Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
20.11.2019 otevřeno: 534 x

Poruba se v Challenge Cupu utká o čtvrtfinále v únoru se Španělkami z Granollers

Házenkářky Poruby znají jméno svého dalšího soupeře v Challenge Cupu. V osmifinále evropského poháru se střetnou se španělským celkem KH-7 BM. Granollers. První utkání je na programu o víkendu 1. a 2. února, odveta pak přesně o týden později.

 

Opět bude na klubech, zda se dohodnou na klasickém formátu doma-venku, nebo zvolí jako místo uskutečnění celého dvojzápasu na palubovce jednoho ze soupeřů.

Protivník z jihu Evropy je zatím - podobně jako v případě Ankary - pro ostravský celek velkou neznámou. "Víme, že ve 3. kole vyřadili Minsk (po výsledcích 34:29 a 33:32), takže určitě lze říct, že půjde o těžkého soupeře. Nic konkrétního ale ještě nevíme, teprve budeme sbírat materiály a podklady, abychom se na ten dvojzápas mohli připravit," uvedl trenér Dušan Daniš, jemuž se neplnilo přání v podobě rakouského Grazu.

"To je škoda," přiznal Daniš. Španělská házená šla však podle něj v posledních letech nahoru. "A to rapidně. Stačí se jen podívat na některé trenéry. Vždyť třeba Rostrov vede Španěl, došlo to dokonce i na Slovensko, kde trénují například Dunajskou Stredu. Každopádně máme dost času, abychom se nachystali a porvali se o postup do další fáze," dodal kouč. 

Zdroj www.hazenaporuba.cz