TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenky - východ

podzim 2019 - 1. kolo

14.9.2019 12:00 AVB003 TJ Holešov - Tatran Bohunice
14.9.2019 12:00 AVB004 SK Žeravice - HC Nový Jičín
15.9.2019 12:00 AVB005 TJ Sokol Karviná - HK Hodonín
15.9.2019 15:00 AVB006 Házená Paskov - Sokol Hrabůvka

podzim 2019 - 2. kolo

22.9.2019 13:00 AVB008 HK Hodonín - Házená Paskov
22.9.2019 13:00 AVB009 HC Nový Jičín - TJ Sokol Karviná
21.9.2019 15:00 AVB010 Tatran Bohunice - SK Žeravice
21.9.2019 12:00 AVB012 Sokol Měnín - 1.SC Bohumín

podzim 2019 - 3. kolo

5.10.2019 13:00 AVB014 TJ Holešov - Sokol Měnín
5.10.2019 00:00 AVB016 TJ Sokol Karviná - Tatran Bohunice
5.10.2019 15:00 AVB017 Házená Paskov - HC Nový Jičín
6.10.2019 13:00 AVB018 Sokol Hrabůvka - HK Hodonín

podzim 2019 - 4. kolo

13.10.2019 13:00 AVB020 HC Nový Jičín - Sokol Hrabůvka
12.10.2019 15:00 AVB021 Tatran Bohunice - Házená Paskov
12.10.2019 12:00 AVB023 Sokol Měnín - SK Žeravice
12.10.2019 14:00 AVB024 1.SC Bohumín - TJ Holešov

podzim 2019 - 5. kolo

19.10.2019 12:00 AVB026 SK Žeravice - 1.SC Bohumín
19.10.2019 00:00 AVB027 TJ Sokol Karviná - Sokol Měnín
20.10.2019 09:30 AVB029 Sokol Hrabůvka - Tatran Bohunice
19.10.2019 13:00 AVB030 HK Hodonín - HC Nový Jičín

podzim 2019 - 6. kolo

26.10.2019 15:00 AVB032 Tatran Bohunice - HK Hodonín
26.10.2019 12:00 AVB034 Sokol Měnín - Házená Paskov
26.10.2019 14:00 AVB035 1.SC Bohumín - TJ Sokol Karviná
27.10.2019 09:00 AVB036 TJ Holešov - SK Žeravice

podzim 2019 - 7. kolo

3.11.2019 15:00 AVB038 TJ Sokol Karviná - TJ Holešov
2.11.2019 15:00 AVB039 Házená Paskov - 1.SC Bohumín
3.11.2019 09:30 AVB040 Sokol Hrabůvka - Sokol Měnín
3.11.2019 13:00 AVB042 HC Nový Jičín - Tatran Bohunice

podzim 2019 - 8. kolo

9.11.2019 12:00 AVB045 Sokol Měnín - HK Hodonín
10.11.2019 14:00 AVB046 1.SC Bohumín - Sokol Hrabůvka
10.11.2019 09:00 AVB047 TJ Holešov - Házená Paskov
10.11.2019 09:00 AVB048 SK Žeravice - TJ Sokol Karviná

podzim 2019 - 9. kolo

16.11.2019 15:00 AVB050 Házená Paskov - SK Žeravice
17.11.2019 09:30 AVB051 Sokol Hrabůvka - TJ Holešov
28.9.2019 13:30 AVB052 HK Hodonín - 1.SC Bohumín
17.11.2019 15:00 AVB053 HC Nový Jičín - Sokol Měnín

podzim 2019 - 10. kolo

30.11.2019 12:00 AVB056 Sokol Měnín - Tatran Bohunice
24.11.2019 14:00 AVB057 1.SC Bohumín - HC Nový Jičín
30.11.2019 00:00 AVB058 TJ Holešov - HK Hodonín
1.12.2019 18:00 AVB059 SK Žeravice - Sokol Hrabůvka
30.11.2019 15:00 AVB060 TJ Sokol Karviná - Házená Paskov

podzim 2019 - 11. kolo

8.12.2019 10:00 AVB062 Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Karviná
8.12.2019 13:00 AVB063 HK Hodonín - SK Žeravice
8.12.2019 15:00 AVB064 HC Nový Jičín - TJ Holešov
7.12.2019 15:00 AVB065 Tatran Bohunice - 1.SC Bohumín

jaro 2020 - 12. kolo

8.2.2020 15:00 AVB069 Tatran Bohunice - TJ Holešov
8.2.2020 00:00 AVB070 HC Nový Jičín - SK Žeravice
8.2.2020 00:00 AVB071 HK Hodonín - TJ Sokol Karviná
9.2.2020 13:30 AVB072 Sokol Hrabůvka - Házená Paskov

jaro 2020 - 13. kolo

15.2.2020 15:00 AVB074 Házená Paskov - HK Hodonín
15.2.2020 00:00 AVB075 TJ Sokol Karviná - HC Nový Jičín
15.2.2020 12:00 AVB076 SK Žeravice - Tatran Bohunice
15.2.2020 14:00 AVB078 1.SC Bohumín - Sokol Měnín

jaro 2020 - 14. kolo

22.2.2020 12:00 AVB080 Sokol Měnín - TJ Holešov
22.2.2020 15:00 AVB082 Tatran Bohunice - TJ Sokol Karviná
22.2.2020 00:00 AVB083 HC Nový Jičín - Házená Paskov
22.2.2020 00:00 AVB084 HK Hodonín - Sokol Hrabůvka

jaro 2020 - 15. kolo

1.3.2020 13:30 AVB086 Sokol Hrabůvka - HC Nový Jičín
29.2.2020 19:00 AVB087 Házená Paskov - Tatran Bohunice
29.2.2020 12:00 AVB089 SK Žeravice - Sokol Měnín
29.2.2020 13:00 AVB090 TJ Holešov - 1.SC Bohumín

jaro 2020 - 16. kolo

8.3.2020 14:00 AVB092 1.SC Bohumín - SK Žeravice
7.3.2020 12:00 AVB093 Sokol Měnín - TJ Sokol Karviná
7.3.2020 15:00 AVB095 Tatran Bohunice - Sokol Hrabůvka
7.3.2020 00:00 AVB096 HC Nový Jičín - HK Hodonín

jaro 2020 - 17. kolo

14.3.2020 00:00 AVB098 HK Hodonín - Tatran Bohunice
14.3.2020 17:30 AVB100 Házená Paskov - Sokol Měnín
14.3.2020 00:00 AVB101 TJ Sokol Karviná - 1.SC Bohumín
14.3.2020 12:00 AVB102 SK Žeravice - TJ Holešov

jaro 2020 - 18. kolo

29.3.2020 13:00 AVB104 TJ Holešov - TJ Sokol Karviná
12.4.2020 14:00 AVB105 1.SC Bohumín - Házená Paskov
4.4.2020 12:00 AVB106 Sokol Měnín - Sokol Hrabůvka
4.4.2020 15:00 AVB108 Tatran Bohunice - HC Nový Jičín

jaro 2020 - 19. kolo

18.4.2020 00:00 AVB111 HK Hodonín - Sokol Měnín
19.4.2020 13:30 AVB112 Sokol Hrabůvka - 1.SC Bohumín
18.4.2020 15:00 AVB113 Házená Paskov - TJ Holešov
18.4.2020 00:00 AVB114 TJ Sokol Karviná - SK Žeravice

jaro 2020 - 20. kolo

25.4.2020 12:00 AVB116 SK Žeravice - Házená Paskov
26.4.2020 09:00 AVB117 TJ Holešov - Sokol Hrabůvka
25.4.2020 14:00 AVB118 1.SC Bohumín - HK Hodonín
25.4.2020 12:00 AVB119 Sokol Měnín - HC Nový Jičín

jaro 2020 - 21. kolo

2.5.2020 15:00 AVB122 Tatran Bohunice - Sokol Měnín
2.5.2020 00:00 AVB123 HC Nový Jičín - 1.SC Bohumín
2.5.2020 00:00 AVB124 HK Hodonín - TJ Holešov
3.5.2020 13:30 AVB125 Sokol Hrabůvka - SK Žeravice
2.5.2020 15:00 AVB126 Házená Paskov - TJ Sokol Karviná

jaro 2020 - 22. kolo

9.5.2020 00:00 AVB128 TJ Sokol Karviná - Sokol Hrabůvka
9.5.2020 12:00 AVB129 SK Žeravice - HK Hodonín
10.5.2020 09:00 AVB130 TJ Holešov - HC Nový Jičín
10.5.2020 14:00 AVB131 1.SC Bohumín - Tatran Bohunice