TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.9.2017 otevřeno: 450 x

Černí andělé pomáhali dětem, Eva Bezpalcová darovala vlasy

Černí andělé, to není jen špičková házená, ale také srdce na správném místě. Celý A tým žen v pondělí 11. září dorazil do mostecké mateřské školy v Hutnické ulici na akci nazvanou Mostecké vlasy. Veškerý výtěžek ze zábavného odpoledne pro děti putoval na konto nadačního fondu Šance onkoláčkům, tedy neziskové organizaci, která materiálně a finančně pomáhá dětem s vrozenými vadami, onkologickým nebo jiným závažným onemocněním.


Házenkářky tu prodávaly lístky do tomboly, ve stanu Černých andělů si mohli návštěvníci koupit klubové upomínkové předměty, přičemž výtěžek šel rovněž ve prospěch nadačního fondu. Nejvíc odvahy ale prokázala brankářka Eva Bezpalcová, která se za podpory ostatních spoluhráček rozhodla v rámci akce darovat vlasy. Přímo na zahradě mateřské školy se nechala ostříhat a její vlasy budou použity k výrobě paruk pro onkoláčky.

Jestli má délka vlasů vliv na sportovní výkon, se můžete přijít přesvědčit v sobotu 16. září, kdy Černí andělé v mostecké sportovní hale hostí v rámci dalšího kola MOL ligy tým Zlína.

 

FOto: DHK Baník Most