TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
3.11.2017 otevřeno: 1142 x

Překvapení MOL ligy: Prešovanky porazily v Praze Slavii

Házenkářky Slavie Praha nestačily na domácí půdě na tým Prešova. Slovenky v dohrávce 3. kola zvítězily poměrem 25:21.

MOL liga - 3. kolo, dohrávka

Slavia Praha – ŠŠK Prešov 21:25 (8:11)

Házenkářky Slavie Praha začaly v zápase dobře, ujaly se vedení 3:1. O poločase už ale ztrácely na soupeře tři branky 8:11 a ani ve druhé půli nepříznivý vývoj zápasu nezvrátily. Prešovanky si udržely vedení a v zápase zvítězily poměrem 25:21.

Nejvíce branek: Galušková 5/1, Šetelíková 5, Novotná 3 - Bačíková 6/3, Gajdošoví 5, Liebiedievaová, Harčarudková po 4. Rozhodčí: Bubeniček, Petruška. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/3. Vyloučení: 3:4. Diváci: 150.

Richard Řezáč, trenér Slavie Praha: „Nedokážu si to vysvětlit. Nebyli jsme nervózní, ani si nemyslím, že by hráčky zápas podcenily. Ale holky asi věřily, že to půjde jednodušeji. Doplatili jsme na své nepřesnosti a také 16 nevynucených chyb. To je proti takovému soupeři jako Prešov bohužel až moc vysoké číslo. Jako bychom zapomněli, že už jsou dva roky spolu, a tedy jsou stále sehranější a lepší a lepší. Jsme zklamaní, jak děvčata neplnila taktické úkoly, které jsme si naplánovali. Věřím, že to byl den blbec, zápas blbec a že jsme si smůlu pro celou sezonu právě tímto zápasem vybrali.“