Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
8.1.2020 otevřeno: 450 x

Most ve středeční předehrávce přehrál Zlíňanky o dvanáct branek

Ani nedělní zápas proti Thüringeru nestál mostecké hráčky tolik sil, aby si v předehrávce dalšího kola MOL ligy neporadily s týmem Zlína. Zlín prohrál v Mostě 23:35.

MOL liga - 16. kolo - předehrávka

DHK Baník Most – Handball PSG Zlín 35:23 (17:13)

Družstvu z Moravy se v první půli ještě dařilo držet s Mostečankami krok a o poločase prohrával přijatelným rozdílem čtyř branek. Po přestávce ale domácí zabrali a ve 42. minutě už byl rozdíl desetibrankový. Domácí Černí andělé už si pak náskok pohlídali a utkání dovedli do vítězného konce. Svou první MOL ligovou branku v dresu Mostu si na své konto připsala i čerstvá novoroční posila Černých andělů Melani Jagodič.

Nejvíce branek: Zachová 9/1, Mikulčík 5, Poláková 4 – Kolářová 7/4, Ševčíková 5/2. Rozhodčí: Tomáš Deml, Michal Dvořáček. Sedmimetrové hody: 1/1 – 7/6. Vyloučení: 6/6. Diváků: 335.

Jiří Tancoš, trenér DHK Baník Most: „Po náročném utkání, které jsme odehráli v neděli proti Thüringeru v rámci poháru EHF, měl tento zápas trochu nižší kvalitu, ale pro nás byl důležitý, mimo jiné jsme mohli dát šanci zejména mladším hráčkám. Samozřejmě jsme viděli i dost chyb, ale věřím, že se nám je před dalším sobotním zápasem Poháru EHF v Maďarsku podaří odstranit.“

Marek Kolář, trenér Handball PSG Zlín: „Musím naše hráčky především pochválit za bojovnost, že se nevzdaly a bojovaly až do konce. Utkání s takovým soupeřem, jako je Most, jsou pro tým velmi důležitá a pokud se nikdo nezraní, vždycky nás posouvají dál.“