Míče na házenou

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
25.9.2015 otevřeno: 863 x

V předehrávce čtvrtého kola interligy porazila Slavia Praha Zoru Olomouc

Házenkářky Slavie Praha ve čtvrtém kole porazily tým Zory Olomouc 31:23. Další zápasy čtvrtého kola jsou na programu o víkendu a dokonce i v pondělí, kdy si své utkání předehraje v Plzni Iuventa Michalovce.

 
Ženská interliga – 4. kolo

 

Slavia Praha – Zora Olomouc 31:23 (16:11)

Házenkářky Slavie Praha potvrdily roli papírového favorita v zápase proti Zoře Olomouc v páteční předehrávce 4. kola interligy. Svého soupeře porazily Slávistky rozdílem osmi branek, už o poločase vedly o pět. Střelecky se nejlépe prezentovaly Kordovská s Malou. Na druhé straně nejvýrazněji odpovídaly Tereza Fryčáková, Gebre Selassie a Kubáčková, poslední jmenovaná ale utkání nedohrála poté, co byla potrestána přímou červenou kartou. Domácí se držely ve vedení prakticky po celé utkání. Ve 48. minutě se Zora dotáhla na rozdíl tří gólů (20:23), pak ale přišla sedmibranková šňůra domácích, které tak stvrdily své přesvědčivé vítězství.

Nejvíce branek: Kordovská 6, Malá 5, Keclíková 4, Stellnerová 4 – Fryčáková T. 3, Gebre Selassie 3, Kubáčková 3. Rozhodčí:Kavulič, Skružný. Sedmimetrové hody: 0/0 – 1/0. Vyloučení: 4:2 (přímá ČK Kubáčková). Diváci: 150.

Petra Vítková, trenérka Slavie Praha: „Jsem samozřejmě ráda, že jsme vyhráli, s naším výkonem ale nemůžu být spokojená. Celý zápas jsme hráli nekoncentrovaně, spoustu šancí jsme nedokázali proměnit. Na druhou stranu je dobré, že si hráčky dokáží vypracovat střelecké příležitosti, které ale musíme proměňovat. Na tom musíme zapracovat.“

Jan Bělka, trenér Zory Olomouc: „V první řadě bych chtěl poblahopřát Slavii k vítězství. Nám se po vyloučení Kubáčkové nepodařilo podat takový výkon, jaký jsme chtěli. Přesto jsme v jednu chvíli ztráceli jen tři branky, poté se ale objevily nějaké chyby, kvůli kterým jsme nemohli bojovat o body až do konce.“

 

Tereza Pokorná v souboji s obranou Zory Olomouc. | Foto: Václav Chaloupka