Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
19.10.2016 otevřeno: 551 x

Michalovce proti Zlínu nezaváhaly, zvítězily rozdílem šestnácti branek

Házenkářky Michalovců přesvědčivě zvítězily nad celkem Zlína, kterému nepovolily ani dvacet branek. Další tři zápasy sedmého kola jsou na programu v sobotu 22. října, Baník Most své utkání proti Šaľe dohraje v úterý 25. října.

WHIL - 7. kolo, předehrávka

Iuventa Michalovce – HC Zlín 34:18 (18:8)

Domácí tým se rychle ujal vedení 4:0, Zlíňanky se pak ale chytly a víc odskočit soupeři nedovolily. Další únik se Michalovcům zdařil až v závěru poločasu, kdy zvýšily svůj náskok hráčky Iuventy už na poločasových deset gólů. V úvodu druhé půle házenkářky ze Zlína manko mírně zkorigovaly, domácí si ale vzaly záhy bezpečný odstup zpět a rozhodnuté utkání dovedly v poklidu do vítězného konce.

Nejvíce branek: Lechanko 10/1, Holešová 8, Perederiy 5 – Sobieská 6/2, Drotárová 3, Kamenářová 2, Kříčková 2. Rozhodčí: Gedeon, Palovčák. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 2:3. Diváci: 600.

František Urban, trenér Iuventy Michalovce: „I když je pro nás zápas výsledkově velmi dobrý, musím podotknout, že jsme v něm střídali dobré momenty s horšími. V obraně to nebylo vždycky ideální a několikrát to vázlo i v útoku. Jako příklad poslouží šest neproměněných brejků v prvním poločase.“

Lenka Černá, asistentka trenéra Zlína: „Blahopřeji domácím k vítězství, v zápase zvládli úlohu obrovského favorita. Svůj tým chci pochválit hlavně za vstupy do obou dvou poločasů, výborně nám zachytala brankářka Benedíková. Později nám už docházely síly a domácí to plně využili.“