Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
14.2.2020 otevřeno: 570 x

Páteční smršť. Veselí nadělilo Hlohovci čtyřicítku

Rozdílem sedmnácti branek porazily házenkářky Veselí nad Moravou tým Sporty Hlohovec. Volný víkend si tak Panenky mohou užít se skvělým výsledkem na kontě.

MOL liga - 21. kolo

SHK Veselí nad Moravou – HC Sporta Hlohovec 41:24 (18:13)

Na branky bohaté utkání viděli v pátek diváci ve Veselí nad Moravou. Domácí házenkářky vstoupily do utkání s viditelnou chutí naplno bodovat a od počátku udávaly tón utkání. Hostující tým se přesto v první půli ještě dokázal držet na relativně nízkém pětibrankovém odstupu. Po změně stran už o vítězi utkání nebylo nejmenších pochyb. Veselanky hrály pozorně v obraně, za kterou navíc velmi dobře chytala Vanda Nejezchlebová. Z rychlých protiútoků pak Veselanky postupně navyšovaly náskok. Krátce před koncem utkání se diváci dočkali i čtyřicítky.

Nejvíce branek: Pastorková 10/2, Víchová 7, Kubáčková 7/1, Boorová 6 – Tulipánová 6/2, Czuczorová 5, Kolečániová 4. Rozhodčí: Brzósková, Pavelová. Sedmimetrové hody: 3/3 - 2/2. Vyloučení: 1:2. Diváků: 210.

Katarína Mocinecová, trenérka HC Sporta Hlohovec: „Těžko se mi hodnotí dnešní zápas. Druhý poločas to byla z naší strany katastrofa. Nefungovala nám obrana, v útoku jsme míč přihrávaly soupeři. Veselí bylo lepší, agresivnější, proměňovalo šance. Nám se to vůbec nedařilo. Udělali jsme velký počet technických chyb."

Ľuboš Hudák, trenér SHK Veselí nad Moravou: „Po nepřesvědčivých výkonech v posledních zápasech jsem potřebovali herně nabudit. Hráčky chtěly strašně moc vyhrát. V prvním poločase jsme z přemotivanosti udělali dost chyb, hlavně v obraně. V šatně se holky zklidnily a začaly hrát hru, kterou jsme chtěli hrát od počátku. Čili dobrá obrana a z ní rychle do protiútoku. Gratuluji hráčkám k vítězství."