Míče na házenou

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
30.11.2015 otevřeno: 1601 x

Trenér Luboš Hudák skončil v Baníku Most

Trenér úřadujícího českého mistra Baníku Most Ľuboš Hudák ukončil angažmá v severočeském klubu. Na jeho místo nastoupí trenér Peter Dávid. DOPLNĚNO.

Podle informací zveřejněných na oficiálních internetových stránkách klubu DHK Baník Most skončil k dnešnímu dni ve funkci trenéra A týmu žen trenér Ľuboš Hudák, který nahradil ve funkci bývalého trenéra Černých andělů Dušana Poloze. Na jeho místo nastoupí trenér Peter Dávid.

"K dnešnímu dni ukončil Ľuboš Hudák – po vzájemné dohodě – své angažmá v Mostě.  Novým trenérem, jenž povede Anděly již 3. prosince v utkání Českého poháru žen proti týmu SVŠ Plzeň, je Peter Dávid, který naposledy působil u slovenského týmu HT Tatran Prešov," stojí ve vyjádření severočeského klubu.

Předseda oddílu Rugolf Jung později doplnil vysvětlující podrobnosti týkající se odchodu Ľuboše Hudáka a dodal, že má od nového trenéra velká očekávání. "Důvodem odchodu jsou odlišná filosofie a vzájemná očekávání obou dvou stran, jež měly společně vést k naplnění vytyčených předsezonních cílů našeho klubu. Ľubošovi Hudákovi upřímně děkujeme nejen za jeho odvedenou práci, ale i za bezproblémovou a férovou spolupráci, čehož si velmi vážíme. Počínaje dnešním dnem je hlavním trenérem A mužstva nově příchozí slovenský trenér se zkušenostmi z Bundesligy Peter Dávid, který pro náš tým bude právě svou praxí a profesionalitou zcela jistě velkým přínosem a od kterého mohou naši trenéři hodně čerpat. Očekáváme, že nový trenér vnese do týmu nový impuls, který tak pozvedne výkony našeho mužstva. Peter Dávid se ve své nové pozici představí již 3. 12. 2015 v Plzni během osmifinálového zápasu Českého poháru žen s týmem SVŠ Plzeň. Domácí premiéru pak bude mít 5. 12. 2015 v zápase 12. kola WHIL s týmem DHC Slavia Praha," uvedl Jung.