Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
8.8.2018 otevřeno: 1279 x

Hodonínské házenkářky zvou na Slovácký pohár

Pořadatelé jedné z největších prázdninových házenkářských akcí na Slovácku přivítají házenkářky i házenkářské fanoušky v Hodoníně poslední srpnový víkend. Na prestižně obsazeném turnaji se utkají české házenkářky se zvučnými protivníky z házenkářské Evropy.

 

Nejvýznamnějším a největším mezinárodním projektem HK Hodonín je vždy koncem srpna pořádání turnaje žen o Slovácký pohár. „Tento turnaj si za jedenáct let své existence v tomto termínu vybudoval pověst jedné z nejkvalitnějších a nejprestižnějších akcí, které se na území České republiky konají, pozvání zahrát si v krásné hodonínské hale přijala řada i předních evropských klubů z mnoha zemí. V Hodoníně hrála řada špičkových reprezentantek svých zemí, hrály zde držitelky medailí ze světových i evropských šampionátů i z olympijských her, se svými družstvy přijelo také několik trenérských i celosvětově uznávaných osobností. Turnaj je vždy nejen výbornou reprezentací házené na Slovácku, ale také města Hodonína a celého regionu jižní Moravy,“ těší pořadatele v čele s Radkem Bičanem.

Letos se v Hodoníně představí vedle domácích Hodoníňanek z českého prostředí ještě Veselí nad Moravou, Sokol Poruba a Slavia Praha, proti nim se postaví třeba HC Lada Togliatti, Morrenhof Jansen Dalfsen, BNTU-BelAZ Minsk, Fram Reykjavík nebo LC Brühl Handball.