TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
8.8.2018 otevřeno: 1388 x

Hodonínské házenkářky zvou na Slovácký pohár

Pořadatelé jedné z největších prázdninových házenkářských akcí na Slovácku přivítají házenkářky i házenkářské fanoušky v Hodoníně poslední srpnový víkend. Na prestižně obsazeném turnaji se utkají české házenkářky se zvučnými protivníky z házenkářské Evropy.

 

Nejvýznamnějším a největším mezinárodním projektem HK Hodonín je vždy koncem srpna pořádání turnaje žen o Slovácký pohár. „Tento turnaj si za jedenáct let své existence v tomto termínu vybudoval pověst jedné z nejkvalitnějších a nejprestižnějších akcí, které se na území České republiky konají, pozvání zahrát si v krásné hodonínské hale přijala řada i předních evropských klubů z mnoha zemí. V Hodoníně hrála řada špičkových reprezentantek svých zemí, hrály zde držitelky medailí ze světových i evropských šampionátů i z olympijských her, se svými družstvy přijelo také několik trenérských i celosvětově uznávaných osobností. Turnaj je vždy nejen výbornou reprezentací házené na Slovácku, ale také města Hodonína a celého regionu jižní Moravy,“ těší pořadatele v čele s Radkem Bičanem.

Letos se v Hodoníně představí vedle domácích Hodoníňanek z českého prostředí ještě Veselí nad Moravou, Sokol Poruba a Slavia Praha, proti nim se postaví třeba HC Lada Togliatti, Morrenhof Jansen Dalfsen, BNTU-BelAZ Minsk, Fram Reykjavík nebo LC Brühl Handball.