Míče na házenou

Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Tabulka trestů

Jméno Klub SUM - D+ - D - 2 ASC
Linda Jungová DHK Baník Most 4 - 0 - 0 - 2
Eliška Jačková DHC Slavia Praha 4 - 0 - 0 - 2
Vendula Hubová Handball PSG Zlín 4 - 0 - 0 - 2
Lenka Holubová ŠŠK Prešov 4 - 0 - 0 - 2
Adriana Holejová Iuventa Michalovce 4 - 0 - 0 - 2
Natálie Gärtnerová HK Hodonín 4 - 0 - 0 - 2
Zuzana Galková HK Sokol RMK Bánovce n.B 4 - 0 - 0 - 2
Michaela Borovská DHK Baník Most 4 - 0 - 0 - 2
Eva Bezpalcová DHK Baník Most 4 - 0 - 0 - 2
Veronika Benešová Sokol Písek 4 - 0 - 0 - 2
Karolína Žáčková DHK Zora Olomouc 2 - 0 - 0 - 1
Dominika Zachová DHK Baník Most 2 - 0 - 0 - 1
Patrícia Wollingerová Iuventa Michalovce 2 - 0 - 0 - 1
Anna Vodná SHK Veselí n.M. 2 - 0 - 0 - 1
Laura Víchová SHK Veselí n.M. 2 - 0 - 0 - 1
Diana Mária Vargová ŠŠK Prešov 2 - 0 - 0 - 1
Veronika Vagaská ŠŠK Prešov 2 - 0 - 0 - 1
Nikoleta Trúnková Iuventa Michalovce 2 - 0 - 0 - 1
Tatiana Šutranová ŠŠK Prešov 2 - 0 - 0 - 1
Jana Šustková DHK Baník Most 2 - 0 - 0 - 1
Anna Šmrhová Sokol Písek 2 - 0 - 0 - 1
Stanislava Ščerbáková ŠŠK Prešov 2 - 0 - 0 - 1
Eva Svobodová Sokol Písek 2 - 0 - 0 - 1
Katarina Slamková HC Sporta Hlohovec 2 - 0 - 0 - 1
Ivona Skaličanová HC Sporta Hlohovec 2 - 0 - 0 - 1
Alexandra Shemetava HK Hodonín 2 - 0 - 0 - 1
Lenka Sekulová Handball PSG Zlín 2 - 0 - 0 - 1
Michaela Sekulová Handball PSG Zlín 2 - 0 - 0 - 1
Martina Salčáková DHK Zora Olomouc 2 - 0 - 0 - 1
Diana Řezníčková DHK Zora Olomouc 2 - 0 - 0 - 1
Monika Rajnohová MŠK Dunajská Streda 2 - 0 - 0 - 1
Šárka Pospíšilová HK Hodonín 2 - 0 - 0 - 1
Silvie Polášková DHC Sokol Poruba 2 - 0 - 0 - 1
Marie Poláková DHK Baník Most 2 - 0 - 0 - 1
Barbora Olšová SHK Veselí n.M. 2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Obstová HK Slovan Duslo Šaľa 2 - 0 - 0 - 1
Barbora Mýlková DHC Sokol Poruba 2 - 0 - 0 - 1
Karolína Matušincová HK Slovan Duslo Šaľa 2 - 0 - 0 - 1
Virág Matus MŠK Dunajská Streda 2 - 0 - 0 - 1
Vanesa Matejíková HK Sokol RMK Bánovce n.B 2 - 0 - 0 - 1