Sponser

28.2.2014 otevřeno: 943 x

V páteční předehrávce porazila Šaľa Porubu o devět gólů

Další předehrávka 18. kola byla na programu v pátek večer v Šaľe. Poruba odjela ze Slovenska domů poražena devítibrankovým rozdílem.

WHIL – 18. kolo - předehrávka

Šaľa – Poruba 36:27 (20:11)
Tabulkoví sousedé, které v tabulce dělily před utkáním pouhé dva body, se utkali o pátou příčku a papírově tak utkání slibovalo napínavou podívanou. Šaľanky se chopily vedení hned na konci první pětiminutovky a v 10. minutě vedly 8:2! Deset minut před přestávkou měly Slovenky proti Porubankám devítibrankový náskok a ten si nesly i do kabin. Střelecky Šaľu táhly Bizíková, Szarková a Súkenníková. Zdramatizovat zápas se podařilo Porubě až ve 46. minutě, kdy se přiblížily Sokolky Šaľe na rozdíl pěti tref (26:21). Slovenky však záhy opět dokázaly svůj náskok zvýšit a zvlášť mohutným závěrem uzavřely Šaľanky skóre na stavu 36:27. Domů tak Poruba vyrazila s vysokou devítibrankovou porážkou.

Nejlepší střelkyně Šaľy: Bizíková 14, Szarková 8/1, Súkenníková 6
Nejlepší střelkyně Poruby: Hrbková 9/2, Rechtorisová 3, Šviráková 2/1
Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/3, vyloučení: 1 - 1, rozhodčí: Čanda, Brunovský, diváků: 400