Míče na házenou

Házená v TV

27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
02. 03. 2020 19:20 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
22.10.2016 otevřeno: 982 x

Černí andělé doma podlehli Metzingenu 25:29

Hráčkám DHK Baník Most se zázrak nepodařil a v odvetě druhého kola Poháru EHF podlehly na domácí půdě německému Tus Metzingen 25:29 (9:15).

Odveta 2. kola kvalifikace Poháru EHF

DHK Baník Most – TuS Metzingen 25:29 (9:15)

„Bojovali jsme, dali jsme do toho všechno, ale ukázala se kvalita německé házené a Metzingen byl nad naše síly,“ hodnotil po utkání trenér domácích Peter Dávid. Oba celky začaly utkání opatrně, a ačkoli Metzingen už od začátku vedl, byly síly na palubovce víceméně vyrovnané, Černí andělé se opírali zejména o výtečný výkon brankářky Dominiky Müllnerové. Až ve druhé části prvního poločasu Metzingen zatlačil a do kabin odcházel s šestibrankovým rozdílem.

Ve druhé polovině se hráčky Baníku snažily soupeře tlačit a podařilo se jim skóre stlačit až na rozdíl dvou branek, po řadě nevyužitých šancí ale nakonec Metzingen udržel výhru a ačkoli zápas byl dramatický až do posledních vteřin, německý tým zvítězil rozdílem čtyř branek. „Dnes se nám nedařilo proměňovat šance. Bohužel ani jednou se nám v nejdůležitějších okamžicích nepodařilo proměnit důležité šance, které by nás dostaly zpět do zápasu. Chyběl nám kus pověstného štěstí, ale odehráli jsme velmi dobrý zápas a rozhodně se za výsledek nemusíme stydět,“ dodal Dávid.

„Do zápasu jsme vstupovali s tím, že jsme věděli, jaké manko máme a jaká je soupeřova kvalita. Snažili jsme se proto hlavně podat co nejlepší výkon a chtěli jsme ukázat, že máme na tak kvalitní tým, jakým je Metzingen. Škoda výsledku na soupeřově půdě, ale myslím, že jsme předvedli hezký výkon a dokázali, že také umíme hrát hezkou házenou,“ komentovala výsledek Petra Růčková, autorka čtyř mosteckých branek

Nejvíce branek: Szarková 6, Růčková 4, Kovářová a Borovská po 3 - Loseth 6, Szekerczes 4, Behnke, Michielsen, Obradovic, Zapf po 3. Sedmimetrové hody: 1/1 -  3/1 . Vyloučení: 5:1. Rozhodčí: Butskevich, Butskevich.