TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenky - východ

jaro 2019 - 12. kolo

23.2.2019 13:45 AVB067 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice
24.2.2019 10:00 AVB068 HK Hodonín - TJ Sokol Karviná
24.2.2019 14:00 AVB070 TJ Nový Jičín - 1.SC Bohumín
24.2.2019 13:30 AVB071 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - SK Žeravice
23.2.2019 10:45 AVB072 Házená Paskov - SKH Velká n.V.

jaro 2019 - 13. kolo

2.3.2019 10:45 AVB073 Házená Paskov - Sokol Újezd u Brna
2.3.2019 12:00 AVB074 SKH Velká n.V. - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2.3.2019 12:00 AVB075 SK Žeravice - TJ Nový Jičín
2.3.2019 10:00 AVB076 1.SC Bohumín - Sokol Poruba B
3.3.2019 14:00 AVB078 TJ Sokol Karviná - Tatran Bohunice

jaro 2019 - 14. kolo

9.3.2019 13:45 AVB079 Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Karviná
10.3.2019 10:00 AVB081 HK Hodonín - 1.SC Bohumín
9.3.2019 10:00 AVB082 Sokol Poruba B - SK Žeravice
10.3.2019 14:00 AVB083 TJ Nový Jičín - SKH Velká n.V.
10.3.2019 13:30 AVB084 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - Házená Paskov

jaro 2019 - 15. kolo

17.3.2019 13:30 AVB085 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - Sokol Újezd u Brna
16.3.2019 10:45 AVB086 Házená Paskov - TJ Nový Jičín
16.3.2019 12:00 AVB087 SKH Velká n.V. - Sokol Poruba B
16.3.2019 12:00 AVB088 SK Žeravice - HK Hodonín
17.3.2019 10:00 AVB089 1.SC Bohumín - Tatran Bohunice

jaro 2019 - 16. kolo

31.3.2019 14:00 AVB092 TJ Sokol Karviná - 1.SC Bohumín
30.3.2019 15:00 AVB093 Tatran Bohunice - SK Žeravice
31.3.2019 10:00 AVB094 HK Hodonín - SKH Velká n.V.
30.3.2019 10:00 AVB095 Sokol Poruba B - Házená Paskov
31.3.2019 14:00 AVB096 TJ Nový Jičín - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh

jaro 2019 - 17. kolo

7.4.2019 14:00 AVB097 TJ Nový Jičín - Sokol Újezd u Brna
7.4.2019 13:30 AVB098 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - Sokol Poruba B
6.4.2019 10:45 AVB099 Házená Paskov - HK Hodonín
6.4.2019 12:00 AVB100 SKH Velká n.V. - Tatran Bohunice
6.4.2019 12:00 AVB101 SK Žeravice - TJ Sokol Karviná

jaro 2019 - 18. kolo

13.4.2019 13:45 AVB103 Sokol Újezd u Brna - 1.SC Bohumín
14.4.2019 14:00 AVB105 TJ Sokol Karviná - SKH Velká n.V.
13.4.2019 15:00 AVB106 Tatran Bohunice - Házená Paskov
14.4.2019 10:00 AVB107 HK Hodonín - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
13.4.2019 10:00 AVB108 Sokol Poruba B - TJ Nový Jičín

jaro 2019 - 19. kolo

27.4.2019 10:00 AVB109 Sokol Poruba B - Sokol Újezd u Brna
28.4.2019 14:00 AVB110 TJ Nový Jičín - HK Hodonín
28.4.2019 13:30 AVB111 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - Tatran Bohunice
27.4.2019 10:45 AVB112 Házená Paskov - TJ Sokol Karviná
27.4.2019 12:00 AVB114 SK Žeravice - 1.SC Bohumín

jaro 2019 - 20. kolo

4.5.2019 13:45 AVB115 Sokol Újezd u Brna - SK Žeravice
5.5.2019 10:00 AVB116 1.SC Bohumín - SKH Velká n.V.
5.5.2019 14:00 AVB118 TJ Sokol Karviná - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
4.5.2019 15:00 AVB119 Tatran Bohunice - TJ Nový Jičín
5.5.2019 10:00 AVB120 HK Hodonín - Sokol Poruba B

jaro 2019 - 21. kolo

12.5.2019 10:00 AVB121 HK Hodonín - Sokol Újezd u Brna
11.5.2019 10:00 AVB122 Sokol Poruba B - Tatran Bohunice
12.5.2019 14:00 AVB123 TJ Nový Jičín - TJ Sokol Karviná
11.5.2019 10:45 AVB125 Házená Paskov - 1.SC Bohumín
11.5.2019 12:00 AVB126 SKH Velká n.V. - SK Žeravice

jaro 2019 - 22. kolo

18.5.2019 13:45 AVB127 Sokol Újezd u Brna - SKH Velká n.V.
18.5.2019 12:00 AVB128 SK Žeravice - Házená Paskov
19.5.2019 10:00 AVB129 1.SC Bohumín - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
19.5.2019 14:00 AVB131 TJ Sokol Karviná - Sokol Poruba B
18.5.2019 15:00 AVB132 Tatran Bohunice - HK Hodonín