Míče na házenou

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.2.2012 otevřeno: 1335 x

V Mostě slaví postup do dalšího kola Challenge cupu

Jednoznačnou záležitostí byla odveta Mostečanek proti Běloruskám z Viktoria Berestrie. Severočešky vyprovodily soupeřky z palubovky s jedenáctibrankovou náloží a s bilancí 67:50 postupují do čtvrtfinále Challenge cupu. PŘIDÁNA FOTOGALERIEChallenge cup – osmifinále, druhé utkání

 

Most - Viktoria Berestrie 35:24 (17:10)

 

Suverénní jízdu za dalším kolem oslavují v Mostě. Do dnešního utkání vstupovali Andělé s šestibrankovým náskokem a už po prvních minutách bylo jasné, že na straně Bělorusek by se musel stát zázrak, aby Mostečanky byly dnes tím, kdo z Challenge cupu vypadne. Vyrovnaná dnes byla na severu Čech jen první desetiminutovka, která skončila za stavu 5:5. Pak už Ryšánková, Crhová a Weisenbilderová začaly pracovat na vytvoření náskoku. Poslední jmenovaná se však přibližně ve 20. minutě zranila a její následná absence tak bude asi tím jediným, co po dnešku bude Mostečanky mrzet. Hnány černým peklem ale hráčky Baníku ve své snaze nepolevovaly. Ve 22. minutě vedly už o sedm branek (15:8) a se stejným vedením odcházely i o přestávce do šaten. Hned v úvodu druhé půle přišly Bělorusky o brankářku Tarasiuk, která viděla přímou červenou kartu za vyběhnutí proti protihráčce a Martinková a spol. měly zase o něco volnější cestu k síti hostujícího celku. Ve 40. minutě byl náskok Severočešek už desetibrankový a v úžasné atmosféře postupovaly suverénní Mostečanky za vysokou výhrou. Posledních pět minut se dohrávalo za ohlušujícího aplausu mosteckých fanoušků a jejich hvězdy si mohly vychutnat skvělé vítězství.

 

Nejlepší střelkyně Mostu: Crhová 10, Ryšánková 10, Martinková 10
Nejlepší střelkyně Viktorie Berestrie: Puchco 7, Pekun 5, Mozhayeva 5
Sedmimetrové hody: 5/4 – 4/3, vyloučení: 2 – 3 (přímá ČK Tarasiuk), rozhodčí: Sirbu, Suponicov, diváků: 1000

 

FOTOGALERIE zde

 

Trenér Tomáš Kuťka: Zatím co včera jsme nevěděli, do čeho jdeme, a na děvčatech byla patrná nervozita, dneska hrály holky uvolněněji, s velkou chutí a celé utkání jsme měli absolutně pod kontrolou. Myslím, že děvčata zabavila diváky. Proti včerejšku jsme udělali několik změn v sestavě, každá z děvčat se chytla a myslím, že lidé byli spokojení. Posledních pět minut byl skandovaný potlesk, hala se bavila. Dále budeme čekat, co nám přinese los. Stala se nám ale nešťastná věc. Hned v první půli se nám zranila naše nejlepší obránkyně Weisenbilderová, juniorská reprezentantka. Má zraněný kotník a nevíme, na jak dlouho to bude. To je stín na dnešním utkání.

 

Obranářka Weisenbilderová utkání nedohrála. Vyřadilo ji zranění.

Foto Zdeněk Koza

"Andělský" tým.

Foto Alex Wipf

 

Fanoušci si utkání užili.

Foto Alex Wipf

 

Ke skvělému výsledku přispěla i Vysloužilová.

Foto Alex Wipf

Martinková i dnes plnila síť Bělorusek. Devětkrát.

Foto Alex Wipf

Příliš často tahaly běloruské brankářky míč ze své sítě. S Challenge cupem se rozloučily.

Foto Zdeněk Koza