Míče na házenou

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
1.3.2014 otevřeno: 748 x

Slavii čeká první čtvrtfinále Challenge Cupu

Poslední český klubový zástupce v pohárové Evropě čeká v neděli duel na půdě favorizovaného francouzského klubu Issy Paris.

 


Soupeř pražských házenkářek je favoritem celé soutěže a obdivně o jeho kvalitě a především klubovém zázemí mluvil záhy po losu i ve Francii působící kouč české reprezentace Jan Bašný. Respekt má i kouč Slavie Tomáš Hlavatý, který neskrývá, že jeho tým bude bojovat proti jasnému favoritovi: „Kvalitou je tento tým za hranicí Challenge Cupu. Má silné ekonomické zázemí a v jeho kádru najdeme mnoho zkušených a kvalitních házenkářek ať již střetní spojku Oftendalovou z Norska, která je nositelkou kvality francouzského týmu, levou spojku Signateovou, ta je zase elitní střelkyní soupeře. Velice zkušená hráčka a pilíř obrany je Goudjová, nebezpečná Spincerová, která pendluje na všech spojkách. Velké množstí branek dává křídlo Gardoniová a kvalitní je také pivotka Wibeová. Francouzky hrají silovější atraktivní házenou a využívají dobrých silových a výškových dispozic svých hráček," uvedl na klubovém webu trenér Hlavatý.

 

 

Ve středu slavistická defenzíva téměř vymazala interligový Jindřichův Hradec. Zítra ji čeká mnohem těžší
prověrka v podobě francouzského klubu Issy Paris Hand. Foto: www.dhcslavia.cz

 

První čtvrtfinálový duel čeká Pražanky tuto neděli 2. března  v 16.00 hod., o výsledku střetnutí budeme informovat. Za týden se pak český házenkářský fanoušek může těšit na představení hvězdného francouzského týmu v nově zrekonstruované hale v Edenu! Odveta je na programu v neděli 9. března od 19.00 hod.