Míče na házenou

Házená v TV

27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
02. 03. 2020 19:20 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
10. 03. 2020 17:00 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
2.10.2013 otevřeno: 1201 x

„Levanger“ se blíží, dnes ale Most čeká interliga v Písku

V sobotu 5. října čeká severočeský Baník další házenkářský svátek – na jeho půdu zamíří norský Levanger HK. Domácí mistryně proto už dnes předehrávají svůj zápas 5. kola WHIL v Písku.

 

V sobotu se čeští házenkářští fandové mohou těšit na další česko-norský souboj! Do Mostu zamíří Levanger HK a svěřenkyně trenéra Dušana Poloze čeká velice náročná premiéra v Poháru EHF. Už dnes kvůli ní míří mostečtí Černí andělé do Písku, aby zde předehrály zápas 5. kola WHIL. Na jihu Čech budou v pozici jasných favoritek, zvláště když Písek v letošní sezóně ještě nebodoval a naopak Most je stále stoprocentní.

 

Zápas, který je pikantní i kvůli předsezónnímu přestupu někdejší písecké opory Michaely Borovské do Mostu, startuje v Obloukové hale v centru Písku dnes v 18.00 hod.
 

 

O víkendu si Most na vlastní palubovce poradil s Jindřichovým Hradcem, dnes jej vyzve další jihočeský klub.
Foto: Z. Koza

 

Tým trenéra Poloze nebude chtít na jihu Čech připustit komplikace, přesto už i samotný kouč spřádá plány především na sobotu – a využívá při nich svých osobních zkušeností z norského prostředí. „Informací mám relativně dost, pracuji se třemi letošními videozáznamy našich soupeřek a musími s ohledem na jejich hru i výsledky konstatovat, že zatím po určitých změnách v týmu nejsou rozhodně v herní pohodě,“ přibližuje Dušan Poloz, který bude ale více než na nepohodu hostujících hráček spoléhat na vlastní výkon a také výtečnou atmosféru v domácí hale. A i tentokrát to vypadá v Mostě na vyprodanou arénu – předprodej vstupenek (cena 60 Kč, děti do 5 let mají vstup zdarma bez nároku na sedadlo) začal v pondělí 30. září a lístků už příliš nezbylo!
 

 

Zápas Baníku Mostu proti Levangeru HK, týmu vedenému švédským koučem Blomquistem, v němž se na české půdě po krátké době opět představí i norské reprezentantky Ytterengová a Molidová, startuje v sobotu už v 16.00 hod. Čas zápasu byl totiž přizpůsoben požadavku ČT a utkání tak budete moci sledovat v přímém přenosu na kanále ČT Sport.

 

DHK Baník Most - Levnager HK (NOR) - sobota 5. října, 16.00 hod., PP ČT Sport