Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
23.5.2020 otevřeno: 1896 x

Blíží se konec hlasování! Vyberte osobnosti nejvyšších domácích soutěží

Pozor! Už jen do úterý 26. května můžete hlasovat a vybrat nejvýraznější osobnost MOL ligy a STRABAG Rail Extraligy. Celou sezónu sledujeme jejich výkony na tuzemských palubovkách v bojích nejvyšších domácích soutěží. Teď je načase vybrat ty nejvýraznější osobnosti. Hlasujte pro svého favorita, který si podle vás zaslouží titul pro Osobnost STRABAG Rail Extraligy a MOL ligy 2019/2020.

 

Hráči se v letošní sezóně fanouškům v halách již nepředstaví, přesto letošní sezóna přinesla spoustu skvělých házenkářských momentů. Pojďme si je společně připomenout ve slavnostním on-line galavečeru české házené Házenkář sezóny 2019/2020 a společně korunujeme Házenkáře a Házenkářku sezóny 2019/2020, Talenty sezony, Hráče STRABAG Rail Extraligy a Hráčku MOL ligy a rovněž Osobnosti nejvyšších českých soutěží za sezonu 2019/2020.

Na vás, vážení házenkářští fanoušci a házenkáři, je, abyste zvolili nejvýraznější Osobnosti STRABAG Rail Extraligy a MOL ligy sezóny 2019/2020.

 

Jak na to?

Členové Reprezentačních komisí ČSH pro vás vybrali tři nejúspěšnější házenkáře a tři nejúspěšnější házenkářky z klubů působících v nejvyšších soutěžích, tedy STRABAG Rail Extralize mužů a MOL lize žen. Hráče a hráčky, kteří jsou ve svém týmu vyzrálými osobnostmi, tahouny a motivátory, a to jak na hřišti, tak v kabině. Vyberte hráče a hráčku, kteří posouvají svůj tým kupředu a motivují své okolí nejen hráčsky, ale i lidsky. Jsou to osobnosti s přirozenou autoritou a charisma.

Hráč a hráčka s nejvyšším počtem hlasů budou oceněni titulem Osobnost STRABAG Rail Extraligy 2019/2020 a Osobnost MOL ligy 2019/2020. Hlasování bude ukončeno dne 26. května 2020 v čase 23:59:59.

Upozorňujeme, že z každé IP adresy je možné hlasovat pouze jedenkrát.

 

Hlasujte ZDE

 

 

NOMINACE 2019/2020

Osobnost MOL ligy 2019/2020

 

Hana Kvášová (Sokol Písek)

Narozena 28. září 1989. Zkušená házenkářka je odchovankyní Havlíčkova Brodu. Nejvýraznější úspěchy vybojovala v týmu Slavie Praha. Opora českého reprezentačního týmu se po mateřské pauze vrátila k házené nejprve krátce v dresu Slavie Praha, nyní už druhou sezónu hájí barvy Sokola Písek. Zkušená střelkyně v sezóně v soutěži zazářila – stala se druhou nejúspěšnější střelkyní MOL ligy, mezi Češkami vůbec nejúspěšnější, když v pětadvaceti kolech nastřílela 162 branek.

 

  

Dominika Müllnerová (DHK Baník Most)

Narozena 26. března 1992. Brankářka Dominika Müllnerová je nejzkušenější hráčkou v týmu Černých andělů. V Mostě zažila postup do nejvyšší soutěže, vítězství v Challenge Cupu, jako jediná z týmu byla u všech sedmi českých mistrovských titulů, zahrála si skupinovou fázi Poháru EHF a v letošním roce se jí splnil další sen, zahrát si Ligu mistrů.

 

  

Veronika Mikulášková (DHK Baník Most)

Narozena 16. října 2000. Mladý talent Baníku Most vlétl do Ligy mistrů i reprezentace. Srdcařka, bojovnice. Houževnatě diriguje mosteckou defenzivu, umí se ale také prosadit tam, kde je třeba. I střelecky. Šest gólů si zapsala devatenáctiletá naděje i v Lize mistrů.

 

  

 

Osobnost STRABAG Rail Extraligy 2019/2020

 

Tomáš Petržala (Dukla Praha)

Narozen 12. května 1986. Brankář HC Dukla Praha, odchovanec třeboňské házené. Dříve člen českého reprezentačního výběru.
Již 13 let působí v jednom z nejlepších týmů naší soutěže HC Dukla Praha, který jako kapitán dovedl k několika titulům a dalším medailovým úspěchům, vyniká obrovskou energií a nasazením do posledních vteřin každého utkání.

 

  

Nikola Sekulič (Sokol Nové Veselí)

Narozen 14. ledna 1992. Srbský pivot byl nejproduktivnějším střelcem Sokola Nové Veselí ve STRABAG Rail Extralize. Tým z Vysočiny tento kanonýr s mezinárodními zkušenostmi vedl jako kapitán do bojů evropského poháru. A role lídra mu sedla. Jeho osobnost patřila nejen k výrazným postavám v domácí soutěži, ale neztratil se také na evropské scéně. Svými zkušenostmi výrazně přispěl k dobrému úvodnímu vystoupení Nového Veselí v Challenge Cupu.

 

  

Miroslav Jurka (HC Zubří)

Narozen 7. června 1987. Vrátil se do Zubří po letech v zahraničním angažmá a jeho zkušenosti posbírané v Evropě klubové i reprezentační byly vidět. Kanonýr táhl tým na hřišti i v kabině. Po Jiřím Motlovi byl rovněž křídelník Jurka druhým nejlepším střelcem celé soutěže. Respekt mladého družstva i zkušenějších spoluhráčů si získala Jurkova osobnost i zkušenosti a spolu s Matějem Šustáčkem zastával roli kapitána zuberského týmu.

 

 

 

  

Hlasujte ZDE