Házená v TV

19. 01. 2019 18:00 hod. ČT Sport
MS v házené 2019
19. 01. 2019 20:20 hod. ČT Sport
MS v házené 2019
20. 01. 2019 18:00 hod. ČT Sport
MS v házené 2019
20. 01. 2019 20:20 hod. ČT Sport
MS v házené 2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
24.10.2017 otevřeno: 797 x

Mostecké házenkářky čeká nabitý týden, ve středu dohrávají 7. kolo soubojem s Trenčínem

Žádné velké oslavy, ani dlouhý odpočinek nečekaly na mostecké hráčky po sobotním vítězství na holandským Dalfsenem v Poháru EHF. Hned v pondělí už absolvovaly ostrý trénink, protože už ve středu 25. října hostí Baník opět na domácí palubovce v rámci MOL ligy soupeře z Trenčína.

 
„Víme, že po úspěchu v poháru se teď musíme velmi rychle vrátit k povinnostem v MOL lize, ale není pro nás žádný velký problém se začít okamžitě soustředit na další utkání, jak přicházejí. Soupeř nám přijde poměrně přijatelný a bereme to naopak jako výhodu, že za sebou máme už jistou zápasovou zátěž,“ vysvětlil trenér Mostu Peter Dávid.

Vzájemná bilance Černých andělů s Trenčínem vychází lépe pro mostecký tým. „V posledním vzájemném zápase jsme doma velmi vysoko vyhráli, na druhou stranu na soupeřově palubovce jsme se do zhruba čtyřicáté minuty trápili. Trenčín je mladý, perspektivní tým, který je velmi běhavý, takže nás čeká velmi rychlá házená. I když víme, že nás nečeká lehké utkání, měli bychom být v tomto případě jasným favoritem,“ připomněl trenér.

Mostecký tým ale čeká velmi nabitý týden. Po středečním utkání s Trenčínem se hned ve čtvrtek vydávají do Plzně na zápas Českého poháru a v sobotu už je čeká střetnutí MOL ligy, tentokrát v Písku. „Naštěstí máme kádr zdravý a dostatečně široký, takže hlavně ve středu a ve čtvrtek chceme zátěž rovnoměrně rozložit na všechny hráčky. Výhodou je také to, že nás nečekají žádné zásadně dlouhé přejezdy, takže doufám, že nabitý týden bez problémů zvládneme,“ doplnil Peter Dávid.

A jaká byla odměna za postup v evropském poháru? Páteční volno. „Bohužel až před utkáním s Pískem, protože jsme se chtěli dostatečně připravit na středeční střetnutí s Trenčínem. Pokud se nám podaří všechny tři zápasy v tomto týdnu zvládnout, dostanou hráčky o další den volna navíc,“ uzavřel Peter Dávid.

 

Los 3. kola Poháru EHF rozhodl, že se Mostečanky v dalším kole evropské soutěže utkají s ruským týmem Zvezda Zvenigorod. Podrobnosti přineseme ve středu.