Házená v TV

20. 01. 2019 18:00 hod. ČT Sport
MS v házené 2019
20. 01. 2019 20:20 hod. ČT Sport
MS v házené 2019
21. 01. 2019 17:50 hod. ČT Sport
MS v házené 2019
21. 01. 2019 20:20 hod. ČT Sport
MS v házené 2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
27.10.2017 otevřeno: 1006 x

Čtvrtfinále Českého poháru čistě v MOL ligovém složení může ohrozit jen SK UP Olomouc

Sedm z osmi zápasů osmifinálového 3. kola bylo odehráno v průběhu uplynulých dnů tohoto týdne. Bezpečně si v nich vedly týmy česko-slovenské nejvyšší soutěže, na což bude chtít navázat tým Sokola Poruba v nedělním zápase proti SK UP Olomouc.

S výjimkou Písečanek si všichni zástupci nejvyšší soutěže vedli ve 3. pohárovém kole suverénně. Týmu Písku vzdorovaly házenkářky Vršovic, které sice šlapaly Písku na paty, na konec ale Jihočešky uhájily dvoubrankové vítězství. Rozdílem osmi branek zvítězily házenkářky Zory Olomouc nad týmem Kobylis, o deset gólů porazily Veselanky družstvo Bohunic a dokonce o jedenáct tref zvítězily Zlíňanky nad Jindřichovým Hradcem. Nováček MOL ligy, tým Hodonína, si počínal ještě bezpečněji, házenkářkám Pardubic naložily třináctibrankovou porážku. Rozdílem patnácti tref porazily svého soupeře shodně hráčky Mostu a Slavie Praha. Mostečanky zvítězily v Plzni, Slavia porazila České Budějovice.

Poslední utkání tohoto kola bude dohráno v neděli soubojem mezi SK UP Olomouc a Sokolem Poruba, přičemž Porubanky budou mít v nohách sobotní utkání proti Hodonínu. „Není to sice nejlepší, že se hraje hned druhý den, ale i v přípravném období jsme zvyklí hrát dva zápasy ve dvou dnech nebo obden, takže to pro nás nic nového nebude a nevidím v tom žádný velký problém. Určitě bychom chtěli dát větší prostor holkám, které zatím nastupují sporadicky. Nicméně s Alešem Chrastinou se to takhle snažíme dělat v každém utkání, ale ne vždy nám to vyjde," řekl porubský trenér Peter Olšavský pro web Sokola Poruba.