TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
13.4.2017 otevřeno: 948 x

Oslabené Slavistky podlehly Veselí

Házenkářky Veselí nad Moravou se chopily šance za pačesy a oslabený tým Slavie Praha porazily na jeho vlastní palubovce minimálním rozdílem 23:22.

WHIL - 25. kolo

DHC Slavia Praha - SHK Veselí n. M. 22:23 (10:13)

Domácí hráčky nastoupily v oklešťené sestavě bez dvou klíčových hráček. To bylo také od začátku utkání znát. Domácí se nedokázaly dostat do tempa, naopak hostující hráčky se hnaly za vítězstvím. V polovině druhého poločasu nastoupila do hry domácí Šetelíková a Kutlvašrová. Spolu dokázaly utkání zdramatizovat, avšak vítězně odešly Veselské panenky.

Nejvíce branek: Galušková 6, Svobodová 4/3, Kutlvašrová a Novotná po 3 - Šustková 5, Novotná 4, Vargová a Vinklárová po 3. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 3/3 - 2/2. Vyloučení: 2:2. Diváci: 250. 

Richard Řezáč, trenér Slavie Praha: "Vzhledem k tomu, že nám chyběla Tereza s Kamilou, jsme chtěli do utkání nasadit i hráčky, které běžně v základní sestavě nehrají. Bohužel jejich koncentrace na utkání zřejmě nebyla taková jakou bychom očekávali a nedokázaly v utkání soupeřkám důstojně vzdorovat. Se zařazením Kutlvašrové a Šetelíkové přišel dramatický obrat obrazu hry. Bohužel na zvrat stavu utkání to nestačilo."

Jana Šustková, nejlepší střelkyně Veselí n. M.: "Věděli jsme, že Slávii chyběly klíčové hráčky, jely jsme si pro dva body. Po fantastické první půli a dramatické druhé se nám to nakonec podařilo a jsem za to moc ráda."

 

Foto: L. Nussbauer.