Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
10.9.2019 otevřeno: 351 x

Michalovce potvrdily i v předehrávce roli favorita, porazily Porubu

První porážku v nové sezoně mají za sebou házenkářky Poruby. Ostravanky nestačily v úterní předehrávce 3. kola MOL Ligy na slovenské Michalovce, kterým podlehly na jejich půdě 21:31 (10:16).

MOL liga - 3. kolo, předehrávka

Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba 31:21 (16:10) 

Porubanky doplatily na to, na co už před zápasem upozorňoval hlavní trenér Dušan Daniš: technické chyby. Zejména v prvním poločase se jich nevyvarovaly a prohrály ho o šest branek. Po pauze už citelné manko hostující hráčky dohnat nedokázaly, přiblížily se maximálně na odstup pěti branek.

Nejvíce branek: Bajčičová 6/2, Wollingerová 6, Kompaniiets 6 - Polášková 7/3, Andrýsková 4/2, Desortová 3. Rozhodčí: Daňo, Sabol. Sedmimetrové hody: 6/4 - 6/5. Vyloučení: 3:2. Diváci: 600.

Dušan Daniš, trenér Sokola Poruba: "Naší pasivní hrou jsme nezachytili úvod zápasu, a tím nám soupeř odskočil do výrazného vedení. V této fázi jsme se těžko prosazovali střelbou spojek zpoza devíti metrů a udělali jsme příliš mnoho technických chyb, které Michalovce využívaly a trestaly góly. Mohli jsme i na čtyři, ale zahodili jsme sedmimetrový hod a některé další vyložené šance. K tomu jsme opět udělali technické chyby při přihrávkách. To se odrazilo na celkovém výsledku. Určitě jsme zklamaní z toho, co jsme odehráli, protože na soupeře jako jsou Michalovce je třeba vyspělejší výkon s minimem chyb. To se nám nepovedlo. Navíc domácí střelkyně se prosazovaly daleko účinněji než ty naše."