Házená v TV

19. 05. 2019 12:30 hod. ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, přímý přenos na ČT Sport
19. 05. 2019 17:00 hod. ČT Sport
Finále: Karviná - Plzeň - přímý přenos
19. 05. 2019 19:00 hod. TVCOM
Baník Most - Slavia Praha – přenos na 4 kamery s komentářem, vysíláno i na HBB TV ČT
26. 05. 2019 10:30 hod. ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
7.11.2018 otevřeno: 738 x

Mostečanky otočily špatně rozehraný zápas se Slavií

Pro Mostečnaky to ve středeční předehrávce 9. kola MOL ligy nevypadalo vůbec dobře. Závěr zvládly ale lépe a Slavistky tak ze slibně rozehraného zápasu vyšly bez bodů.

MOL liga - 9. kolo

DHK Baník Most – DHC Slavia Praha 27:22 (11:13)

Fantastický obrat se povedl Černým andělům v předehrávce devátého kola MOL ligy. Mostecké hráčky prohrávaly prakticky během celého utkání, v prvním poločase se jim podařilo vyrovnat až ve 26. minutě, ale Slavia jim opět utekla na poločasový dvoubrankový rozdíl. Ani ve druhé půli se skóre nevyvíjelo pro domácí příznivě, Slavia si stále udržovala minimálně dvoubrankové vedení. Až ve dvacáté minutě druhého poločasu se Černým andělům podařilo vyrovnat a Alica Kostelná zavelela k obratu. Rychlou šňůrou pěti branek si domácí vytvořili náskok, na který už Slavia v závěru nedokázala odpovědět.

Nejvíce branek: Kostelná 7/1, Kovářová 7/3, Šustková 4, Tesařová 4 – Galušková 7/5, Borges Lima 4. Rozhodčí: Milan Hájek, Karel Macho. Sedmimetrové hody: 4/4- 9/7. Vyloučení: 6/5. Diváků: 625.

Peter Dávid, trenér DHK Baník Most: „Dnes jsme se extrémně zapotili, od první minuty měl zápas obrovský náboj, je to derby, které se dá jen těžko s něčím srovnávat. Pro nás se první poločas vůbec nevyvíjel dobře, ale povedlo se nám zápas otočit. Jsem rád, že se nám to podařilo, výsledek možná ani neodpovídá průběhu utkání. Vítězství je pro nás velmi důležité i z pohledu našeho nedělního pohárového zápasu, protože psychika hraje velmi důležitou roli.“

Jan Salač, trenér DHC Slavia Praha: „Co dodat, tři čtvrtiny zápasu jsme vedli o dva, tři góly a v poslední části zápasu nám úplně vyhořela střelba, domácím výborně zachytala brankářka a to rozhodlo o výsledku. Myslím, že jsme rozhodně nebyli horším soupeřem, naopak v některých částech jsme byli dokonce lepší, ale pokud nedáváme góly, nemůžeme vyhrávat.“