Míče na házenou

Házená v TV

03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
3.4.2017 otevřeno: 587 x

Ohlédnutí za 23. interligovým kolem s... Jiřím Zerzáněm

Nečekaná porážka Olomouce a slabý vstup Mostu do zápasu s Partizánskym. To jsou nejzajímavější momenty třiadvacátého interligového kola podle Jiřího Zerzáně. Přečtěte si jeho komentář.

Velmi mě mrzí, že jsem nejel do Olomouce. Určitě to bylo nejzajímavější utkání kola a také velké překvapení. ZORA Olomouc v minulém kole podala vcelku přesvědčivý výkon ve Veselí, takže jsem předpokládal i jasné vítězství doma s Trenčínem, přestože vím, že po příchodu ze Švédska Monika Rajnohová tento svůj domácí klub nesmírně pozvedla. Trenér Bělka si stěžuje, že hostující družstvo jeho hráčky podcenily, což je asi pravda, ale na druhé straně, družstvo, které bojuje o první čtverku, by mělo být natolik silné, aby utkání zvrátilo.

Všechna ostatní utkání skončila podle předpokladů, i když Duslo Šala muselo hodně bojovat v Prešově a je předpoklad, že Šala míří za 3. místem v Interlize. Za zmínku určitě stojí nástup Partizánského v Mostě, kde Slovenky v začátku vedly 6:1! Stává se to, určitě zde bylo také jakési podcenění, ale na rozdíl od Olomouce si družstvo Mostu uvědomilo možné komplikace a utkání otočilo jasně ve svůj prospěch.

Michalovce nedaly šanci Veselí a jasně dokráčely k titulu, vcelku však očekávanému. Poruba s Pískem neměla větší potíže a jako kočka s myší si pohrála Slávie s družstvem Bratislavy.

Zbývající tři kola budou zajímavá snad jen bojem o čtvrtého účastníka v play-off české části ligy mezi Olomoucí a Zlínem, ale Olomouc má velmi dobrou šanci. Ve slovenské části je vše dávno rozhodnuté, neboť poslední Bratislava nemá žádnou šanci.