Míče na házenou

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Tabulka trestů

Jméno Klub SUM - D+ - D - 2 ASC
Kateřina Dubská FK Hvězda Cheb 30 - 0 - 3 - 15
Karolína Pejšková HK Spartak Ústí n.L. 18 - 0 - 0 - 9
Michaela Čabradová FK Hvězda Cheb 18 - 0 - 1 - 9
Nikola Kohoutová Jiskra Havlíčkův Brod B 16 - 0 - 0 - 8
Tereza Kušnerová Astra Praha 10 - 0 - 0 - 5
Zdeňka Friedel TJ Slavoj Tachov 10 - 0 - 0 - 5
Anna Dolejšová Loko České Budějovice 10 - 0 - 0 - 5
Michaela Buchlovská TJ Slavoj Tachov 10 - 0 - 0 - 5
Karolína Boubínová Sokol Kobylisy II B 10 - 0 - 0 - 5
Monika Wachsmannová Astra Praha 8 - 0 - 0 - 4
Tereza Turkeová HK Spartak Ústí n.L. 8 - 0 - 0 - 4
Kamila Švihálková Sokol Písek B 8 - 0 - 0 - 4
Tereza Chasáková Loko České Budějovice 8 - 0 - 0 - 4
Markéta Dutková DHK Pardubice 8 - 0 - 0 - 4
Barbora Biňovcová HK Spartak Ústí n.L. 8 - 0 - 0 - 4
Kateřina Velková Sokol Písek B 6 - 0 - 0 - 3
Veronika Vápeníková DHK Pardubice 6 - 0 - 0 - 3
Lada Vaňková TJ Slavoj Tachov 6 - 0 - 0 - 3
Anna Vaďáková DHK Pardubice 6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Tichá Astra Praha 6 - 0 - 0 - 3
Pavlína Švajcrová HK Spartak Ústí n.L. 6 - 0 - 0 - 3
Natálie Šulcová Jiskra Havlíčkův Brod B 6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Šajnerová Sokol Vršovice B 6 - 0 - 0 - 3
Michaela Seibertová DHK Pardubice 6 - 0 - 0 - 3
Anna Rosolová Lions Hostivice - Břve 6 - 0 - 0 - 3
Mária Ritzová Sokol Vršovice B 6 - 0 - 0 - 3
Denisa Prochásková Astra Praha 6 - 0 - 0 - 3
Lucie Novotná Sokol Kobylisy II B 6 - 0 - 0 - 3
Eliška Míšanková FK Hvězda Cheb 6 - 0 - 0 - 3
Markéta Laštovičková Sokol Vršovice B 6 - 0 - 0 - 3
Pavla Křivánková Lions Hostivice - Břve 6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Kroufková Jiskra Havlíčkův Brod B 6 - 0 - 0 - 3
Kristina Kleinwächterová Sokol Kobylisy II B 6 - 0 - 0 - 3
Tereza Karellová Sokol Kobylisy II B 6 - 0 - 0 - 3
Dagmar Kalčíková Sokol Písek B 6 - 0 - 0 - 3
Pavla Janoušková Astra Praha 6 - 0 - 0 - 3
Nikola Holečková HK Spartak Ústí n.L. 6 - 0 - 0 - 3
Radka Fröhlichová Sokol Vršovice B 6 - 0 - 0 - 3
Veronika Dlesková TJ Slavoj Tachov 6 - 0 - 0 - 3
Jana Bázlerová HK Spartak Ústí n.L. 6 - 0 - 0 - 3