Sponser

28.10.2012 otevřeno: 1006 x

Sedmé kolo WHIL uzavřelo vítězství Slavie

Posledním utkáním sedmého kola byl souboj mezí pražskou Slavií a Nitrou. Slavia dostála roli favorita a Nitranky porazila rozdílem devíti branek.

WHIL - 7. kolo

Nitra - Slavia 29:38 (14:18)

Ani vstup do prvního, ani do druhého poločasu se domácím házenkářkám nevydařil. Vždy umožnily soupeřkám z Prahy zvýšit náskok. Na konci prvního poločasu vedly Slavistky o čtyři branky, ve druhé půli svůj náskok ještě navyšovaly a Nitrankám už se nepodařilo víc, než korekce na konečný devítibrankový rozdíl. Házenkářky Nitry nebyly dostatečně důrazné v obraně a přestože především Šimánková s Vargovou a Sýkorovou úspěšně plnily slavistickou branku, na kadenci rozběhnutých Slávistek to nestačilo.

Nejlepší střelkyně Nitry: Šimáková 9/4, Vargová 6, Sýkorová 6

Nejlepší střelkyně Slavie: Knedlíková 9, Pokorná 6, Kutlvašrová 5
Sedmimetrové hody: 4/4 - 1/1, vyloučení: 1 - 5, rozhodčí: Baďura, Ondogrecula, diváků: 280