Míče na házenou

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.9.2019 otevřeno: 415 x

Černí andělé ve středu opět cestují na Slovensko

Žádné velké oslavy a odpočinek, hráčky Černých andělů už ve středu 11. září znovu nastupují do autobusu a cestují k dohrávce druhého kola nejvyšší domácí soutěže, tentokrát opět na hřiště nováčka Sporty Hlohovec.

 

„Měl jsem možnost vidět utkání Hlohovce proti Bánovcům v prvním kole MOL ligy a celkem se mi jejich herní projev líbil, vypadá to, že mají mladý tým, který se také snaží hrát moderní házenou,“ uvedl před odjezdem na Slovensko trenér mosteckých házenkářek Jiří Tancoš. Jinak ale svého interligového soupeře příliš neřeší. „To hlavní, co nás má charakterizovat a odlišit od ostatních, bez ohledu na to, jaký soupeř proti nám stojí, jsme předvedli ve víkendovém kvalifikačním turnaji. Chceme svůj herní projev dál vylepšovat a zkvalitnit, eliminovat technické chyby a pilovat souhru dvojic a trojic, případně útočné kombinace. Pořád to ale bude rychlá házená, která vychází z dobré, agresivní obrany do rychlých protiútoků,“ doplnil trenér. „Máme herní varianty, které jsme ještě nezvládli zcela natrénovat a čím víc toho stihneme vyzkoušet, ať už na trénincích, nebo ještě lépe v ostrých zápasech, tím větší možnosti jako trenéři pak máme,“ doplnil.

Hra proti nováčkovi MOL ligy může být výhodou, ale má i svá úskalí. Pro mostecké hráčky to ale není nová situace, sezonu totiž doslova před pár dny začínaly na hřišti dalšího MOL ligového debutanta z Dunajské Stredy. „Naše hra je ale postavena tak, že se nepřipravujeme přímo na konkrétního soupeře, koncentrujeme se sami na sebe a uvidíme, jak to nakonec dopadne,“ připomněl trenér s tím, že tým odjíždí na Slovensko maximálně koncentrovaný, hráčky se s víkendovou zápasovou zátěží vyrovnaly velmi dobře a těší se na další utkání.

 

MOL liga - 2. kolo, dohrávka

Sporta Hlohovec - Baník Most 11.9. 18:00

 

Foto: Facebook DHK Baník Most