Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga ženy - západ

jaro 2020 - 12. kolo

9.2.2020 15:00 AS067 Sokol Písek B - Lions Hostivice - Břve
9.2.2020 14:00 AS068 TJ Slavoj Tachov - Sokol Kobylisy II B
9.2.2020 00:00 AS070 Astra Praha - Jiskra Havlíčkův Brod B
8.2.2020 15:00 AS071 Loko České Budějovice - HK Spartak Ústí n.L.
9.2.2020 17:00 AS072 DHK Pardubice - Sokol Vršovice B

jaro 2020 - 13. kolo

16.2.2020 17:00 AS073 DHK Pardubice - Sokol Písek B
16.2.2020 18:00 AS074 Sokol Vršovice B - Loko České Budějovice
15.2.2020 17:00 AS075 HK Spartak Ústí n.L. - Astra Praha
15.2.2020 12:30 AS077 FK Hvězda Cheb - TJ Slavoj Tachov
15.2.2020 09:00 AS078 Sokol Kobylisy II B - Lions Hostivice - Břve

jaro 2020 - 14. kolo

23.2.2020 15:00 AS079 Sokol Písek B - Sokol Kobylisy II B
22.2.2020 17:00 AS080 Lions Hostivice - Břve - FK Hvězda Cheb
23.2.2020 14:00 AS081 TJ Slavoj Tachov - Jiskra Havlíčkův Brod B
23.2.2020 00:00 AS083 Astra Praha - Sokol Vršovice B
22.2.2020 15:00 AS084 Loko České Budějovice - DHK Pardubice

jaro 2020 - 15. kolo

29.2.2020 15:00 AS085 Loko České Budějovice - Sokol Písek B
1.3.2020 17:00 AS086 DHK Pardubice - Astra Praha
29.2.2020 17:00 AS088 HK Spartak Ústí n.L. - TJ Slavoj Tachov
29.2.2020 12:00 AS089 Jiskra Havlíčkův Brod B - Lions Hostivice - Břve
29.2.2020 12:30 AS090 FK Hvězda Cheb - Sokol Kobylisy II B

jaro 2020 - 16. kolo

8.3.2020 15:00 AS091 Sokol Písek B - FK Hvězda Cheb
7.3.2020 09:00 AS092 Sokol Kobylisy II B - Jiskra Havlíčkův Brod B
7.3.2020 17:00 AS093 Lions Hostivice - Břve - HK Spartak Ústí n.L.
8.3.2020 14:00 AS094 TJ Slavoj Tachov - Sokol Vršovice B
8.3.2020 00:00 AS096 Astra Praha - Loko České Budějovice

jaro 2020 - 17. kolo

15.3.2020 00:00 AS097 Astra Praha - Sokol Písek B
15.3.2020 17:00 AS099 DHK Pardubice - TJ Slavoj Tachov
15.3.2020 18:00 AS100 Sokol Vršovice B - Lions Hostivice - Břve
14.3.2020 17:00 AS101 HK Spartak Ústí n.L. - Sokol Kobylisy II B
14.3.2020 10:00 AS102 Jiskra Havlíčkův Brod B - FK Hvězda Cheb

jaro 2020 - 18. kolo

5.4.2020 15:00 AS103 Sokol Písek B - Jiskra Havlíčkův Brod B
4.4.2020 12:30 AS104 FK Hvězda Cheb - HK Spartak Ústí n.L.
4.4.2020 09:00 AS105 Sokol Kobylisy II B - Sokol Vršovice B
4.4.2020 17:00 AS106 Lions Hostivice - Břve - DHK Pardubice
5.4.2020 14:00 AS107 TJ Slavoj Tachov - Loko České Budějovice

jaro 2020 - 19. kolo

19.4.2020 00:00 AS110 Astra Praha - TJ Slavoj Tachov
18.4.2020 15:00 AS111 Loko České Budějovice - Lions Hostivice - Břve
19.4.2020 17:00 AS112 DHK Pardubice - Sokol Kobylisy II B
19.4.2020 18:00 AS113 Sokol Vršovice B - FK Hvězda Cheb
18.4.2020 17:00 AS114 HK Spartak Ústí n.L. - Jiskra Havlíčkův Brod B

jaro 2020 - 20. kolo

26.4.2020 15:00 AS115 Sokol Písek B - HK Spartak Ústí n.L.
25.4.2020 12:00 AS116 Jiskra Havlíčkův Brod B - Sokol Vršovice B
25.4.2020 12:30 AS117 FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
25.4.2020 09:00 AS118 Sokol Kobylisy II B - Loko České Budějovice
25.4.2020 17:00 AS119 Lions Hostivice - Břve - Astra Praha

jaro 2020 - 21. kolo

3.5.2020 14:00 AS121 TJ Slavoj Tachov - Sokol Písek B
3.5.2020 00:00 AS123 Astra Praha - Sokol Kobylisy II B
2.5.2020 15:00 AS124 Loko České Budějovice - FK Hvězda Cheb
3.5.2020 17:00 AS125 DHK Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod B
3.5.2020 18:00 AS126 Sokol Vršovice B - HK Spartak Ústí n.L.

jaro 2020 - 22. kolo

10.5.2020 15:00 AS127 Sokol Písek B - Sokol Vršovice B
9.5.2020 17:00 AS128 HK Spartak Ústí n.L. - DHK Pardubice
9.5.2020 10:00 AS129 Jiskra Havlíčkův Brod B - Loko České Budějovice
9.5.2020 12:30 AS130 FK Hvězda Cheb - Astra Praha
9.5.2020 17:00 AS132 Lions Hostivice - Břve - TJ Slavoj Tachov