Míče na házenou

Házená v TV

27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
02. 03. 2020 19:20 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
10. 03. 2020 17:00 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
10.4.2015 otevřeno: 1149 x

V Michalovcích jde o interligový titul i české play-off

V posledním interligovém kole se rozhodne nejen o vítězi celé česko-slovenské soutěže, ale také o posledním postupujícím do play-off české části. Jak to nakonec dopadne?

 

O všem důležitém se rozhodne v Michalovcích na východě Slovenska. Domácí Iuventa se tam utká s HC Zlín. Obě družstva mají o co bojovat. Dosud vedoucí Michalovce, s náskokem jednoho bodu nad Baníkem Most, musejí vyhrát, aby ovládly celou interligu. Zlín sice nemusí, ale... Za ním čekající Zora Olomouc hraje v posledním kole v Bratislavě. Tamní ŠKP v probíhající sezoně ještě nebodoval. „Jasně, tyto souboje na dálku Michalovců s Mostem a Zlína s Olomoucí poutají pozornost. Zlínské házenkářky se proti vedoucímu celku interligy musejí pokusit o malý sportovní zázrak, protože domácí budou chtít slavit titul na své palubovce,“ říká házenkářský expert Karel Nocar a doplňuje: „V případě Olomouce jsou dva body na půdě bezbodové Bratislavy povinností. Takže i Zlín samozřejmě hraje o bytí a nebytí.“

 

Tabulka WHIL před 22. kolem

 

 

Zajímavý bude i duel v interlize třetího Sokola Poruba proti Mostu. „Pro Porubanky, které minulý týden v Olomouci potvrdily interligový bronz, bude důležité, aby našly tu správnou motivaci do tohoto zápasu, kde pro ně o body až tolik nejde. Hráčky Mostu naopak budou živit do poslední chvíle naději na interligový titul a potřebují udržet koncentraci samy na sebe a nemyslet na to, že výhra Zlína v Michalovcích je velice obtížná,“ popisuje Nocar.

 

Do boje o český titul již postoupily Most, Poruba a Slavia Praha. Poslední místo zaplní Zlín nebo Olomouc. Veselí nad Moravou a Sokol Písek se už připravují na souboje ve skupině o udržení.

 

Program 21. kola

Sobota 4. dubna

Všechny zápasy se hrají v 18.00 hodin.


Sokol Poruba – Baník Most
Veselí nad Moravou – Slavia Praha
ŠKP Bratislava – Zora Olomouc
Iuventa Michalovce – HC Zlín
Duslo Šala – Sokol Písek
Bemaco Prešov – Slávia Partizánske