Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
19.10.2014 otevřeno: 623 x

Pohár EHF: Most vyhrál v Brühlu 27:21

Házenkářky Baníku Most zvítězily ve druhém kole Poháru EHF ve Švýcarsku na hřišti LC Brühl Handball 27:21. Odveta se hraje v sobotu 25. října od 18.00 hodin v Mostu.

 

Od prvních minut bylo vidět, že Most si jde za svým cílem. Během celé první půle ho zdobila dobrá defenzivní hra. Fungovalo především poctivé vracení se s první a druhou vlnou soupeře, i následná organizace obranného valu. Na výši byla také souhra obrany s brankářkou, což lze vyčíst i z poločasového výsledku 9:15 pro nás.

 

„Z mého pohledu bylo velmi důležité, že jsme i do druhé půle vstoupili koncentrovaně a navyšovali jsme i dále náš brankový náskok až do stavu 14:23, což byl nejvyšší rozdíl ve skóre zápasu,“ hodnotil trenér Baníku Most Dušan Poloz a doplnil „Poté následoval úsek hry, v němž jsme hráli v šestiminutovem oslabení, což soupeř využil ke korekci skóre. Jsem však velmi rád, že jsme v tomto okamžiku nesložili zbraně a bojovali jsme do posledních minut o co nejpříznivější výsledek do domácí odvety.“

LC Brühl Handball - Baník Most 21:27 (9:15)

Sestava a branky Most: Bezpalcová, Smolová, Müllnerová – Matoušková 3, Dvořáková, Ryšánková 3, Motejlová, Vysloužilová M. 2, Vítková 1, Vysloužilová K., Šplechtová, Janoušková 4, Szarková 9/4, Súkenníková 3, Zachová 2.

Nejvíce branek Brühlu: Mustafoskaová 6, Böschová a Ussiaová po 4, Kündigová 3. Vyloučení: 1:6. ČK: Matoušková. Sedmimetrové hody: 5/5 - 5/4. Diváci: 450.


 Zdroj: http://www.dhk-banikmost.cz