TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
17.12.2017 otevřeno: 1102 x

Třetím semifinalistou ČP žen je Most

Sokol Poruba, SHK Veselí nad Moravou a Baník Most. To je zatím trojice semifinalistů Českého poháru žen. Dosud poslední pozici vybojovaly Mostečanky v souboji se Zlínem, čtvrtým účastníkem Final4 bude lepší ze souboje Sokol Písek - Slavia Praha, který je na programu ve středu večer.

Čtvrtfinále ČP žen: DHK Baník Most – HC Zlín 28:22 (14:10)

Mistrovský Baník Most potvrdil roli favorita a ve čtvrtfinále Českého poháru přehrál Zlín osmibrankovým rozdílem. Zlíňanky držely krok s Černými anděly pouze v úvodních minutách zápasu, ještě do poločasu domácí hráčky odskočily na rozdíl čtyř branek, který ve druhé půlce ještě navýšily a do konce utkání už pohodlně kontrolovaly stav.

 

Nejvíce branek: Jeřábková 9, Kovářová 8/2, Chmelařová 4 – Mizerová 5/1, Kolářová 4, Popelková 4. Rozhodčí: Zelenka, Kozler. Sedmimetrové hody: 4/3 - 6/2. Vyloučení 3/6 navíc Andrýsková č.k. Diváků: 350.

 

Peter Dávid, trenér DHK Baník Most: „Z naší strany by se dal zápas charakterizovat slovem improvizace. Odehráli jsme t čtvrtfinále Českého poháru prakticky bez přípravy, hráčky se mi bez tréninku vrátily z reprezentace, dorostenky se vracely z reprezentačního srazu v Polsku. Je velmi těžké tak náročný zápas bez pořádné přípravy zvládnout, my jsme to zvládli, i když ze začátku trochu s odřenýma ušima, ale nakonec jsme kvalitu ukázali. Hledal jsem během celého zápasu ideální mix sestavy, abychom výsledek otočili na naší stranu, a to se nám povedlo a po většinu času jsme měli utkání pod kontrolou.“

 

Martin Spuchlák, trenér HC Zlín: „Přijeli jsme v improvizované sestavě. Na to, v jakém stavu tým po zdravotní stránce je a v jakém stavu jsme sem přijeli, jsem s výsledkem spokojený. Zapojili jsme i dorostenky, z mé strany panuje s odvedeným výkonem spokojenost.“