Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
18.10.2019 otevřeno: 780 x

V neděli opět na Ligu mistrů do Chomutova: Baník Most – IK Sävehof

Už v neděli čeká mostecké Černé anděly v Chomutově další utkání Ligy mistrů, tentokrát proti švédskému IK Sävehof.

 

„Severská házená je hodně běhavá a hráčky jsou dobře technicky vybavené. Čeká nás o něco mladší tým, než má Györ, se kterým jsme odehráli předešlé utkání, takže se dá čekat běhavější házená, která by se fanouškům mohla líbit,“ vysvětlil trenér mosteckých házenkářek jiří Tancoš.

Mostecké házenkářky čeká další důležité utkání, pokud se jim totiž podaří v neděli vyhrát, udělají výrazný krok k postupu. Jejich soupeřky ze Švédska v prvních dvou kolech letošního ročníku Ligy mistrů ještě nebodovaly, Černí andělé vyhráli v úvodním zápase ve Slovinsku, v uplynulém týdnu ale podlehly vítězkám tří předchozích sezony Ligy mistrů z maďarského Györu. „Pro nás jako trenéry byl zápas s Györem velmi důležitý, ukázal nám, kde jsou naše největší slabiny a na ně jsme se v trénincích zaměřili, ačkoli naše příprava byla v tomto týdnu přerušena zápasem MOL ligy v Hodoníně. Velmi dobře ale víme, že právě domácí zápasy Ligy mistrů proti Sävehofu a následně Krimu jsou pro nás klíčové, pokud chceme pomýšlet na postup,“ vysvětlil trenér.

 

 

„Sävehof je velmi mladý tým, takže u nich může nastat to, co známe i z vlastní zkušenosti, tedy, že jim jeden zápas vyjde naprosto skvěle a ve druhém absolutně vyhoří. Záleží na tom, v jaké pohodě přijedou. Já ale věřím, že se nám podaří se na utkání naladit lépe a že nakonec uspějeme. Fanoušci by si v tomto zápase rozhodně měli přijít na své a doufám, že nás znovu přijdou podpořit a vytvoří tak úžasnou atmosféru, která provázela i zápas proti Györu,“ uzavřel trenér.

Vstupenky na nedělní zápas DHK Baník Most proti IK Sävehof, který se hraje v chomutovské Rocknet aréně od 19:00 hodin, jsou v předprodeji na recepci v mostecké sportovní hale až do sobotního večera. Přímo před zápasem budou k dostání v pokladnách chomutovské Rocknet arény. Všechny objednané a rezervované vstupenky budou k vyzvednutí před zápasem na pokladně č. 1 u chomutovské Rocknet arény.

 

20. října 2019 19:00 DHK Banik Most - IK Sävehof

 

Foto: Hana Vrbková