Házená v TV

01. 05. 2019 19:00 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň NEBO Dukla Praha - HCB Karviná (v případě 4. utkání)
19. 05. 2019 12:50 hod. ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.9.2018 otevřeno: 629 x

Český pohár žen zná rozlosování druhého kola

Výsledky prvního kola Českého poháru žen jsou již známy a s nimi i rozlosování druhého kola soutěže, které je na programu na svátek 28. září.

První kolo Českého poháru žen přineslo řadu zajímavých výsledků a několik těsných dramat. To nejtěsnější viděli diváci v Českých Budějovicích, kde tým Jindřichova Hradce nakonec zvítězil jen jednobrankovým rozdílem 28:27. Navíc se v tomto utkání předvedly dvě výrazné střelecké postavy – shodně po jedenácti brankách vsítily Sabina Jasanská a Anna Dolejšová.

Ještě o branku více – tedy dvanáct gólů - vstřelila v souboji s Astrou hráčka Střešovic, bývalá reprezentantka a jedna z nejlepších hráček v historii Petra Kheková – Čumplová. Pětkrát se prosadila již v zápase předkola proti Trutnovu, a tak se 17 brankami na kontě vede tabulku střelkyň. Její Střešovice postoupily po výhře 24:20 nad týmem Astry do třetího kola, ve kterém se utkají s Vršovicemi.

Druhým těsným výsledkem prvního kola je pak dvoubranková výhra Pardubic nad týmem Bohunic. Naopak vysoko – rozdílem třinácti tref zvítězily házenkářky Velké Bystřice nad Karvinou, o dvanáct branek více než soupeř z Ústí nad Labem nastřílely hráčky Slavie VŠ Plzeň a dokonce o sedmnáct branek porazily tým Žeravic hráčky z Kunovic. První kolo pak uzavřel postup SK UP Olomouc přes Lesanu Zubří a Slavoje Tachov přes Hvězdu Cheb.

Ve 2. kole Českého poháru nastupují do soutěže týmy první ligy žen.