Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 1.liga starší dorostenky - západ

jaro 2018 - 12. kolo

11.2.2018 18:00 AUA067 Sokol Vršovice - DHK Baník Most
10.2.2018 14:00 AUA068 Jiskra Havlíčkův Brod - Astra Praha
10.2.2018 14:00 AUA070 DHC Plzeň - Házená Jindřichův Hradec
11.2.2018 17:00 AUA071 Sokol Písek - DHK Slavoj Žirovnice
11.2.2018 15:00 AUA072 DHC Slavia Praha - DHK Pardubice

jaro 2018 - 13. kolo

25.2.2018 15:00 AUA073 DHC Slavia Praha - Sokol Vršovice
25.2.2018 15:00 AUA074 DHK Pardubice - Sokol Písek
24.2.2018 15:00 AUA075 DHK Slavoj Žirovnice - DHC Plzeň
24.2.2018 15:30 AUA076 Házená Jindřichův Hradec - Sokol Kobylisy II
25.2.2018 14:00 AUA078 Astra Praha - DHK Baník Most

jaro 2018 - 14. kolo

4.3.2018 18:00 AUA079 Sokol Vršovice - Astra Praha
3.3.2018 15:00 AUA081 Jiskra Havlíčkův Brod - Házená Jindřichův Hradec
3.3.2018 12:00 AUA082 Sokol Kobylisy II - DHK Slavoj Žirovnice
4.3.2018 15:00 AUA083 DHC Plzeň - DHK Pardubice
4.3.2018 15:00 AUA084 Sokol Písek - DHC Slavia Praha

jaro 2018 - 15. kolo

11.3.2018 17:00 AUA085 Sokol Písek - Sokol Vršovice
11.3.2018 15:00 AUA086 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň
11.3.2018 15:00 AUA087 DHK Pardubice - Sokol Kobylisy II
10.3.2018 15:00 AUA088 DHK Slavoj Žirovnice - Jiskra Havlíčkův Brod
10.3.2018 15:30 AUA089 Házená Jindřichův Hradec - DHK Baník Most

jaro 2018 - 16. kolo

8.4.2018 14:00 AUA092 Astra Praha - Házená Jindřichův Hradec
8.4.2018 16:45 AUA093 DHK Baník Most - DHK Slavoj Žirovnice
7.4.2018 12:00 AUA094 Jiskra Havlíčkův Brod - DHK Pardubice
8.4.2018 13:00 AUA095 Sokol Kobylisy II - DHC Slavia Praha
7.4.2018 15:00 AUA096 DHC Plzeň - Sokol Písek

jaro 2018 - 17. kolo

14.4.2018 15:00 AUA097 DHC Plzeň - Sokol Vršovice
15.4.2018 17:00 AUA098 Sokol Písek - Sokol Kobylisy II
15.4.2018 15:00 AUA099 DHC Slavia Praha - Jiskra Havlíčkův Brod
15.4.2018 15:00 AUA100 DHK Pardubice - DHK Baník Most
14.4.2018 15:00 AUA101 DHK Slavoj Žirovnice - Astra Praha

jaro 2018 - 18. kolo

22.4.2018 18:00 AUA103 Sokol Vršovice - Házená Jindřichův Hradec
22.4.2018 14:00 AUA105 Astra Praha - DHK Pardubice
22.4.2018 16:45 AUA106 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha
22.4.2018 15:00 AUA107 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Písek
22.4.2018 13:00 AUA108 Sokol Kobylisy II - DHC Plzeň

jaro 2018 - 19. kolo

29.4.2018 13:00 AUA109 Sokol Kobylisy II - Sokol Vršovice
28.4.2018 15:00 AUA110 DHC Plzeň - Jiskra Havlíčkův Brod
29.4.2018 17:00 AUA111 DHK Baník Most - Sokol Písek
29.4.2018 15:00 AUA112 DHC Slavia Praha - Astra Praha
28.4.2018 15:00 AUA114 DHK Slavoj Žirovnice - Házená Jindřichův Hradec

jaro 2018 - 20. kolo

6.5.2018 18:00 AUA115 Sokol Vršovice - DHK Slavoj Žirovnice
5.5.2018 15:30 AUA116 Házená Jindřichův Hradec - DHK Pardubice
6.5.2018 14:00 AUA118 Astra Praha - Sokol Písek
6.5.2018 16:45 AUA119 DHK Baník Most - DHC Plzeň
5.5.2018 14:00 AUA120 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Kobylisy II

jaro 2018 - 21. kolo

1.5.2018 10:00 AUA121 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice
13.5.2018 13:00 AUA122 Sokol Kobylisy II - DHK Baník Most
1.5.2018 15:00 AUA123 DHC Plzeň - Astra Praha
1.5.2018 15:00 AUA125 DHC Slavia Praha - Házená Jindřichův Hradec
1.5.2018 15:00 AUA126 DHK Pardubice - DHK Slavoj Žirovnice

jaro 2018 - 22. kolo

4.2.2018 18:00 AUA127 Sokol Vršovice - DHK Pardubice
3.2.2018 15:00 AUA128 DHK Slavoj Žirovnice - DHC Slavia Praha
4.2.2018 15:00 AUA129 Házená Jindřichův Hradec - Sokol Písek
4.2.2018 14:00 AUA131 Astra Praha - Sokol Kobylisy II
4.2.2018 16:45 AUA132 DHK Baník Most - Jiskra Havlíčkův Brod