Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
7.2.2020 otevřeno: 366 x

Černí andělé se chystají na nedělní souboj proti Debrecenu, rozloučí se s Pohárem EHF

Poté, co si Černí andělé ve středeční předehrávce MOL ligy poradili s týmem Hodonína, čeká je na konci týden další, tentokrát mnohem náročnější souboj. Na domácím hřišti totiž tentokrát přivítají tým DVSC Schaeffler z maďarského Debrecenu. V Mostě se totiž bude hrát další zápas Poháru EHF.

 

„Někdo by mohl říct, že už není o co hrát, ale v našem případě to tak rozhodně není a myslím, že ani soupeř nepřijede do Mostu jen na výlet. Rozhodně to nebude lehké utkání, o kvalitách Debrecenu už jsme se přesvědčili na jeho půdě. Ale stejně tak jsme se přesvědčili, že s ním dokážeme odehrát vyrovnanou partii. A chceme se pokusit na domácím hřišti odehrát co nejkvalitnější zápas a rozloučit se s Pohárem EHF se ctí a před domácími fanoušky se nám třeba podaří získat i první pohárové body. Doufám, že nás přijdou všichni do mostecké sportovní haly podpořit a společně s námi si utkání užijí,“ uvedl trenér mosteckých házenkářek Jiří Tancoš.

Narážel přitom na fakt, že zatímco v Lize mistrů, kterou si Černí andělé letos poprvé vyzkoušeli, se jim podařilo uhrát body za vítězství a remízu, v Poháru EHF na své první body ještě čekají. I přestože už Černí andělé nemají šanci postoupit ze skupiny do dalších bojů o Pohár EHF, plán na nedělní utkání zůstává stále stejný. Odehrát nadcházející zápas tak, aby se svou hrou mohli být spokojení a důstojným způsobem se před domácími fanoušky rozloučit s letošní evropskou pohárovou sezonou.

Vstupenky na nedělní pohárový zápas jsou stále k dispozici v recepci mostecké sportovní haly za 150 korun.

 

Utkání DHK Baník most proti DVSC Schaeffler začíná v neděli 9. února v mostecké sportovní hale od 19:00 hodin.