Míče na házenou

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Adéla Brabcová
Post
Mateřský klub DHK Slavoj Žirovnice
Hostování Jiskra Třeboň
Lim. přestup
Rok narození 2005
Výška cm
Váha kg
Počet startů 26
Počet branek 145
Starty
Žákovská liga starších žaček
01.12. [AP039] S.Vršovice - Slavoj Žirovnice 13 : 23 12 branek
01.12. [AP036] Slavoj Žirovnice - Jiskra H. Brod 26 : 6 5 branek
01.12. [AP033] TJ Slavoj Tachov - Slavoj Žirovnice 9 : 19 9 branek
01.12. [AP031] Slavoj Žirovnice - Jiskra Třeboň 19 : 18 4 branek
2.liga mladší dorostenky - západ
07.12. [AVA062] DHK Pardubice - TJ Jiskra Třeboň 28 : 29 9 branek
10.11. [AVA048] H.Brod - TJ Jiskra Třeboň 32 : 40 2 branek
02.11. [AVA038] TJ Jiskra Třeboň - FK Hvězda Cheb 32 : 16 3 branek
19.10. [AVA027] TJ Jiskra Třeboň - Házená Mělník 32 : 23 7 branek
12.10. [AVA022] Baník Most B - TJ Jiskra Třeboň 34 : 34 9 branek
21.09. [AVA009] ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Jiskra Třeboň 30 : 19 7 branek
15.09. [AVA005] TJ Jiskra Třeboň - HC Plzeň 30 : 20 2 branek
Liga Vysočiny - starší žákyně
27.10. [JD049] Slavoj Žirovnice - Sokol V. Meziříčí 17 : 5 6 branek
27.10. [JD047] Ledeč n. S. - Slavoj Žirovnice 10 : 19 3 branek
27.10. [JD042] Jiskra H. Brod - Slavoj Žirovnice 5 : 13 5 branek
20.10. [JD040] Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice A 22 : 14 4 branek
20.10. [JD038] Sokol V. Meziříčí - Slavoj Žirovnice 11 : 16 7 branek
20.10. [JD035] Ledeč n. S. - Slavoj Žirovnice 11 : 19 4 branek
20.10. [JD033] Slavoj Žirovnice - Jiskra H. Brod 19 : 11 5 branek
06.10. [JD020] Jiskra H. Brod - Slavoj Žirovnice 17 : 20 11 branek
06.10. [JD017] Slavoj Žirovnice - Ledeč n. S. 12 : 6 6 branek
06.10. [JD014] Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice A 17 : 7 4 branek
06.10. [JD011] Sokol V. Meziříčí - Slavoj Žirovnice 10 : 20 4 branek
22.09. [JD008] Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice A 18 : 13 5 branek
22.09. [JD006] Jiskra H. Brod - Slavoj Žirovnice 15 : 19 5 branek
22.09. [JD004] Ledeč n. S. - Slavoj Žirovnice 10 : 16 2 branek
22.09. [JD002] Sokol V. Meziříčí - Slavoj Žirovnice 11 : 17 5 branek