Sponser

24.3.2017 otevřeno: 1041 x

Trenčín Mostu vzdoroval, výhru nakonec vydřeli Černí andělé

Víkendové 22. kolo společné česko-slovenské soutěže házenkářek otevřel páteční souboj nováčka s úřadujícím českým mistrem. Dvě třetiny duelu se v Trenčíně rýsovalo překvapení kola, když domácí vzdorovaly Černým andělům, nakonec však zápas skončil dle papírových předpokladů a Mostečanky zvítězily 30:21.

WHIL - 22. kolo

HK AS Trenčín - Baník Most 21:30 (12:12)

Dlouho to byl vyrovnaný zápas. Trenčíňanky ještě ve 40. minutě vyhrávaly 16:15, ale v následující desetiminutovce se neprosadily ani jednou. Desetkrát v řadě naopak unikasovaly, čímž Mostečanky razantně zvrátily vývoj zápasu (16:25). Most střelecky táhla Szarková, autorka jedenácti branek. Její reprezentační kolegyně Rajnohová odpověděla šestkrát, vysokou výhru nakonec slavil Most.

Nejvíce branek: Rajnohová 6, Kostelná 5/1, Ušiaková 3 - Szarková 11, Jeřábková 5, Růčková 5/1. Sedmimetrové hody: 3/1 - 1/1. Vyloučení: 3 - 4. Rozhodčí: Veselka, Zubo. Diváci: 220.