TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
23.11.2017 otevřeno: 1297 x

Los určil Mostečankám pohárové soupeře. Vydají se do Rumunska, Norska a Švédska

Černí andělé už znají soupeře do jarní skupinové části Poháru EHF. Ve skupině D se proti nim postaví norské vítězky Ligy mistrů z Larviku, švédský tým H 65 Höörs HK a hráčky rumunského HC Zalau.

„Jsem rád, že jsme ve skupině D jako Dávid a také se soupeři jsem velmi spokojený. Bude to pro nás konfrontace se skvělou skandinávskou házenou, Larvik je obrovský pojem a HC Zalau patřil už před losováním mezi týmy, které jsme si tak trochu přáli,“ podělil se o první dojmy těsně po čtvrtečním dopoledním losování mostecký trenér Peter Dávid. Zároveň ale doplnil, že v této fázi pohárové soutěže už proti sobě budou stát jen velmi kvalitní týmy, mezi kterými lze jen těžko vybírat. „Těšili jsme se v podstatě na kteréhokoli soupeře. Já osobně jsem rád i za rozložení družstev ve skupině, kombinace rumunského, švédského a norského týmu mi přijde dobrá, upřímně jsem si příliš nepřál dostat do skupiny společně Norky a Dánky,“ doplnil trenér.

A jaké jsou podle trenéra šance Černých andělů v dalších bojích? „V podstatě můžu zopakovat to, co jsem řekl po utkání se Zvenigorodem. Už to, že jsme se dostali mezi tuto evropskou elitu, je pro nás obrovský úspěch. Teď uděláme všechno proto, abychom ukázali, že jsme se mezi ní nedostali náhodou a samozřejmě se popereme o co nejlepší výsledky,“ řekl trenér Dávid.

Přesné termíny jednotlivých utkání ještě nejsou stanoveny, jisté je, že skupinovou část evropského poháru začnou Černí andělé ve Švédsku, jejich prvním domácím soupeřem bude norský Larvik.