TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 1.liga starších dorostenek

podzim 2019 - 1. kolo

15.9.2019 13:00 AUA001 DHC Slavia Praha - Sokol Písek
15.9.2019 16:00 AUA002 DHK Baník Most - Sokol Kobylisy II
15.9.2019 14:00 AUA003 Sokol Ostrava Zábřeh - Sokol Poruba A
15.9.2019 13:00 AUA004 HC Zlín - Házená Jindřichův Hradec
14.9.2019 15:00 AUA005 DHK Zora Olomouc - HC Plzeň
14.9.2019 13:00 AUA006 SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň

podzim 2019 - 2. kolo

22.9.2019 13:00 AUA007 Sokol Písek - DHC Plzeň
21.9.2019 16:30 AUA008 HC Plzeň - SHK Veselí n.M.
21.9.2019 16:00 AUA009 Házená Jindřichův Hradec - DHK Zora Olomouc
21.9.2019 13:00 AUA010 Sokol Poruba A - HC Zlín
22.9.2019 16:00 AUA011 DHK Baník Most - Sokol Ostrava Zábřeh
22.9.2019 13:00 AUA012 DHC Slavia Praha - Sokol Kobylisy II

podzim 2019 - 3. kolo

6.10.2019 18:00 AUA013 Sokol Kobylisy II - Sokol Písek
6.10.2019 14:45 AUA014 Sokol Ostrava Zábřeh - DHC Slavia Praha
6.10.2019 13:00 AUA015 HC Zlín - DHK Baník Most
5.10.2019 15:00 AUA016 DHK Zora Olomouc - Sokol Poruba A
5.10.2019 13:00 AUA017 SHK Veselí n.M. - Házená Jindřichův Hradec
6.10.2019 16:00 AUA018 DHC Plzeň - HC Plzeň

podzim 2019 - 4. kolo

13.10.2019 13:00 AUA019 Sokol Písek - HC Plzeň
12.10.2019 16:30 AUA020 Házená Jindřichův Hradec - DHC Plzeň
13.10.2019 13:00 AUA021 Sokol Poruba A - SHK Veselí n.M.
13.10.2019 16:00 AUA022 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc
13.10.2019 13:00 AUA023 DHC Slavia Praha - HC Zlín
12.10.2019 16:00 AUA024 Sokol Kobylisy II - Sokol Ostrava Zábřeh

podzim 2019 - 5. kolo

19.10.2019 15:00 AUA025 Sokol Ostrava Zábřeh - Sokol Písek
19.10.2019 13:00 AUA026 HC Zlín - Sokol Kobylisy II
19.10.2019 15:00 AUA027 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha
19.10.2019 13:00 AUA028 SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most
20.10.2019 16:00 AUA029 DHC Plzeň - Sokol Poruba A
20.10.2019 15:30 AUA030 HC Plzeň - Házená Jindřichův Hradec

podzim 2019 - 6. kolo

27.10.2019 13:00 AUA031 Sokol Písek - Házená Jindřichův Hradec
27.10.2019 14:00 AUA032 Sokol Poruba A - HC Plzeň
27.10.2019 16:00 AUA033 DHK Baník Most - DHC Plzeň
27.10.2019 13:00 AUA034 DHC Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
27.10.2019 12:00 AUA035 Sokol Kobylisy II - DHK Zora Olomouc
26.10.2019 15:00 AUA036 Sokol Ostrava Zábřeh - HC Zlín

podzim 2019 - 7. kolo

3.11.2019 14:00 AUA037 HC Zlín - Sokol Písek
2.11.2019 15:00 AUA038 DHK Zora Olomouc - Sokol Ostrava Zábřeh
2.11.2019 13:00 AUA039 SHK Veselí n.M. - Sokol Kobylisy II
3.11.2019 13:00 AUA040 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha
3.11.2019 13:30 AUA041 HC Plzeň - DHK Baník Most
2.11.2019 16:00 AUA042 Házená Jindřichův Hradec - Sokol Poruba A

podzim 2019 - 8. kolo

10.11.2019 13:00 AUA043 Sokol Písek - Sokol Poruba A
10.11.2019 16:00 AUA044 DHK Baník Most - Házená Jindřichův Hradec
10.11.2019 13:00 AUA045 DHC Slavia Praha - HC Plzeň
10.11.2019 12:00 AUA046 Sokol Kobylisy II - DHC Plzeň
10.11.2019 15:00 AUA047 Sokol Ostrava Zábřeh - SHK Veselí n.M.
9.11.2019 13:00 AUA048 HC Zlín - DHK Zora Olomouc

podzim 2019 - 9. kolo

16.11.2019 15:00 AUA049 DHK Zora Olomouc - Sokol Písek
16.11.2019 13:00 AUA050 SHK Veselí n.M. - HC Zlín
17.11.2019 12:00 AUA051 DHC Plzeň - Sokol Ostrava Zábřeh
17.11.2019 13:30 AUA052 HC Plzeň - Sokol Kobylisy II
16.11.2019 16:00 AUA053 Házená Jindřichův Hradec - DHC Slavia Praha
16.11.2019 14:30 AUA054 Sokol Poruba A - DHK Baník Most

podzim 2019 - 10. kolo

1.12.2019 13:00 AUA055 Sokol Písek - DHK Baník Most
1.12.2019 13:00 AUA056 DHC Slavia Praha - Sokol Poruba A
1.12.2019 12:00 AUA057 Sokol Kobylisy II - Házená Jindřichův Hradec
1.12.2019 14:30 AUA058 Sokol Ostrava Zábřeh - HC Plzeň
1.12.2019 13:00 AUA059 HC Zlín - DHC Plzeň
30.11.2019 14:00 AUA060 DHK Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.

podzim 2019 - 11. kolo

7.12.2019 13:00 AUA061 SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
8.12.2019 12:00 AUA062 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
8.12.2019 13:30 AUA063 HC Plzeň - HC Zlín
8.12.2019 14:00 AUA064 Házená Jindřichův Hradec - Sokol Ostrava Zábřeh
8.12.2019 12:00 AUA065 Sokol Poruba A - Sokol Kobylisy II
8.12.2019 16:00 AUA066 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha

jaro 2020 - 12. kolo

9.2.2020 13:00 AUA067 Sokol Písek - DHC Slavia Praha
9.2.2020 16:00 AUA068 DHK Baník Most - Sokol Kobylisy II
9.2.2020 13:00 AUA069 Sokol Poruba A - Sokol Ostrava Zábřeh
8.2.2020 16:00 AUA070 Házená Jindřichův Hradec - HC Zlín
9.2.2020 13:30 AUA071 HC Plzeň - DHK Zora Olomouc
8.2.2020 12:00 AUA072 DHC Plzeň - SHK Veselí n.M.

jaro 2020 - 13. kolo

16.2.2020 16:00 AUA073 DHC Plzeň - Sokol Písek
15.2.2020 13:00 AUA074 SHK Veselí n.M. - HC Plzeň
15.2.2020 14:00 AUA075 DHK Zora Olomouc - Házená Jindřichův Hradec
15.2.2020 09:00 AUA076 HC Zlín - Sokol Poruba A
15.2.2020 00:00 AUA077 Sokol Ostrava Zábřeh - DHK Baník Most
16.2.2020 09:00 AUA078 Sokol Kobylisy II - DHC Slavia Praha

jaro 2020 - 14. kolo

23.2.2020 13:00 AUA079 Sokol Písek - Sokol Kobylisy II
23.2.2020 13:00 AUA080 DHC Slavia Praha - Sokol Ostrava Zábřeh
23.2.2020 16:00 AUA081 DHK Baník Most - HC Zlín
23.2.2020 13:00 AUA082 Sokol Poruba A - DHK Zora Olomouc
22.2.2020 12:00 AUA083 Házená Jindřichův Hradec - SHK Veselí n.M.
22.2.2020 09:30 AUA084 HC Plzeň - DHC Plzeň

jaro 2020 - 15. kolo

29.2.2020 16:00 AUA085 HC Plzeň - Sokol Písek
1.3.2020 12:00 AUA086 DHC Plzeň - Házená Jindřichův Hradec
29.2.2020 13:00 AUA087 SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba A
29.2.2020 14:00 AUA088 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most
29.2.2020 09:00 AUA089 HC Zlín - DHC Slavia Praha
29.2.2020 00:00 AUA090 Sokol Ostrava Zábřeh - Sokol Kobylisy II

jaro 2020 - 16. kolo

8.3.2020 13:00 AUA091 Sokol Písek - Sokol Ostrava Zábřeh
8.3.2020 09:00 AUA092 Sokol Kobylisy II - HC Zlín
8.3.2020 13:00 AUA093 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc
8.3.2020 16:00 AUA094 DHK Baník Most - SHK Veselí n.M.
8.3.2020 14:30 AUA095 Sokol Poruba A - DHC Plzeň
7.3.2020 16:00 AUA096 Házená Jindřichův Hradec - HC Plzeň

jaro 2020 - 17. kolo

14.3.2020 16:00 AUA097 Házená Jindřichův Hradec - Sokol Písek
15.3.2020 13:30 AUA098 HC Plzeň - Sokol Poruba A
15.3.2020 16:00 AUA099 DHC Plzeň - DHK Baník Most
14.3.2020 16:00 AUA100 SHK Veselí n.M. - DHC Slavia Praha
14.3.2020 14:00 AUA101 DHK Zora Olomouc - Sokol Kobylisy II
14.3.2020 09:00 AUA102 HC Zlín - Sokol Ostrava Zábřeh

jaro 2020 - 18. kolo

5.4.2020 13:00 AUA103 Sokol Písek - HC Zlín
4.4.2020 00:00 AUA104 Sokol Ostrava Zábřeh - DHK Zora Olomouc
5.4.2020 09:00 AUA105 Sokol Kobylisy II - SHK Veselí n.M.
5.4.2020 13:00 AUA106 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň
5.4.2020 16:00 AUA107 DHK Baník Most - HC Plzeň
4.4.2020 12:00 AUA108 Sokol Poruba A - Házená Jindřichův Hradec

jaro 2020 - 19. kolo

18.4.2020 12:00 AUA109 Sokol Poruba A - Sokol Písek
18.4.2020 16:00 AUA110 Házená Jindřichův Hradec - DHK Baník Most
19.4.2020 13:30 AUA111 HC Plzeň - DHC Slavia Praha
18.4.2020 12:00 AUA112 DHC Plzeň - Sokol Kobylisy II
18.4.2020 13:00 AUA113 SHK Veselí n.M. - Sokol Ostrava Zábřeh
18.4.2020 14:00 AUA114 DHK Zora Olomouc - HC Zlín

jaro 2020 - 20. kolo

26.4.2020 13:00 AUA115 Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
25.4.2020 09:00 AUA116 HC Zlín - SHK Veselí n.M.
25.4.2020 00:00 AUA117 Sokol Ostrava Zábřeh - DHC Plzeň
26.4.2020 09:00 AUA118 Sokol Kobylisy II - HC Plzeň
26.4.2020 13:00 AUA119 DHC Slavia Praha - Házená Jindřichův Hradec
26.4.2020 16:00 AUA120 DHK Baník Most - Sokol Poruba A

jaro 2020 - 21. kolo

3.5.2020 16:00 AUA121 DHK Baník Most - Sokol Písek
3.5.2020 14:30 AUA122 Sokol Poruba A - DHC Slavia Praha
2.5.2020 16:00 AUA123 Házená Jindřichův Hradec - Sokol Kobylisy II
2.5.2020 13:45 AUA124 HC Plzeň - Sokol Ostrava Zábřeh
3.5.2020 16:00 AUA125 DHC Plzeň - HC Zlín
2.5.2020 13:00 AUA126 SHK Veselí n.M. - DHK Zora Olomouc

jaro 2020 - 22. kolo

10.5.2020 13:00 AUA127 Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
9.5.2020 14:00 AUA128 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň
9.5.2020 09:00 AUA129 HC Zlín - HC Plzeň
9.5.2020 00:00 AUA130 Sokol Ostrava Zábřeh - Házená Jindřichův Hradec
10.5.2020 09:00 AUA131 Sokol Kobylisy II - Sokol Poruba A
10.5.2020 13:00 AUA132 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most