Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.1.2020 otevřeno: 386 x

Černí andělé podruhé prohráli v Poháru EHF, padli v Debrecenu

Černí andělé sice v sobotním utkání dalšího kola Poháru EHF předvedli lepší výkon než v minulém týdnu proti Thüringeru, na výhru proti Debrecenu to ale nestačilo a DVSC Schaeffler zvítězil 36:29 (14:14).

 

„Předvedli jsme lepší výkon, než v zápase proti Thüringeru a prokázali, že dokážeme hrát lépe než v minulém týdnu, bohužel nám nevyšla zhruba desetiminutovka ve druhém poločase, kterou jsme prohráli v poměru 7:2 a náskok, který si soupeř v této části hrací doby vytvořil, už jsme nedokázali dohnat,“ uvedl po utkání trenér mosteckých házenkářek Jiří Tancoš.

První polovina utkání se přitom pro Černé anděly vyvíjela velmi slibně, do šaten se v polovině zápasu šlo za smírného stavu 14:14. „První půle byla velmi nadějná, všechno šlapalo, jak jsme si řekli, pokračovalo to i na začátku druhého poločasu. Kritických bylo zhruba deset minut od 34. minuty, kdy šel soupeř do pětibrankového vedení, uvolnil se a nám už se nepodařilo tento náskok snížit a vrátit se do zápasu. Byla to zčásti i psychická záležitost, ale svou roli hrála i řada dalších faktorů,“ doplnil trenér.

Mezi ně patřily například neproměněné sedmimetrové hody, ve druhé půli se Černým andělům nedařilo v obraně a v návratu do obrany. A každou chybu soupeř nemilosrdně trestal. „Prohra nás samozřejmě mrzí, ale vidíme určitý posun oproti minulému týdnu. Všechny hráčky jsou v pořádku, což je nejdůležitější, protože nám nezbývá, než se rychle oklepat a začít se soustředit na další týden, kdy nás ve středu čeká zápas v Olomouci a o víkendu další zápas Poháru EHF v Turecku,“ uzavřel trenér. 

 

DVSC Schaeffler - DHK Baník Most 36:29 (14:14)

Nejvíce branek: Bulath 5, Karnik 5, Arany 4, Borgyos 4, Kovács 4 - Šustková 7, Kostelná 5, Zachová 5. Rozhodčí: Carmaux, Mursch (FRA). Sedmimetrové hody: /5 - 8/4. Vyloučení: 4:6. Diváci: 1800.