Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
6.3.2020 otevřeno: 636 x

Házenkářky Zlína v páteční předehrávce rozstřílely Hodonín, naložily mu dvanáctibrankovou porážku

První poločas byl ve Zlíně vyrovnaný, ten druhý se změnil ve spanilou jízdu domácího výběru. Zlín porazil Hodoníňanky o dvanáct branek.

 

MOL liga – 24. kolo

Handball PSG Zlín – HK Hodonín 37:25 (16:14)

V prvním poločasu to byla ve Zlíně přetahovaná z obou stran, důraznější obrana Zlína znamenala čtyři sedmimetrové hody pro Hodonín, které bezpečně proměnila Kalinová. Dvoubrankový náskok pak Zlín ve druhé půli postupně navyšoval. Ve 44. minutě to bylo o osm branek a to už si domácí vzít nenechali. Před přestávkou tak Zlín přesvědčivě porazil Hodonín, vedený trenérem Gärtnerem vysoko o 12 branek.

Nejvíce branek: Ševčíková 11/6, Minárčiková 6, Herbočková 4, Sekulová M. 4, Mizerová 4 - Kalinová 8/5, Poláchová 6, Cholevová 5. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Vyloučení: 2:3. 

René Gärtner, trenér HK Hodonín: „V začátku zápasu a v průběhu celého prvního poločasu jsme drželi krok. Snažili jsme se eliminovat rychlé útoky Zlína a docela se nám to dařilo. Ve druhém poločase už jsme to nezachytili, měli jsme tam nějaké neproměněné šance, pár technických chyb. Soupeř odskočil a pak už bylo těžké ztrátu snižovat. Gratuluji soupeři.“

Hana Kolářová, trenérka Zlína: „Nám první poločas nevycházelo to, co jsme chtěli hrát. V poločase jsme si řekli, na čem naše hra bude stát a to na rychlosti. Hráčky dostaly pokyn, že to půjdeme rozběhat. To se nám podařilo. Pěkné akce z rychlých útoků nám dovolily takto odskočit. Vítězství chceme teď věnovat Evě Minárčikové, jejíž rodinu potkala smutná událost. Je úžasné, že sebrala všechny síly a pomohla nám k takovému výsledku.“
 

Foto: Jaroslav Pavlík