Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
28.4.2017 otevřeno: 993 x

"Náskok z interligy je v play-out pryč, z domácího zápasu chceme body!" hlásí z Veselí kouč Hudák

Veselanky vstupují do utkání play – out domácím duelem s Pískem. Vezou se přitom na vítězné vlně. Z posledních čtyř utkání ve třech zvítězily a jednou získaly bod za remízu. Jihomoravský tým si ale dobře uvědomuje, že záchranu nemá ani zdaleka jistou. Zlín, který bude v prvním kole odpočívat, totiž získal na Písek tříbodovou bonifikaci, zatímco Veselanky pouze jednobodovou. Oba moravské týmy přitom v letošním ročníky Interligy žen nasbíraly shodný počet 19 bodů.


„Play – out je v podstatě úplně novou soutěží, protože třináctibodový náskok, který jsme si v Interlize na Písek vybudovali, je pryč. Budeme mít pouze jednobodovou bonifikaci, což nemusí hrát v konečném pořadí vůbec žádnou roli,“ upozorňuje kouč SHK Veselí Ľuboš Hudák. Veselský trenér očekává vyrovnané souboje, přičemž důležité bude podle něj využívat výhodu domácího prostředí. Kdo doma zaváhá, může mít podle něj problémy. „My teď budeme hrát v domácí hale. Je proto jasné, že budeme chtít, aby oba body zůstaly doma. Tím bychom si mohli vytvořit alespoň trochu větší náskok před posledním místem,“ vysvětlil Hudák, který v úterý svým svěřenkyním na tréninku míč nedopřál. Hráčky absolvovaly přibližně šestikilometrový běh, po kterém následovalo zpevňování svalů v posilovně.

Brankařka Jana Vašulková si uvědomuje, že diváci budou od domácího týmu očekávat vítězství. „Je jasné, že vzhledem ke konečné tabulce Interligy budeme jasným favoritem. V žádném případě ale Písek nemůžeme podcenit. Má stejně jako my hodně mladý a bojovný tým, takže jakékoliv neudržení koncentrace by se nám mohlo hodně vymstít. Z mého pohledu je tento soupeř složitý, neboť v něm není jasně daná kanonýrka. Bude proto potřeba dát si velký pozor na všechny hráčky soupeře,“ zdůraznila mladá veselská gólmanka. 

 

Nadstavba 1 - rozpis

SHK Veselí n.M. - Sokol Písek 29.4. 17:00

HC Zlín - SHK Veselí n.M. 5.5. 19:00

Sokol Písek - HC Zlín 8.5. 18:00

Sokol Písek - SHK Veselí n.M. 13.5. 15:00

SHK Veselí n.M. - HC Zlín 20.5. 17:00

HC Zlín - Sokol Písek 27.5. 18:00