AVA077 FK Hvězda Cheb - DHK Baník Most B
16.2.2020 12:00 AVA078 TJ Slavoj Tachov - Házená Mělník

jaro 2020 - 14. kolo

22.2.2020 14:00 AVA080 Házená Mělník - FK Hvězda Cheb
22.2.2020 00:00 AVA081 DHK Baník Most B - Jiskra Havlíčkův Brod
22.2.2020 13:00 AVA083 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
22.2.2020 11:30 AVA084 HC Plzeň - DHK Pardubice

jaro 2020 - 15. kolo

1.3.2020 13:00 AVA086 DHK Pardubice - ČZ HBC Strakonice 1921
29.2.2020 14:00 AVA088 TJ Jiskra Třeboň - DHK Baník Most B
29.2.2020 10:00 AVA089 Jiskra Havlíčkův Brod - Házená Mělník
29.2.2020 10:30 AVA090 FK Hvězda Cheb - TJ Slavoj Tachov

jaro 2020 - 16. kolo

8.3.2020 12:00 AVA092 TJ Slavoj Tachov - Jiskra Havlíčkův Brod
7.3.2020 14:00 AVA093 Házená Mělník - TJ Jiskra Třeboň
7.3.2020 00:00 AVA094 DHK Baník Most B - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
7.3.2020 13:00 AVA096 ČZ HBC Strakonice 1921 - HC Plzeň

jaro 2020 - 17. kolo

15.3.2020 13:00 AVA099 DHK Pardubice - DHK Baník Most B
14.3.2020 13:00 AVA100 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - Házená Mělník
14.3.2020 14:00 AVA101 TJ Jiskra Třeboň - TJ Slavoj Tachov
14.3.2020 12:00 AVA102 Jiskra Havlíčkův Brod - FK Hvězda Cheb

jaro 2020 - 18. kolo

4.4.2020 10:30 AVA104 FK Hvězda Cheb - TJ Jiskra Třeboň
5.4.2020 12:00 AVA105 TJ Slavoj Tachov - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
4.4.2020 14:00 AVA106 Házená Mělník - DHK Pardubice
4.4.2020 00:00 AVA107 DHK Baník Most B - HC Plzeň

jaro 2020 - 19. kolo

18.4.2020 13:00 AVA110 ČZ HBC Strakonice 1921 - DHK Baník Most B
19.4.2020 15:30 AVA111 HC Plzeň - Házená Mělník
19.4.2020 13:00 AVA112 DHK Pardubice - TJ Slavoj Tachov
18.4.2020 13:00 AVA113 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - FK Hvězda Cheb
18.4.2020 14:00 AVA114 TJ Jiskra Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod

jaro 2020 - 20. kolo

25.4.2020 10:00 AVA116 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
25.4.2020 10:30 AVA117 FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
26.4.2020 12:00 AVA118 TJ Slavoj Tachov - HC Plzeň
25.4.2020 14:00 AVA119 Házená Mělník - ČZ HBC Strakonice 1921

jaro 2020 - 21. kolo

2.5.2020 13:00 AVA123 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Slavoj Tachov
2.5.2020 12:00 AVA124 HC Plzeň - FK Hvězda Cheb
3.5.2020 13:00 AVA125 DHK Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod
2.5.2020 13:00 AVA126 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - TJ Jiskra Třeboň

jaro 2020 - 22. kolo

9.5.2020 14:00 AVA128 TJ Jiskra Třeboň - DHK Pardubice
9.5.2020 12:00 AVA129 Jiskra Havlíčkův Brod - HC Plzeň
9.5.2020 10:30 AVA130 FK Hvězda Cheb - ČZ HBC Strakonice 1921
9.5.2020 14:00 AVA132 Házená Mělník - DHK Baník Most B