TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
4.3.2019 otevřeno: 423 x

"Jsme na dobré cestě," říká po zápase v Šaľe trenér Zlína Spuchlák

Sympatický výkon, ale opět bez bodu. Házenkářky Zlína v 18. kole Mol ligy chvílemi sahaly po úspěchu, ovšem favorizovaná Šaľa nakonec roli potvrdila.

„Domácí vyhrály zaslouženě, ale mé holky nezklamaly. Škoda, že tak nehrály před týdnem, to bychom v Prešově neprohrály,“ mrzelo o to více po nedělním duelu trenéra Zlína Martina Spuchláka. Zlíňanky prohrály 28:31.

Jeho svěřenkyně minimálně poločas trápily Šaľu, která o svém úspěchu rozhodla po změně stran, kdy šla až do šestigólového vedení. „V první části jsme domácí trápili, škoda zahozených šancí, nastřelených tyčí. Měli jsme v poločase vést, ale chyběl nám klid. Poté jsme se ale opět nevyhnuli hluchým úsekům, kdy jsme vyložené situace nedotáhly, naopak soupeř nás trestal. Výsledek jsme korigovali až v závěru,“ zhodnotil duel slovenský kouč ve službách týmu z Baťova města.

„Pozitivní je zlepšení, hlavně v útoku. Když budeme hrát podobně, odstraníme chyby, jsme na dobré cestě,“ doplnil.
O to více bude své „ovečky“ připravovat na další duel – domácí s Olomoucí. „Velmi důležitý duel, především z pohledu skupiny play-out a losu v něm,“ zdůraznil Spuchlák.

 

Martin Břenek, Zlínský deník