Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
29.11.2019 otevřeno: 727 x

Dva víkendové souboje s týmy z nejlepších. Do Písku míří Most i Michalovce

Dva zápasy ve dvou dnech a rovnou proti nejsilnějším možným protivníkům. To je víkendový program Písku, kam se chystají házenkářky Mostu a Michalovců.

 

V sobotu proti Mostu, v neděli proti Michalovcům. To je pořádně náročný víkend, vždyť do Písku se v jeden jediný víkend chystají dva úřadující mistři. „Máme před sebou hodně náročný víkend. Čeká nás dvojzápas Most – Michalovce. V reprezentační pauze jsme se věnovali doplnění fyzičky, teď už jsme ale znovu najeli na náš režim. Snažíme se připravit co nejlépe,“ hlásí z Písku trenérka Kateřina Keclíková.

Ví, že do Písku se chystají dva průběžně vedoucí celky soutěže, byť za Michalovce Písek zaostává v tabulce jen o jediný bod. „Nečeká nás snadné utkání, budeme hrát proti hráčkám, které bojovaly v Lize mistrů. Určitě to nebude jednoduché, ale o body se chceme poprat s každým,“ burcuje Keclíková a dodává: „Chceme předvést dobrou házenou a mít dobrý pocit z předvedené hry. Samozřejmě se pokusíme to soupeři na vlastním hřišti co nejvíce znepříjemnit.“

Proti Mostu nastoupí házenkářky Písku v sobotu v 15 hodin, zápas 13. kola proti Michalovcům je programu v neděli ve stejný čas.