Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
2.10.2019 otevřeno: 610 x

Most si přijel do Veselí pro body

Mostečankám se o víkendu roztáčí kolotoč Ligy mistrů a své utkání 5. kola MOL ligy si tak předehrál ve středu ve Veselí. Domácí tým přehrály devítibrankovým rozdílem 32:23 a naladily se tak na vítěznou vlnu.

MOL liga - 5. kolo, předehrávka

SHK Veselí nad Moravou – DHK Baník Most 23:32 (12:14)

Jen v úvodu utkání mohly Veselanky pomýšlet na body, když se ujaly vedení 2:0. Český mistr poté srovnal skóre a od poloviny prvního poločasu byl lepším týmem. Tři minuty před poločasem vedl už šestibrankovým rozdílem (8:14). Domácí hráčky ale koncovku zvládly na výbornou a snížily na poločasové dvoubrankové manko. Most měl ovšem dobrý vstup do druhé půle, kdy odskočil opět na šestibrankový rozdíl, když se prosazoval hlavně z rychlých protiútoků. V závěru utkání pak Most svůj náskok zvýšil až na konečné devítibrankové skóre.

Nejvíce branek: Kučerová 6/1, Michálková 5, Boorová 5/1 – Borovská 8, Zachová 4, Kostelná 4/1. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 4/2 - 3/1. Vyloučení: 4:2. Diváků: 260.

Ľuboš Hudák, trenér DHK Baník Most: "Podařila se nám koncovka prvního, ale nezachytili jsme nástup do druhého poločasu. Mrzet nás může opravdu velké množství neproměněných šancí. Dnes nám dobře zachytala brankářka Vanda Nejezchlebová. Nedisciplinovaností v útoku jsme toho ale moc nedokázali využít. Vlastními chybami jsme nahrávali Mostu na protiútoky, z nichž trestal."

Jiří Tancoš, trenér DHK Baník Most: "Dnes jsme neměli v útoku příliš vysokou úspěšnost, na druhou stranu 23 obdržených branek není zase tak špatné. Hráli jsme obranu 6:0 a později i 3:3. Zkoušeli jsme rychlé zakončení. Holky hrály určitě naplno. Na Ligu mistryň by ale takový výkon podle mne nestačil."

 

Foto: Hynek Zdeněk