Míče na házenou

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
13.9.2011 otevřeno: 907 x

Veselí zabojuje o víkendu o postup do hlavní fáze Ligy mistrů

Veselské Panenky odlétají v pátek do Makedonie. Ve Skopje zabojují proti norskému Byasenu, španělské Elda Prestigio a domácímu Metalurgu Skopje o postup do hlavní fáze Ligy Mistrů. Jejich zápas WHIL proti Mostu bude předehrán již zítra.

 

 

Zdroj: Jiří Nováček, mluvčí klubu

 

Celek HK Britterm Veselí nad Moravou sehraje o víkendu 17. - 18. září v makedonské Skopji turnaj druhé fáze Ligy mistryň. Do Skopje odlétá výprava v pátek 16. srpna, v sobotu čeká na Moravanky zápas s norským šampionem Byasenem, v jehož dresu působí například Iva Fialová. V případě vítězství budou hrát v neděli o prvenství a přímý postup do hlavní fáze Ligy mistrů. Pokud Veselanky prohrají, utkají se s poraženým z druhého utkání v neděli o 3. - 4. místo.

 

Ve Skopji se utkají v sobotu Veselí - Byasen a ve druhém utkání španělská Elda Prestigio s domácím Metalurgem Skopje. Vítěz turnaje v Skopji postupuje přímo  do hlavní soutěže LM, druhý a třetí tým bude nasazený do hlavní soutěže Poháru vítězů pohárů, čtvrtý celek pak bude nasazený do předkola PVP (tam je již pevně dán soupeř - je jím makedonský účastník PVP).

 

Házenkářky Veselí tak předehrají své víkendové utkání proti Mostu už ve středu 14. srpna od 18. hodin. Oproti původnímu rozpisu se utkání odehraje místo v nové mostecké hale v Olomouci v hale v Kollárově ulici. Soupeř z Mostu tak vyšel Veselankám vstříc jak v termínu předehrávky tak změnou pořadatelství. Pro Panenky to bude první utkání v této sezóně před domácím publikem.