Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
3.3.2012 otevřeno: 950 x

Most se dnes pokusí o pohárový zázrak

V interlize se trápící DHK Baník Most hostí ve čtvrtfinále Challenge cupu silný francouzský tým H.A.C. Handball. Černí Andělé vstupí do série z pozice outsiderů, ale s odhodláním nevzdat se bez boje.

Dnes v 17. hodin vstoupí do čtvrtfinálové série proti nadmíru kvalitnímu soupeři poslední český klubový zástupce v pohárové Evropě. Mostecké házenkářky přivítají na domácí palubovce tým z H. A. C. Handball, působící v Le Havru. Spoléhat budou Černí Andělé i tentokrát na podporu fanoušků, kteří vytvořili výbornou kulisu osminálovému klání proti běloruskému Brestu. Le Havre a Brest (myšleno běloruský, neboť ten francouzský je souputníkem Le Havru na špici ligové tabulky) jsou však výkonnostně zcela odlišní soupeři a Francouzky by o postup do semifinále mohl připravit pouze životní výkon svěřenkyň Tomáše Kuťky.

 

Názory zkušeného mosteckého trenéra na čtvrtfinálový los naleznete na našem Youtube kanále v rámci cyklu „3 otázky pro...“ ZDE

 

Most v interlize tápe, z posledních čtyřech zápasů ve WHIL hned třikrát prohrál. Hráčky i představitele klubu mohou mrzet především domácí prohra s Pískem a překvapivý neúspěch v Senci (Pezinku). Oproti očekávání tak do samotné koncovky základní části vstupuje z nevýhodné pozice a účast v play-off nemá přímo ve své moci.

 

Také Le Havre by na tom chtěl být v domácí soutěži lépe, přestože má oproti Mostu ve WHIL lepší postavení. Ještě v době losu čtvrtfinále Challenge Cupu ztrácel na vedoucí tým z Mét jediný bod, ale z posledních třech utkání získal pouhé dva body a první trojice týmů mu odskočila nad možnosti bodového zisku z jednoho zápasu. Na čtvrtém místě tak v současnosti uzavírá vedoucí skupinku týmů, která má výrazný náskok na zbytek týmů soutěže.

 

Zápas startuje v 17.00 hod. v mostecké sportovní hale a Černí Andělé věří v maximální podporu diváků! Pokud můžete přijďte i Vy!